Nie chciałem tego widzieć...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2021, 07:14
Odpisz
28 lipca 2021, 10:03
Odpisz
21 marca 2021, 22:26
Idę się wyrzygać, pociąć, i powiesić XD
Odpisz
26 lipca 2021, 00:51
@Gierman005: becz00nia
Odpisz
12 października 2020, 13:27
Odpisz
3 kwietnia 2020, 20:51
Prawda jest taka,że Pixar ma w dupie i korzysta ze starych modeli twarzy
Odpisz
1 stycznia 2020, 15:27
Odpisz
29 grudnia 2019, 02:00
Co zostało zobaczone...
Odpisz
25 grudnia 2019, 22:29
Odpisz
25 grudnia 2019, 19:18
Odpisz
25 grudnia 2019, 03:31
Jak się nazywa ta bajka w której jest ten niebieski ludek?
Odpisz
25 grudnia 2019, 13:18
@oczypaczom: Onward
Odpisz
23 grudnia 2019, 22:16
Właściwie to prawdziwa teoria pixara polega na czym innym: chodzi o to, że wszystkie animacje dzieją się w tym samym świecie, ale w innych czasach. (Tak w skrócie)
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:07
@NoWitam:
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:32
@NoWitam: z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wam wszystkim samych memów na głównej awansu w rankingu memiarzy i jeszcze raz pieniędzy
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:35
@NoWitam:
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:31
@BUBER: przeczytałem to wszystko i szczerze mówiąc, jestem zaskoczony.
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:41
@BUBER: Jestem niezadowolony przez literówki
Odpisz
24 grudnia 2019, 16:45
TOY SORY
Odpisz
24 grudnia 2019, 23:20
@piorx:
>Merida Walczena XX wiek
>Iniemamocni lata 50 & 60 XIX wieku
Odpisz
24 grudnia 2019, 20:49
kto to ten 2
Odpisz
24 grudnia 2019, 20:24
Nikt:
Ten 1 ziomek w wigilię:
Odpisz
24 grudnia 2019, 16:01
Wesołych świąt.
Odpisz
24 grudnia 2019, 12:39
Ja w sumie nie mogę doczekać się premiery Onward, bo prezentuje się super i chyba z filmów zapowiedzianych na 2020 na ten najbardziej czekam.
Swoją drogą morda tego niebieskiego faktycznie wyglądała mi dziwnie znajomo.
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:28
@BardzoOryginalnaNazwa: dla mnie to beznadzieja
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:50
@NesquikBoi: Czemu?
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:14
@BardzoOryginalnaNazwa: postacie duże gały mają co to anime jakieś ale te stare to nie miały np. taki monster albo DN
Odpisz
24 grudnia 2019, 14:36
@baarts: Ja akurat do dużych gał już przywykłam przez to ile animacji z dużymi gałami już widziała,ale spoko, rozumiem
Odpisz