Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Broski

2 stycznia 2020, 19:53

Lepiej dać Owsiakowi, niż kościołowi. Zawsze z takim hasłem wchodziłem w nowy rok.

Avatar
EverythingBlackk

2 stycznia 2020, 21:02

@Broski: nie wiem czemu dostałeś w dół, bo mówisz prawdę

Avatar dawidz1612

4 stycznia 2020, 18:20

Nie wiem jak to z Owsiakiem, ale akurat zbiórki w tym stylu potrafią kraść nawet i 90% zebranych pieniędzy, więc to też w sumie zależy

Avatar
EverythingBlackk

4 stycznia 2020, 18:45

@dawidz1612: Cóż, też nie jestem pewna jak jest z Owsiakiem, ale napewno lepiej niż z kościołem

Avatar Slenderowiec2012

5 stycznia 2020, 23:49

@dawidz1612: Owsiak z tego co kojarzę udostępnia listę wydatków i w każdym szpitalu w Polsce widać sprzęt z logo WOŚP-u. A z Kościoła to ksiundz przyjdzie pokropić, namaścić i życzyć zdrowia.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 stycznia 2020, 00:10

@Broski: Wytlumaczy mi ktoś czemu Owsiak, który ma negatywne podejście do Kościoła, wysyła dzieciaki z puszkami pod kościoły? Serio, zastanawiam się dlaczego?

Avatar Broski

8 stycznia 2020, 09:09

Bo się tam dużo ludzi zbiera i mogą zebrać trochę pieniędzy. Poza tym to nie Owsiak je wysyła. Osoby kwestujące same wybierają gdzie chodzą.

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2020, 20:16

@Broski: Rozumiem, jednak czy on nie czuje w sobie jakiejś sprzeczności moralnej? 90% osób z puszkami jakie w życiu widziałam stoi pod kościołami i ciekawi mnie czy Owsiak jakoś się odnosi do tego że wiele datków pochodzi od ludzi uczęszczających na msze.

Avatar Broski

8 stycznia 2020, 21:04

Jak mówiłem, to nie Owsiak wysyła ludzi pod kościoły, to sami ludzie tam chodzą, więc on nie musi odczuwać żadnej sprzeczności.

Avatar
Krzakoslaw

3 stycznia 2020, 01:43

Będę zbierał i chyba tak zrobię.

Avatar starmagedon

1 stycznia 2020, 20:44

On nadal zbiera na wskrzeszenie Hitlera?

Avatar Oloest

1 stycznia 2020, 20:46

@starmagedon: patrząc na poziom ludzkiej głupoty będę kibicował by mu się udało

Avatar pokemon223

1 stycznia 2020, 20:50

@starmagedon: Już go wskrzesił, pieniądze zdobył sprzedając uran czeczenom.
Teraz zbiera na Goringa, Himmlera i resztę paczki

Avatar DazyborPowrot

1 stycznia 2020, 21:04

@pokemon223: Oraz na systemy klonowania i lepsze systemy mrożenia dla Maryli i badania eliskitu życia na podstawie DNA Ibisza

Avatar conect12345

2 stycznia 2020, 14:37

@DazyborPowrot: ja pie**ole
Że też tym czeczenom się jeszcze nie znudziło
Ile oni mają pieniędzy jak oni śpią już na tym uranie

Avatar pokemon223

2 stycznia 2020, 18:48

@conect12345: Tego nikt nie wie

Avatar Caset

2 stycznia 2020, 16:04

GROSZA DAAAAJ

Avatar Caset

2 stycznia 2020, 16:08

@Caset: POTRZĄŚNIIJ

Avatar BilmoBlampkins

2 stycznia 2020, 16:04

Zbierają kasę aby wskrzesić komunizm wypi***alać

Avatar olimpicYT3356

2 stycznia 2020, 17:10

komentarz obrazkowy

Avatar olimpicYT3356

2 stycznia 2020, 17:10

@BilmoBlampkins: chyba cię poje**ło

Avatar TopRajner

2 stycznia 2020, 17:54

@BilmoBlampkins: właśnie dorobiłeś się masowego hejtu, gratuluję

Avatar Legolasjo

1 stycznia 2020, 20:43

SIEMA

Avatar kealion

2 stycznia 2020, 05:50

@Legolasjo: Siema, co tam? (-5 do refleksu ale wciąż +1 do grzeczności [: )

Avatar rozwalgo

1 stycznia 2020, 22:19

Ciekawe czy odwiedzą Gdańsk xD

Avatar aniam_131

1 stycznia 2020, 20:50

Pierwszy raz od 6 lat nie kwestuję ;_;

Avatar Oloest

1 stycznia 2020, 20:43

od teraz będę to śpiewał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Angielskie śmieszki

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka