Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2020, 11:53
A to nie jest tak, że dekada kończy się za rok?
Odpisz
12 stycznia 2020, 12:50
bo kończy się
Odpisz
12 stycznia 2020, 12:56
@MrRolan: No to jak można ogłaszać grę dekady, skoro wyjdzie jeszcze milion gier w tym roku
Odpisz
12 stycznia 2020, 13:24
ludzie nie są wykształceni pomimo tego że kończą szkoły :)
Odpisz
12 stycznia 2020, 13:27
W różnych krajach inaczej się kończy, na przykład w USA już mają nową dekadę
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:13
W tym roku już raczej jest za późno, by jakaś gra odniosła sukces większy, niż inne gry przez lata.
Odpisz
14 stycznia 2020, 11:16
nie, nie kończy się za rok, tylko teraz
Odpisz
6 lutego 2020, 10:39
@lukasz441: 2020 musi sie skonczyc zeby skonczyla sie dekada wiec no
1 stycznia 2010 - 31 grudzien 2020 to koniec dekady
Odpisz
6 lutego 2020, 14:15
@Tajdeus: Cyberpunk?
Odpisz
14 stycznia 2020, 09:27
Odpisz
12 stycznia 2020, 11:23
A jak dla mnie to nic nigdy nie przebije Red Dead Redemption
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:04
Moje ulubione egzekwo 10/10 RDR2 Uncharted 4 i 2
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:13
Wiedźmin 3
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:23
W moim przypadku na dychę zasługują wszystkie gry od From Software, zdecydowanie najlepsze rzeczy jakie spotkały branżę w tych latach.
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:43
uncharted to coś więcej niż gra
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 19:45
@Crln_7: +1
Tym stwierdzeniem stałeś się mi bliski, bro
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:59
wciąż wierzę w to że będzie piąta odsłona, nie licząc Zaginionego dziedzictwa które też było kozak
Odpisz
13 stycznia 2020, 20:01
@Crln_7: Welp, Naughty Dog robi najlepsze i najbardziej dopracowane gry.
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 20:07
@Crln_7: Raczej na pewno będzie. To zbyt opłacalna marka, by Sony z niej tak po prostu zrezygnowało. Możliwe jednak, że samo Naughty Dog już jednak nie będzie zainteresowane produkcją kolejnych odsłon, więc serią może zająć się ktoś inny.
Odpisz
13 stycznia 2020, 20:50
no i właśnie to jest to, że nie chcę by ktoś inny się tym zajmował
Odpisz
13 stycznia 2020, 21:18
Dla mnie rdr2 to jedna z najlepszych gier ale na 1 miejscu dał bym Detroit. Może i krótka gra ale wciągająca (przeszedłem w 3 dni) i bardzo dopracowana.
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:52
Grą dekady powinien być skyrim, ponadczasowy hit.
Odpisz
14 stycznia 2020, 08:49
Detroit to też jedna z najbardziej wciągających gier, zdawałem ją trzy razy
Odpisz
14 stycznia 2020, 06:57
Nie Sony tylko gracze
Odpisz
13 stycznia 2020, 20:46
Ja tam nie przepadam za porównywaniem gier. Jak mam stwierdzić czy lepszy jest np. wiedźmin czy któryś need for speed? To kompletnie różne gry, inne gatunki, mające inne walory, nie da się ich porównać pod tymi samymi aspektami, w końcu fabuła w wiedźminie ogrywa większą rolę niż w wyścigówkach. Gdybym miał wybrać grę dekady, podzieliłbym na kategorie, nie da się wybrać tylko jednej biorąc pod uwagę jakie dzieła wyszły w przeciągu ostatnich dziesięciu lat.
Odpisz
13 stycznia 2020, 20:20
Ku*wa zajebista giera
Łzy mi zawsze lecą, jak ją kończę
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:10
Co to za gra?
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:12
@NesquikBoi: The last of Us.
Odpisz
12 stycznia 2020, 15:58
W sumie bym się mega cieszył jakby to była gra dekady, bo mega mi się podobała i wgl, mimo, że miałem 8 lat gdy wyszła, jest nadal w serduszku.
Odpisz
12 stycznia 2020, 10:54
Głupie jest wybiera gry która jest najlepsza mimo różnych jej zamysłów, na przykład strategie mają małe grono fanów, przez co nie wygrają, chociaż wiele by zasługiwało bo odje**ły robotę perfekcyjnie. Powinny być kategoria jak najlepsza gra fabularna, stratetgiczna, pod e sport i tak dalej
Odpisz
12 stycznia 2020, 11:34
na steam chyba tak przyznają jeśli dobrze pamiętam
Odpisz
12 stycznia 2020, 11:53
Tak, ale szczerze nwm jak to robią, ale zazwyczaj są jakieś gówno wyniki typu Csgo to najlepsza gra z wyśmienitą fabułą.
Odpisz
12 stycznia 2020, 12:14
Dlatego jakaś komisja powinna je nominować, a nie, że na najlepszą grę pod względem grafiki można zagłosować na kółko i krzyżyk
Odpisz
12 stycznia 2020, 12:06
TLOU jest zajebiste, więc się nie dziwię, ale chyba zapomnieli, że to ich exclusive
Odpisz
12 stycznia 2020, 10:53
Sony stworzył idealną grę. Musimy im to przyznać.
~ Sony Corporation
Odpisz
12 stycznia 2020, 10:56
Masz całkowitą rację, a konsolę zrobili świetną- PlayStation Creators
Odpisz
12 stycznia 2020, 10:21
Nic dodać nic ująć
Odpisz