Nie są faworytami bukmacherów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
A, okej
To będzie bolało
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2025, 06:36
Prędzej Austriacy
Odpisz
3 kwietnia 2022, 13:45
To się w ogóle nie zestarzało
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:13
Budzę się i wszyscy piszą coś o III wojnie światowej.
Co właśnie przespałem?
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:36
Na rozkaz Donalda Trumpa Amerykańscy żołnierze wysadzili rakietami furgon, w którym znajdował się jakiś Irański generał, który był trzecią najważniejszą osobą w państwie, no i Iran za bardzo nie jest zadowolony, a są sprzymierzeni z Rosją więc...
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:54
@alexiejs: *crab rave intensifies*
Odpisz
4 stycznia 2020, 15:28
@alexiejs: *drugą, nie trzecią
Odpisz
4 stycznia 2020, 18:55
@JakePies: Zastanawiałem się chwilę zanim to napisałem, bo kolega który mnie o tym informował mówił, że był drugi najważniejszy, aczkolwiek na niektorych stronach napisane bylo ze byl trzeci, wiec nie wiem
Odpisz
4 stycznia 2020, 19:00
@alexiejs: uznajmy, że był 2.5
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:41
Niemcy powinno pozwać Iran i USA. Przecież to Niemcy mają prawa autorskie do Wojen Światowych, nie oni.
Nadal czekam na prawdziwą trzecią część Wojny Światowej!
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:05
@RK_49: Jak mogą mieć prawa autorskie jak nie oni wywołali WW I, okej wywołali drugą ale pierwsi nie byli, jedyne co to mają prawa autorskie do przegrywania w wojnach światowych
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:58
@Placwaniak: wykupili
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:21
@RK_49: Trump chyba ma niemieckie korzenie
Odpisz
4 stycznia 2020, 18:57
@Draco0521: Posiada niemieckie, szkockie i szwedzkie korzenie[5].
Mr. Worldwide
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:45
Sprawdzam komentarze....o obrażacie naród Niemiecki....
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:47
@Memixgroszkowaty: 2 wojna światowa to byli naziści lecz Niemcy ale nie mówmy że wszyscy Niemcy bo byli też Żydzi-Niemcy którzy byli zabijani przez nazistów. Wtedy każdym nazistą był Niemiec. Ale nie każdy Niemiec był nazistą.
Odpisz
4 stycznia 2020, 15:53
@Memixgroszkowaty: ale to Niemiec i Rusek nas napadł podczas ostatniej wojny, dlatego to się pamięta :v
Odpisz
4 stycznia 2020, 15:01
W pełni zdrowi amerykanie 18+ :
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:53
Dla sprawiedliwości, pierwszą wywołała Serbia, ewentualnie Austria
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:40
@bxwgmd: zgadzam się i wiele razy powielałem to zdanie
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:35
Ja, weteran wojny w Afganistanie:
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:29
Ale dziadek Trumpa był Niemcem...
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:40
No bym się tak nie zapędzał, jeszcze wszystko przed nimi, na razie im idzie nie najgorzej. Czynny udział w kolejnym roz*ierdoleniu Europy jednak biorą.
Odpisz
3 stycznia 2020, 15:38
Powinien być smutek wg mnie
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2020, 15:45
@PieselArcheolog: To prawda
Odpisz
3 stycznia 2020, 16:30
@Wilhelm_II_Hohenzollern: jedyny + jest taki że w końcu to nie będzie obok nas
Odpisz
3 stycznia 2020, 17:10
@Damond: Ale minus to taki że nasz sojusznik ją rozpocznie
Odpisz
3 stycznia 2020, 17:36
@Oldjedai: czyli będziemy musieli pomóc
Odpisz
3 stycznia 2020, 17:37
@PieselArcheolog: Czyli znowu nasi chłopcy bd walczy" na jakimś zadupiu i ginąć za amerykanów i FREEDOM AND DEMOCRACY
Odpisz
3 stycznia 2020, 18:05
@PieselArcheolog: Zgadzam się, ale nie wierzę że będzie WWIII
Odpisz
3 stycznia 2020, 18:06
@Rubenfod: Wszystko jest możliwe ale pewnie dyplomaci to załatwią lub skończy się atakami terrorystycznymi lub kolejną wojną w zatoce perskiej
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:18
@Oldjedai: Ktoś mi wytłumaczy te memy z 3 wojną światową?
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:19
@Uruchamiacz: Amerykanie zbombardowali lotnisko w Iranie i zabili ważnego generała a Iran się wqurwił i groził ameryce
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:20
@Oldjedai: Dziękuję
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:28
@Uruchamiacz: i będzie burdel bo w tym samym czasie Rosja wchłonie Białoruś
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:04
To chomiki z media expert ją wywołają
#gupiechomiki
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:08
Niemcy nie wywołały 1ww
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:10
jeszcze powiedz że Hitler nie wiedział o holokauście
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:50
@Nefral: no tego to nie powiem ale 1 wś wywołały Austro-Węgry
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:51
To prawie jak Austria, a Austria to prawie Niemcy.
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:00
@LubieJescKoty: no prawda ale niemcy były wtedy osobnym państwem... więc tak trochę
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:38
@LubieJescKoty: To tak jakby powiedzieć, że Rosja to w sumie Polska, bo to i to to Słowianie, a w ogóle to przez ostatnie 300 lat Polska była podległa Rosji dłużej niż nie była.
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:41
@CzarnyGoniec: Serbia wywołała 1 wojnę światową.
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:58
@UnSoundedWorld: nie, Austro-Węgry wywołały wojnę
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:16
serbowie ją sprowokowali
Odpisz
3 stycznia 2020, 17:11
Hitler się w grobie/Argentynie przewraca
Odpisz
3 stycznia 2020, 17:10
Odpisz