Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Płać pan
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2020, 16:57
Dajcie proszę szablon
Odpisz
18 stycznia 2020, 22:40
@Zamiesz: Grimm uwu
Odpisz
18 stycznia 2020, 19:36
Odpisz
18 stycznia 2020, 18:37
Poproszę szablon
Odpisz
18 stycznia 2020, 14:27
Ja chodzę na religię, bo w sumie mi każą. Ale nie jest aż tak źle, bo lekcja w sumie luźna i zawsze dostaję z religii spoko ocenki, więc jest w sumie nieźle
Odpisz
18 stycznia 2020, 16:52
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja się długo kłóciłem o religię. W końcu po prostu przestałem chodzić i miałem same nieobecności więc dla spokoju mnie wypisali sami
Odpisz
18 stycznia 2020, 17:06
@BardzoOryginalnaNazwa: Tak samo
Do tego fajną katechetkę mam
Odpisz
18 stycznia 2020, 15:52
Moge tego szablona z krzyżakiem?
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:45
A ja nie chodzę, bo dzięki temu mam mniej nauki. Ale zastanawiam się czy by nie przejść na prawosławie lub judaizm
Odpisz
14 stycznia 2020, 16:04
@rumcajschr: Ale po co?
Odpisz
14 stycznia 2020, 16:13
Żeby mieć pretekst do niechodzenia na religię
Odpisz
14 stycznia 2020, 16:30
@rumcajschr: Ateizm też będzie takim pretekstem
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2020, 15:53
U mnie na religi było gorzej niż w żłobku! Teraz część klasy się poprawiła, co prawda, ale patusy wciąż pozstają podbni. Jeden z nich w 6 klasie mówił do siostry "sioro!", biegał po klasie, nie przejmował się tym co się do niego mówi, bazgrał po tablicy (jak kilka innych osób), jak w żłobku (słowa siostry)!
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:30
A może czcionke Exo użyjesz ?
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:18
Każą, bo kazać, czyż nie?
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:21
@MineDan: może tam miało być „nas”?
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:30
@KufelMleka: taka opcja też istnieje
Odpisz