Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Młodzi gniewni
Ładne rzeczy
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2019, 14:02
🅱️🅰️🅾️🅱️🅰️🅱️🅱️🅰️🅾️🅱️🅰️🅱️🅱️🅰️🅾️🅱️🅰️🅱️🅱️🅰️🅾️🅱️🅰️🅱️
Odpisz
31 grudnia 2019, 14:04
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: 🤮😭🤮🤢😂👰🏽🤷😍😘😅🖕🤢😍👰🏽😍♥️♥️🤢😝😉😣😙 😜😙😍🤩 🙃😜😋😔😚🤬😴😷😪😱🤬🤢😈🤠 🤬 🌞🌚😤 🤒🤑😷🤧😡😈😑 💦💬 💨💬💦 💬💤 💤🧠 💅🤙💅🤟🙏🤳 💆🚶🏋️ 🚶🤺 🚣🚣🤾🤼⛹️🤸🏋️🤸 🧞 🧛 🧛🧚 💂👰🏽👩🚀👸🎅⛷️ 🤶🤺👮🤴 👰🏽👩🏭👩💼👩🎨👩💻👩🍳👳👩🔬👩🎓👩💼👩🎓👮👩⚖️👩🌾👨🏼🎤 👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤 👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤 👨🏼🎤👨🏼🎤 👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤 👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤 👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤 👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤👨🏼🎤
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:21
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: odwaga 100
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:42
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Właśnie rozje**łeś planetę Małego Księcia. Nie wstyd ci teraz?
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:46
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu:
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:41
@br120907: co to kurde jest?
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:38
Według mnie emotki tekstowe bardziej wpasuwują się w tekst
Odpisz
4 stycznia 2020, 23:49
@Domkri: wreszcie ktoś to dobrze ujął
Odpisz
3 stycznia 2020, 15:17
😀<(;
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:31
Emoji jest rakowe, karynowe i dżesikowe
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:45
@Crln_7: 😠
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:24
@Crln_7: co ty mówisz? 😠😡😠😡😡
Odpisz
3 stycznia 2020, 00:01
@Crln_7: moi byli krasze, jeden używał filtrów ze Snapchata, a drugi naku*wiał 500 Emoji do jednej wiadomości
wyobraź sobie jaki to był ból
Odpisz
3 stycznia 2020, 00:51
@kroljanjulian: ból dla oczu
Odpisz
3 stycznia 2020, 03:36
@Crln_7: i ból dla serca, że kraszujesz takich idiotów
W dodatku przez jednego pół miasta ciśnie ze mnie bekę a drugi myślał że jestem łatwa i chciał zaliczyć mnie bądź po prostu z dupy zaczął mieć spiny i udawał ze jest okej, ale co do zaliczenia myślę że to po części moja wina ale okej
Jeszcze większy ból dla serca
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:57
Kiedy ktoś nie doda w tego typu memie memie "nikt: "
Odpisz
3 stycznia 2020, 00:00
@Szymix74: lub też
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:20
🦾🥱🤳.
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:36
Bardzo fajny mem 😂🤣😁
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2020, 19:34
🙈🙉🙊
małpiszon
Odpisz
31 grudnia 2019, 15:00
Czy mnie też wkurzają te Emoji z messenger'a? Bo gdy piszę :) to wyskakuje te gówno(🙂)
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:34
@kiwi999999: dobrze że "XD" nie zamienia na "😆"
Odpisz
2 stycznia 2020, 18:13
🤣.
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:52
😂:
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:35
🅱️enis
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:35
jest tylko jedno prawidlowe uzywanie emotek: 🅱️⭕®️♍⭕
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:14
Hahahaha emotki złe możecie się śmiać
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:05
🅱🅰🅱🅰🆔🆙🅰
Odpisz