memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 stycznia 2020, 16:33
Ile jeszcze powstanie tych szablonów?
Odpisz
4 stycznia 2020, 16:47
@Legolasjo: Możesz już zakładać osobny folder na nie
5 stycznia 2020, 22:35
@aniam_131: gdyby ktoś miał wszystkie albo dużo to poproszę
2 kwietnia 2020, 01:13
@Legolasjo: mem martwy wiec juz nic
6 stycznia 2020, 00:40
I następnego dnia musisz iść do szkoły i planujesz co i jak zrobisz gdy wrócisz do domu a okazuje się żem mama go zniszczyła i wiesz że to czas na nieodzywanie się * do obiadku* ja tak miałem nie życze tego nikomu to było straszne
5 stycznia 2020, 22:49
Proszę o szablon
5 stycznia 2020, 20:49
Wtedy wiek nie ma znaczenia, w każdym odpala się wewnętrzny 8-latek
Ty znasz moją przeszłość lepiej niż ja sam
5 stycznia 2020, 20:48
@parskacz: a w moim wypadku (mam 15 lat) nawet przyszłość!
Edytowano - 5 stycznia 2020, 20:46
Jak tam jestem na poziomie wyżej i zrobiłem fort w zywoplocie razem z dachem dorobiłem ściany tam gdzie trzeba było zrobiłem mini ławeczke i półkę
5 stycznia 2020, 20:41
A potem wchodzi mama i każe posprzątać...
5 stycznia 2020, 18:45
Powinien powstać osobny tag
4 stycznia 2020, 16:37
Jezusie właśnie do mnie trafiło że mam 20 lat Czuję się staro
Edytowano - 5 stycznia 2020, 18:31
@Krzyniu: JedŹ nad morze przyzwyczajać się do piachu (śmiech z puszki).
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2020, 16:33
Ile jeszcze powstanie tych szablonów?
Odpisz
4 stycznia 2020, 16:47
@Legolasjo: Możesz już zakładać osobny folder na nie
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:35
@aniam_131: gdyby ktoś miał wszystkie albo dużo to poproszę
Odpisz
2 kwietnia 2020, 01:13
@Legolasjo: mem martwy wiec juz nic
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:40
I następnego dnia musisz iść do szkoły i planujesz co i jak zrobisz gdy wrócisz do domu a okazuje się żem mama go zniszczyła i wiesz że to czas na nieodzywanie się * do obiadku* ja tak miałem nie życze tego nikomu to było straszne
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:49
Proszę o szablon
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:49
Wtedy wiek nie ma znaczenia, w każdym odpala się wewnętrzny 8-latek
Odpisz
4 stycznia 2020, 16:33
Ty znasz moją przeszłość lepiej niż ja sam
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:48
@parskacz: a w moim wypadku (mam 15 lat) nawet przyszłość!
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2020, 20:46
Jak tam jestem na poziomie wyżej i zrobiłem fort w zywoplocie razem z dachem dorobiłem ściany tam gdzie trzeba było zrobiłem mini ławeczke i półkę
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:41
A potem wchodzi mama i każe posprzątać...
Odpisz
5 stycznia 2020, 18:45
Powinien powstać osobny tag
Odpisz
4 stycznia 2020, 16:37
Jezusie właśnie do mnie trafiło że mam 20 lat
Czuję się staro
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2020, 18:31
@Krzyniu: JedŹ nad morze przyzwyczajać się do piachu (śmiech z puszki).
Odpisz