Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Nie znoszę kleszczy
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2020, 09:18
Całowanie się w miejscach publicznych to jest szczyt chamstwa i świństwa
Odpisz
Edytowano - 18 października 2021, 16:54
@HusariaTV: dlaczego szanowny Panie tak uważa ?
Odpisz
18 października 2021, 16:55
@JuliuszCezar12_: ponieważ całuje się na spacerze jak nikt nie widzi
Odpisz
Edytowano - 18 października 2021, 16:58
@HusariaTV: W sensie rozumiem ale to trochę wymijającą odpowiedź ponieważ mówisz że powinno się robić inaczej bez uzasadnienia.
Odpisz
2 stycznia 2020, 10:09
Ja po prostu ignoruje lol. Chej po to masz ruchomą głowę i oczy aby móc spojrzeć w inne miejsce
Odpisz
18 października 2021, 16:56
@Yoda_MLG: " Po to masz powieki by móc zamknąć oczy "
Odpisz
15 lutego 2021, 14:45
Zapamiętać. Oglądać mniej memów z Pinteresta bo są już k...a wszędzie
Odpisz
31 grudnia 2019, 10:23
Zapamiętać
Nie chodzić na cmentarz, bo martwym będzie smutno
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:17
@CupOfWater: Zwłaszcza nie chodzić na cmentarz osób bez nóg, bo to będzie podwójny smutek
Odpisz
6 stycznia 2020, 16:03
nie chodzić na cmentarz głuchoniemych osób bez nóg
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:32
@Wilczyca_wiki: no wtedy to już chyba depresji dostaną jak cię zobaczą
Odpisz
3 stycznia 2020, 01:50
Dwie twarze wchodzą ze sobą w kolizję, nie wiem po co ludzie to robią.
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:25
czego tu mozna nie rozumiec? przeciez cielesna bliskosc jest czyms calkowicie naturalnym wsrod wielu gatunkow
Odpisz
4 stycznia 2020, 16:35
Odpowiedź jest jedna:
.
.
.
.
Uczucia.
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:24
Nie być gejem przy dresach.
Odpisz
2 stycznia 2020, 10:56
Generalnie całowanie się w miejscach publicznych uważam za nieetyczne
Odpisz
2 stycznia 2020, 11:49
@Graids: co cię skłoniło do tego avatara?
Odpisz
2 stycznia 2020, 12:00
@kolec123: ciesz się że nie ma avatara z futabu
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:49
@kolec123: utożsamiam się z głównym bohaterem
Odpisz
2 stycznia 2020, 11:08
Nie seksić się przy impotencie
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:04
@Glonk: kaucja: 100 zielonych
Odpisz
2 stycznia 2020, 13:33
To, że ktoś sobie chodzi za rączki albo nwm ściskają się w miejscach publicznych, ustronnie całują to jest akceptowalne ale ku*wa mać...Jak stoi Ci typek przed ruchomymi schodami w galerii i wsadza język do gardła swojej żonie/dziewczynie/ku*wa nwm córce to jest obrzydliwe jak cholera...Kiedyś byłem świadkiem takiej sytuacji i ludzie byli tacy zniesmaczeni tym widokiem, bardziej od Gordona Ramsay'a na widok ch*jowego jedzenia...A tamci już prawie na tych schodach do gry wstępnej przechodzili...No ku*wa
Odpisz
31 grudnia 2019, 12:21
Nie patrzeć, przy osobach niewidomych
Odpisz
2 stycznia 2020, 11:35
I tak nie zauważą
Odpisz
2 stycznia 2020, 13:04
@Prohim2: usłyszą
Odpisz
2 stycznia 2020, 13:07
w jaki sposób mają usłyszeć że widzisz?
Odpisz
2 stycznia 2020, 13:08
@DETERMINATION: jak masz otwarte oczy to mrugasz i oni to słyszą
Odpisz
2 stycznia 2020, 12:54
Nie być chudym przy grubych
Odpisz
31 grudnia 2019, 10:36
Ja rozumiem, trzymanie się za rękę, jakiś buziak na pożegnanie, ale jak widzę Sebę lat 19, który wygląda jakby próbował wpie**olić głowę osiemnastoletniej Karyny to już nawet nie zazdrość, a obrzydzenie.
Rozumiem miłość, troska jeden o drugiego, ale są sytuacje, w której to wszystko na pokaz i wręcz graniczy z pożądaniem. Takie sytuacje powinny być potępiane.
Odpisz
31 grudnia 2019, 11:39
@rolewicz3: Chyba nie jestem jedynym, który czuje się niezręcznie podczas gdy jakaś para nastolatków chędoży się w autobusie, obściskując i całując...
Odpisz
2 stycznia 2020, 12:08
@rolewicz3: To nie tak, że jestem zazdrosna, jak się ktoś całuję to czuję obrzydzenie więc po prostu odwracam wzrok. Jednak niesamowicie denerwuje mnie dźwięk cmokania, bierze mnie wk**w, wkurza mnie ten dźwięk. Jak jeździłam do szkoły autobusem to zawsze za mną akurat musiała siedzieć taka para wydając te dźwięki.
Odpisz
2 stycznia 2020, 10:53
Niektórzy ludzie to nie mają żadnych granic. Ostatnio byłem w maku z chłopakiem i typ prawie się dobierał do laski nad hamburgerem. Gapiłem się na nich tak perfidnie, że kiedy typ zjadał szyję tej laski, ona czuła mój wzrok na sobie i próbowała tego gościa odsunąć, bo już paliła buraka z zażenowania. Postanowiłem, być jeszcze bardziej chamski i zacząłem to komentować. Po jakimś czasie przestali
Odpisz
2 stycznia 2020, 12:01
@Gaiaphage: chwała tobie i ludziom jak ty
Odpisz
2 stycznia 2020, 10:50
To jest tak, że za 20 lat wszyscy będą mieli przywileje poza białymi mężczyznami katolikami, a wychodzenie na zewnątrz to dyskryminacja!
Odpisz
31 grudnia 2019, 10:40
Odpisz