Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Angielskie śmieszki
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2020, 19:53
Lepiej dać Owsiakowi, niż kościołowi. Zawsze z takim hasłem wchodziłem w nowy rok.
Odpisz
2 stycznia 2020, 21:02
@Broski: nie wiem czemu dostałeś w dół, bo mówisz prawdę
Odpisz
4 stycznia 2020, 18:20
Nie wiem jak to z Owsiakiem, ale akurat zbiórki w tym stylu potrafią kraść nawet i 90% zebranych pieniędzy, więc to też w sumie zależy
Odpisz
4 stycznia 2020, 18:45
@dawidz1612: Cóż, też nie jestem pewna jak jest z Owsiakiem, ale napewno lepiej niż z kościołem
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:49
@dawidz1612: Owsiak z tego co kojarzę udostępnia listę wydatków i w każdym szpitalu w Polsce widać sprzęt z logo WOŚP-u. A z Kościoła to ksiundz przyjdzie pokropić, namaścić i życzyć zdrowia.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 00:10
@Broski: Wytlumaczy mi ktoś czemu Owsiak, który ma negatywne podejście do Kościoła, wysyła dzieciaki z puszkami pod kościoły? Serio, zastanawiam się dlaczego?
Odpisz
8 stycznia 2020, 09:09
Bo się tam dużo ludzi zbiera i mogą zebrać trochę pieniędzy. Poza tym to nie Owsiak je wysyła. Osoby kwestujące same wybierają gdzie chodzą.
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:16
@Broski: Rozumiem, jednak czy on nie czuje w sobie jakiejś sprzeczności moralnej? 90% osób z puszkami jakie w życiu widziałam stoi pod kościołami i ciekawi mnie czy Owsiak jakoś się odnosi do tego że wiele datków pochodzi od ludzi uczęszczających na msze.
Odpisz
8 stycznia 2020, 21:04
Jak mówiłem, to nie Owsiak wysyła ludzi pod kościoły, to sami ludzie tam chodzą, więc on nie musi odczuwać żadnej sprzeczności.
Odpisz
3 stycznia 2020, 01:43
Będę zbierał i chyba tak zrobię.
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:44
On nadal zbiera na wskrzeszenie Hitlera?
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:46
@starmagedon: patrząc na poziom ludzkiej głupoty będę kibicował by mu się udało
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:50
@starmagedon: Już go wskrzesił, pieniądze zdobył sprzedając uran czeczenom.
Teraz zbiera na Goringa, Himmlera i resztę paczki
Odpisz
1 stycznia 2020, 21:04
@pokemon223: Oraz na systemy klonowania i lepsze systemy mrożenia dla Maryli i badania eliskitu życia na podstawie DNA Ibisza
Odpisz
2 stycznia 2020, 14:37
@DazyborPowrot: ja pie**ole
Że też tym czeczenom się jeszcze nie znudziło
Ile oni mają pieniędzy jak oni śpią już na tym uranie
Odpisz
2 stycznia 2020, 18:48
@conect12345: Tego nikt nie wie
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:04
GROSZA DAAAAJ
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:08
@Caset: POTRZĄŚNIIJ
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:04
Zbierają kasę aby wskrzesić komunizm wypi***alać
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:10
@BilmoBlampkins:
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:10
@BilmoBlampkins: chyba cię poje**ło
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:54
@BilmoBlampkins: właśnie dorobiłeś się masowego hejtu, gratuluję
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:43
SIEMA
Odpisz
2 stycznia 2020, 05:50
@Legolasjo: Siema, co tam? (-5 do refleksu ale wciąż +1 do grzeczności [: )
Odpisz
1 stycznia 2020, 22:19
Ciekawe czy odwiedzą Gdańsk xD
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:50
Pierwszy raz od 6 lat nie kwestuję ;_;
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:43
od teraz będę to śpiewał
Odpisz