Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kleembus

1 października 2021, 07:14

Avatar Oliwier256

28 lipca 2021, 10:03

Avatar Gierman005

21 marca 2021, 22:26

Idę się wyrzygać, pociąć, i powiesić XD

Avatar kiroshi

26 lipca 2021, 00:51

@Gierman005: becz00nia

Avatar WielkiMoffPoppns

12 października 2020, 13:27

Avatar MatkaBoskaSowiecka

3 kwietnia 2020, 20:51

Prawda jest taka,że Pixar ma w dupie i korzysta ze starych modeli twarzy

Avatar Kiszeniec

1 stycznia 2020, 15:27

Avatar MCAssassin

29 grudnia 2019, 02:00

Co zostało zobaczone...

Avatar koszmarka213

25 grudnia 2019, 22:29

Avatar Xentez

25 grudnia 2019, 19:18

Avatar oczypaczom

25 grudnia 2019, 03:31

Jak się nazywa ta bajka w której jest ten niebieski ludek?

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

25 grudnia 2019, 13:18

@oczypaczom: Onward

Avatar NoWitam

23 grudnia 2019, 22:16

Właściwie to prawdziwa teoria pixara polega na czym innym: chodzi o to, że wszystkie animacje dzieją się w tym samym świecie, ale w innych czasach. (Tak w skrócie)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar piorx

24 grudnia 2019, 16:45

TOY SORY

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2019, 23:20

@piorx:
>Merida Walczena XX wiek
>Iniemamocni lata 50 & 60 XIX wieku

Avatar Bartuuu_Bert

24 grudnia 2019, 20:49

kto to ten 2

Avatar Justkaa

24 grudnia 2019, 20:24

Nikt:
Ten 1 ziomek w wigilię:

Avatar qqwe22

24 grudnia 2019, 16:01

Wesołych świąt.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

24 grudnia 2019, 12:39

Ja w sumie nie mogę doczekać się premiery Onward, bo prezentuje się super i chyba z filmów zapowiedzianych na 2020 na ten najbardziej czekam.

Swoją drogą morda tego niebieskiego faktycznie wyglądała mi dziwnie znajomo.

Avatar NesquikBoi

24 grudnia 2019, 13:28

@BardzoOryginalnaNazwa: dla mnie to beznadzieja

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

24 grudnia 2019, 13:50

@NesquikBoi: Czemu?

Avatar baarts

24 grudnia 2019, 14:14

@BardzoOryginalnaNazwa: postacie duże gały mają co to anime jakieś ale te stare to nie miały np. taki monster albo DN

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

24 grudnia 2019, 14:36

@baarts: Ja akurat do dużych gał już przywykłam przez to ile animacji z dużymi gałami już widziała,ale spoko, rozumiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar rozwalgo
Dodane przez: rozwalgo

Niezniszczalne

To się nie może nie udać

Zdeklasowani znowu

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka