Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 września 2013, 18:50

I dlatego trzeba wybrać pracę, którą się lubi.

Avatar Wojtinio

22 września 2013, 09:58

HAHA po studiach nie będzie miał pracy

Avatar Mermeros

21 września 2013, 23:06

Boondocks, polecam.

Avatar Mnich1

21 września 2013, 21:01

To co czytam pod spodem to jakieś wypociny. Jedyną radą jaką można przekazać młodemu umysłowi jest to żeby zaczął jakąś działalność. A nie być ***nym studentem i robić na kogoś bo w życiu się nigdy nie dorobisz. W Ł A S N A D Z I A Ł A L N O Ś Ć. Już byle mała firma jest lepsza od za***u przynajmniej jesteś na swoim, wyjątkiem są może jakieś bardzo dobre prace np. prawnik/lekarz (ale to nie w polaczkolandi). Chociaż w naszym kraju firmy i tak są zarzynane. Więc tak naprawdę wnioskiem wniosków jest to żeby wyjechać za granicę Z B.DOBRYM ANGIELSKIM i tam zaczął życie. Do widzenia.

Avatar Myszkapl

21 września 2013, 16:06

Takie życie...

Avatar
Konto usunięte

21 września 2013, 15:04

Lol,ja nie będę na studia szedł,nie chce se ku*wa życia niszczyć.

Avatar Karso21Respawn

21 września 2013, 15:18

Życia se nie zniszczysz, jeśli pójdziesz na studia...

Avatar
Konto usunięte

21 września 2013, 15:21

@Karso21Respawn: chu* z tym, i tak nie idę.

Avatar darcus

21 września 2013, 15:27

I właśnie dlatego sobie zniszczysz życie. Jak się studiuje politologię, socjologię, et cetera, albo nie studiuje w ogóle, to się pracuje do śmierci.

Avatar ukr0707

21 września 2013, 15:44

jak nie będziesz studiować to sobie zniszczysz życie . bo jak znajdziesz dobrą prace , jak będziesz zarabiać . chyba że będzisz np . piłkarzem , to ze zarobisz 200 tys tygodniowo o ile jesteś dobry . a jak nie bedziesz to możesz jak ci ukraińcy czyli kupujesz cos tam w polsce i sprzedajesz na ukrainie ... itd

Avatar Pequsek

21 września 2013, 16:29

@ukr0707: Dokładnie. Ja mam zamiar iść na studia informatyczne:P

Avatar
Konto usunięte

21 września 2013, 17:31

@Pequsek: Odkąd to wy decydujecie o moim życiu?

Avatar zuzanna357

21 września 2013, 17:47

Oni Ci tylko dobre rady dają. A co z tym zrobisz to tylko i wyłącznie twój wybór :)

Avatar ukr0707

21 września 2013, 19:29

@Pequsek: ok . ja na 70% pójde na studia

Avatar Pequsek

21 września 2013, 20:32

My wcale nie decydujemy o twoim życiu, my nie chcemy abyś je sobie za przeproszeniem "z***ł"

Avatar TrueStoryGuy

29 marca 2018, 14:03

@Pequsek: Zawsze ma się wybór. Podjęta decyzja nigdy nie będzie do końca zła. Natomiast nie podejmowanie w ogóle żadnych decyzji co do swojej przyszłości może się bardzo źle skończyć.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka