Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zamiesz

14 stycznia 2020, 16:57

Dajcie proszę szablon

Avatar Senko

18 stycznia 2020, 22:40

@Zamiesz: Grimm uwu

Avatar Gmotek

18 stycznia 2020, 19:36

Avatar
darkisz

18 stycznia 2020, 18:37

Poproszę szablon

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

18 stycznia 2020, 14:27

Ja chodzę na religię, bo w sumie mi każą. Ale nie jest aż tak źle, bo lekcja w sumie luźna i zawsze dostaję z religii spoko ocenki, więc jest w sumie nieźle

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

18 stycznia 2020, 16:52

@BardzoOryginalnaNazwa: Ja się długo kłóciłem o religię. W końcu po prostu przestałem chodzić i miałem same nieobecności więc dla spokoju mnie wypisali sami

Avatar Stulej4

18 stycznia 2020, 17:06

@BardzoOryginalnaNazwa: Tak samo
Do tego fajną katechetkę mam

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

18 stycznia 2020, 15:52

Moge tego szablona z krzyżakiem?

Avatar rumcajschr

14 stycznia 2020, 15:45

A ja nie chodzę, bo dzięki temu mam mniej nauki. Ale zastanawiam się czy by nie przejść na prawosławie lub judaizm

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2020, 16:04

@rumcajschr: Ale po co?

Avatar rumcajschr

14 stycznia 2020, 16:13

Żeby mieć pretekst do niechodzenia na religię

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2020, 16:30

@rumcajschr: Ateizm też będzie takim pretekstem

Avatar pesteczka13

Edytowano - 14 stycznia 2020, 15:53

U mnie na religi było gorzej niż w żłobku! Teraz część klasy się poprawiła, co prawda, ale patusy wciąż pozstają podbni. Jeden z nich w 6 klasie mówił do siostry "sioro!", biegał po klasie, nie przejmował się tym co się do niego mówi, bazgrał po tablicy (jak kilka innych osób), jak w żłobku (słowa siostry)!

Avatar Bezbek345

14 stycznia 2020, 15:30

A może czcionke Exo użyjesz ?

Avatar MineDan

14 stycznia 2020, 15:18

Każą, bo kazać, czyż nie?

Avatar KufelMleka

14 stycznia 2020, 15:21

@MineDan: może tam miało być „nas”?

Avatar MineDan

14 stycznia 2020, 15:30

@KufelMleka: taka opcja też istnieje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Cosnapewno
Dodane przez: Cosnapewno

Tacy sami, a ściana między nami

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Płać pan

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka