Poznaj swoje przeznaczenie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2013, 18:50
I dlatego trzeba wybrać pracę, którą się lubi.
Odpisz
22 września 2013, 09:58
HAHA po studiach nie będzie miał pracy
Odpisz
21 września 2013, 23:06
Boondocks, polecam.
Odpisz
21 września 2013, 21:01
To co czytam pod spodem to jakieś wypociny. Jedyną radą jaką można przekazać młodemu umysłowi jest to żeby zaczął jakąś działalność. A nie być ***nym studentem i robić na kogoś bo w życiu się nigdy nie dorobisz. W Ł A S N A D Z I A Ł A L N O Ś Ć. Już byle mała firma jest lepsza od za***u przynajmniej jesteś na swoim, wyjątkiem są może jakieś bardzo dobre prace np. prawnik/lekarz (ale to nie w polaczkolandi). Chociaż w naszym kraju firmy i tak są zarzynane. Więc tak naprawdę wnioskiem wniosków jest to żeby wyjechać za granicę Z B.DOBRYM ANGIELSKIM i tam zaczął życie. Do widzenia.
Odpisz
21 września 2013, 16:06
Takie życie...
Odpisz
21 września 2013, 15:04
Lol,ja nie będę na studia szedł,nie chce se ku*wa życia niszczyć.
Odpisz
21 września 2013, 15:18
Życia se nie zniszczysz, jeśli pójdziesz na studia...
Odpisz
21 września 2013, 15:21
@Karso21Respawn: chu* z tym, i tak nie idę.
Odpisz
21 września 2013, 15:27
I właśnie dlatego sobie zniszczysz życie. Jak się studiuje politologię, socjologię, et cetera, albo nie studiuje w ogóle, to się pracuje do śmierci.
Odpisz
21 września 2013, 15:44
jak nie będziesz studiować to sobie zniszczysz życie . bo jak znajdziesz dobrą prace , jak będziesz zarabiać . chyba że będzisz np . piłkarzem , to ze zarobisz 200 tys tygodniowo o ile jesteś dobry . a jak nie bedziesz to możesz jak ci ukraińcy czyli kupujesz cos tam w polsce i sprzedajesz na ukrainie ... itd
Odpisz
21 września 2013, 16:29
@ukr0707: Dokładnie. Ja mam zamiar iść na studia informatyczne:P
Odpisz
21 września 2013, 17:31
@Pequsek: Odkąd to wy decydujecie o moim życiu?
Odpisz
21 września 2013, 17:47
Oni Ci tylko dobre rady dają. A co z tym zrobisz to tylko i wyłącznie twój wybór :)
Odpisz
21 września 2013, 19:29
@Pequsek: ok . ja na 70% pójde na studia
Odpisz
21 września 2013, 20:32
My wcale nie decydujemy o twoim życiu, my nie chcemy abyś je sobie za przeproszeniem "z***ł"
Odpisz
29 marca 2018, 14:03
@Pequsek: Zawsze ma się wybór. Podjęta decyzja nigdy nie będzie do końca zła. Natomiast nie podejmowanie w ogóle żadnych decyzji co do swojej przyszłości może się bardzo źle skończyć.
Odpisz