Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2020, 10:23

Podczas oglądania tego w głowie grał mi Marsz Imperialny

Avatar Memixgroszkowaty

8 lipca 2020, 15:02

Jest taki filmik na yt z tym. Podam link:
https://youtu.be/fPiIKQnemjA

Avatar Momo8

5 stycznia 2020, 12:04

Podpalasz jedną i....

Avatar WielkaInkwizycja

5 stycznia 2020, 00:52

Jaja bawi i uczy

Avatar ideym

4 stycznia 2020, 23:35

Wojska rebubliki zapałkowej zmierzające na wojnę z ogniem
2020, koloryzowane

Avatar Nikodem8378

4 stycznia 2020, 20:33

I come here to laugh not to learn

Avatar Figarus

4 stycznia 2020, 13:28

,,Dwie zapałki", ale jak tak powie np. 3,5 milarda ludzi dziennie, to wolę nie myśleć ile ton drewna poszło z dymem.

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2020, 16:46

@Figarus: nie ma tyle ludzi na ziemi

Avatar Figarus

4 stycznia 2020, 19:53

Em... Kolego, ludzkość dobija do 8 miliardów.

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2020, 20:10

@Figarus: oni kłamią . jest tylko siedem milionów, nie więcej

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2020, 16:45

dużo ich

Avatar Tajdeus

4 stycznia 2020, 11:49

W Częstochowie jest muzeum produkcji zapałek. Polecam. Oryginalna fabryka.

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2020, 10:47

Ale bym se takie zapałki opie**olił.

Avatar vass296

4 stycznia 2020, 10:16

Jeżeli spłonie fabryka zapałek, nikt nie będzie mógł udowodnić podpalenia.

Avatar Gadzissar9341

31 grudnia 2019, 17:19

były ich tysiące
a nawet setki

Avatar Void2006

31 grudnia 2019, 16:11

Wygląda pysznie.

Avatar Jejakpl89

31 grudnia 2019, 15:47

jedna iskierka...

Avatar Dr_Memologii_Stosowanej

31 grudnia 2019, 15:51

@Jejakpl89: no i można straszyć pieski...

Avatar Jakubauke

31 grudnia 2019, 15:55

@Jejakpl89: i lewaków

Avatar Ajgorak

31 grudnia 2019, 15:56

@Jakubauke: nie wierzę że klan szyszuni jeszcze żyję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka