Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2025, 21:58
Dwa razy przegrałem w dogrywce...
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:41
Odpisz
17 czerwca 2022, 05:56
@kacp80: Miałem tak samo
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:36
Ja miałem królika.
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:38
Ciągle coś mi przypomina żeby tą grę pobrać
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:22
Legenda głosi że ktoś z nim wygrał do 0 na poziomie trudnym
Odpisz
5 stycznia 2020, 18:28
Wgl ktoś to pokonał ?
Odpisz
5 stycznia 2020, 18:53
@Bartolinise: legendy głoszą że tak
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:03
widziałem filmik jak koleś wygrał 10 do 8
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2020, 20:43
@Bartolinise: Wystarczy mieć sposób, ja robiłem mu kilka razy pod rząd 10-0... Trzeba ustawić Pou tak, żeby po wybiciu się piłka poleciała na kraniec boiska/kortu u chomika
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:16
@Towarzysz777: nauczaj mnie mistrzu
Odpisz
5 stycznia 2020, 19:56
Łatwy i średni to pryszcz. Na trudnym jest wyzwanie, ale jaka satysfakcja ze zwycięstwa.
Odpisz
5 stycznia 2020, 18:44
Ten uczuć kiedy nie możesz wygrać z chomikiem
Odpisz
5 stycznia 2020, 18:37
HWHIP
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:04
Kiedy pobrałeś czity aby go pokonać:
Odpisz
5 stycznia 2020, 18:08
@MonioMonio: ale i tak to niepomogło
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:49
według mnie łatwiejszy o dziwo był ten najtrudniejszy poziom bo dostawał takich dziwnych drgawek przez co w różnych kierunkach leciała piłka
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:07
Na łatwym ku*wa była tytaniczna przeprawa, a co dopiero na trudnym jak ten sku*wibąk dostawał jakiegoś boosta i miał iście chirurgiczną precyzję
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:05
To jest na drugim miejscu
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:03
Widzimy na ekranie tradycyjną procedurę 0-4 tylko, że w wersji Pou...
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:01
Że mnie?
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:29
@patrolowy__: Nie, nie cię! Ciem!
Odpisz