memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 stycznia 2020, 01:31
Ja to wszedłem z prawdziwym pie**olnięciem. Zje**łem się że schodów
Odpisz
1 stycznia 2020, 16:02
f
1 stycznia 2020, 13:19
Dwa tygodniem temu kolega w Media Markcie włączył 'KU*WAAAA' na największym głośniku jaki znalazł
1 stycznia 2020, 00:23
Ja puściłem The World Revolving, aby perfekcyjnie się skończyło z północą.
1 stycznia 2020, 00:32
@Ukryty_W_Cieniu: udało się?
Edytowano - 1 stycznia 2020, 00:42
@BubbleGum_14: Tak, choćkażdy się wpierdzielał lub o coś pytał i w pewnym momencie zobaczyłem ża chyba za późno puściłem muzykę. Ale wyszło pięknie. Edit: Swoją drogą, znasz Deltarune?
Edytowano - 1 stycznia 2020, 00:58
@Ukryty_W_Cieniu: Chyba kojarzę. To 2 cześć undertale
1 stycznia 2020, 09:56
@BubbleGum_14: Nie dokońca. To taki raczej spin-off.
30 grudnia 2019, 18:53
Pamiętam jak na niej byłem i się pytaliśmy przewodnika czy to z tej właśnie je**ęło
31 grudnia 2019, 21:10
@CzeresniakPl: Ja byłem na rekonstrukcji bitwy o twierdze gdzie strzelali z podobnych.
1 stycznia 2020, 06:44
@CzeresniakPl: jak ja tam bylem to gosć strzelał z muszkietu i też było głośno
1 stycznia 2020, 01:27
teraz mi to mówicie
1 stycznia 2020, 01:03
ja zrobilem
31 grudnia 2019, 23:23
JA nie zrobię?
@Jadczukov: Potrzymaj mi głośnik
1 stycznia 2020, 00:20
@Jadczukov: Zrobiłem!
1 stycznia 2020, 00:42
@Jadczukov: GZ Towa... Wasza Wysokość, znaczy się.
30 grudnia 2019, 20:51
Pierwszy film na kanale pod tytułem "N3jxiom"
Edytowano - 31 grudnia 2019, 22:11
@Niepoprawnyloginihaslo: FIFA 13 DEMO
31 grudnia 2019, 22:13
@NesquikBoi: zapomniałem xd
30 grudnia 2019, 23:24
Nic tylko to na głośniku pie**olnąć
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2020, 01:31
Ja to wszedłem z prawdziwym pie**olnięciem. Zje**łem się że schodów
Odpisz
1 stycznia 2020, 16:02
f
Odpisz
1 stycznia 2020, 13:19
Dwa tygodniem temu kolega w Media Markcie włączył 'KU*WAAAA' na największym głośniku jaki znalazł
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:23
Ja puściłem The World Revolving, aby perfekcyjnie się skończyło z północą.
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:32
@Ukryty_W_Cieniu: udało się?
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2020, 00:42
@BubbleGum_14: Tak, choćkażdy się wpierdzielał lub o coś pytał i w pewnym momencie zobaczyłem ża chyba za późno puściłem muzykę. Ale wyszło pięknie.
Edit: Swoją drogą, znasz Deltarune?
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2020, 00:58
@Ukryty_W_Cieniu: Chyba kojarzę. To 2 cześć undertale
Odpisz
1 stycznia 2020, 09:56
@BubbleGum_14: Nie dokońca. To taki raczej spin-off.
Odpisz
30 grudnia 2019, 18:53
Pamiętam jak na niej byłem i się pytaliśmy przewodnika czy to z tej właśnie je**ęło
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:10
@CzeresniakPl: Ja byłem na rekonstrukcji bitwy o twierdze gdzie strzelali z podobnych.
Odpisz
1 stycznia 2020, 06:44
@CzeresniakPl: jak ja tam bylem to gosć strzelał z muszkietu i też było głośno
Odpisz
1 stycznia 2020, 01:27
teraz mi to mówicie
Odpisz
1 stycznia 2020, 01:03
ja zrobilem
Odpisz
31 grudnia 2019, 23:23
JA nie zrobię?
Odpisz
31 grudnia 2019, 23:23
@Jadczukov: Potrzymaj mi głośnik
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:20
@Jadczukov: Zrobiłem!
Odpisz
1 stycznia 2020, 00:42
@Jadczukov: GZ Towa... Wasza Wysokość, znaczy się.
Odpisz
30 grudnia 2019, 20:51
Pierwszy film na kanale pod tytułem "N3jxiom"
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2019, 22:11
@Niepoprawnyloginihaslo: FIFA 13 DEMO
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:13
@NesquikBoi: zapomniałem xd
Odpisz
30 grudnia 2019, 23:24
Nic tylko to na głośniku pie**olnąć
Odpisz