Nie przeszkadzaj sobie, mamusiu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2020, 21:50
Ten niedźwiedź na szafce wygląda na bardzo przerazonego. Biedny misio
Odpisz
6 stycznia 2020, 12:18
Kto jest głodny o 3 w nocy xddd
Odpisz
6 stycznia 2020, 13:32
ja
Odpisz
6 stycznia 2020, 15:07
@szyper2006: wtedy się śpi xddd
Odpisz
6 stycznia 2020, 17:23
nie
Odpisz
6 stycznia 2020, 17:24
@szyper2006: tak
Odpisz
6 stycznia 2020, 19:18
kto śpi o 3 w nocy xddd
Odpisz
6 stycznia 2020, 19:25
@xXkuba22Xx: normalni ludzie?
Odpisz
8 stycznia 2020, 11:15
ja kiedyś się przed 3 rzuciłem do lodówki jak odzyskałem apety po kacu, przez który nic się nie przyjmowało i nie jadłem i nie piłem cały dzień xd
Odpisz
10 kwietnia 2022, 18:39
ja
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2020, 15:45
Mama:
Odpisz
6 stycznia 2020, 14:47
Ja kiedyś się przestraszyłem bo zacząłem w domu słyszeć takie dziwne "syczenie", okazało się że to tata tak dziwnie chrapal
Odpisz
3 stycznia 2020, 08:59
Moja to by od razu wiedziała, że to ja, bo jestem jedyny w domu, który tak długo nie śpi
Odpisz