Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
kroganin

12 stycznia 2020, 11:53

A to nie jest tak, że dekada kończy się za rok?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Lolum

6 lutego 2020, 10:39

@lukasz441: 2020 musi sie skonczyc zeby skonczyla sie dekada wiec no
1 stycznia 2010 - 31 grudzien 2020 to koniec dekady

Avatar
kroganin

6 lutego 2020, 14:15

@Tajdeus: Cyberpunk?

Avatar Szwedo26

14 stycznia 2020, 09:27

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2020, 11:23

A jak dla mnie to nic nigdy nie przebije Red Dead Redemption

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar TrueStoryGuy

13 stycznia 2020, 22:52

Grą dekady powinien być skyrim, ponadczasowy hit.

Avatar Crln_7

14 stycznia 2020, 08:49

Detroit to też jedna z najbardziej wciągających gier, zdawałem ją trzy razy

Avatar Aleksanders_

14 stycznia 2020, 06:57

Nie Sony tylko gracze

Avatar Green_Arrow

13 stycznia 2020, 20:46

Ja tam nie przepadam za porównywaniem gier. Jak mam stwierdzić czy lepszy jest np. wiedźmin czy któryś need for speed? To kompletnie różne gry, inne gatunki, mające inne walory, nie da się ich porównać pod tymi samymi aspektami, w końcu fabuła w wiedźminie ogrywa większą rolę niż w wyścigówkach. Gdybym miał wybrać grę dekady, podzieliłbym na kategorie, nie da się wybrać tylko jednej biorąc pod uwagę jakie dzieła wyszły w przeciągu ostatnich dziesięciu lat.

Avatar Stulej4

13 stycznia 2020, 20:20

Ku*wa zajebista giera
Łzy mi zawsze lecą, jak ją kończę

Avatar NesquikBoi

13 stycznia 2020, 19:10

Co to za gra?

Avatar Tajdeus

13 stycznia 2020, 19:12

@NesquikBoi: The last of Us.

Avatar Antonio331

12 stycznia 2020, 15:58

W sumie bym się mega cieszył jakby to była gra dekady, bo mega mi się podobała i wgl, mimo, że miałem 8 lat gdy wyszła, jest nadal w serduszku.

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2020, 10:54

Głupie jest wybiera gry która jest najlepsza mimo różnych jej zamysłów, na przykład strategie mają małe grono fanów, przez co nie wygrają, chociaż wiele by zasługiwało bo odje**ły robotę perfekcyjnie. Powinny być kategoria jak najlepsza gra fabularna, stratetgiczna, pod e sport i tak dalej

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2020, 11:34

na steam chyba tak przyznają jeśli dobrze pamiętam

Avatar
kroganin

12 stycznia 2020, 11:53

Tak, ale szczerze nwm jak to robią, ale zazwyczaj są jakieś gówno wyniki typu Csgo to najlepsza gra z wyśmienitą fabułą.

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2020, 12:14

Dlatego jakaś komisja powinna je nominować, a nie, że na najlepszą grę pod względem grafiki można zagłosować na kółko i krzyżyk

Avatar olimpicYT3356

12 stycznia 2020, 12:06

TLOU jest zajebiste, więc się nie dziwię, ale chyba zapomnieli, że to ich exclusive

Avatar
ZiemiaJestPlaska

12 stycznia 2020, 10:53

Sony stworzył idealną grę. Musimy im to przyznać.
~ Sony Corporation

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2020, 10:56

Masz całkowitą rację, a konsolę zrobili świetną- PlayStation Creators

Avatar Moxxie

12 stycznia 2020, 10:21

Nic dodać nic ująć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #sony, #nagroda, #gry

Jakby trochę nie fair

Ostry ten sędzia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka