Chyba nie o to jej chodziło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Drewniany kominek
Mało znany szczegół
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To musiało być męczące
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 stycznia 2020, 14:27
Jak myślicie czy do komentarzy Jeja.pl powinny być dodane emotki (takie specjalne od jeja.pl)?
Odpisz
17 stycznia 2020, 16:41
@Memixgroszkowaty: Tak, to byłoby fajne
Odpisz
30 stycznia 2020, 08:16
@MituDestroyer: No sceptycznie bym do tego podchodził, prawdopodobnie byłyby wzorowane na emotkach z innych stron, więc byłoby ogromne ryzyko cringe'u przy ich wprowadzaniu.
Odpisz
30 stycznia 2020, 09:27
@MemicznyInkwizytor: ale mogą to być emotki inne np.z udziałem memów itp.
Odpisz
30 stycznia 2020, 14:27
@Memixgroszkowaty: A, no to w sumie nawet bym używał
Odpisz
17 stycznia 2020, 09:44
klucz, który otwiera wszystkie zamki, to klucz zajebisty
zamek, który można otworzyć każdym kluczem, to zamek ch*jowy
Odpisz
17 stycznia 2020, 10:26
@Cotosiestanelo: Ja pie**ole, ludzie to nie zamki i klucze. Metafora metaforze nie równa. Dobra temperówka temperuje wszystkie ołówki, a nie tylko jeden. I co to znaczy? Nic nie znaczy, bo kobiety mają w kroczach waginy, a nie temperówki, a faceci penisy, a nie ołówki.
Jak chłop śpi w wieloma laskami to jest tak samo łatwy i puszczalski jak baba co śpi z wieloma chłopami. A jak chłop nie sypia z babami to znaczy że tak samo jak baba może jeszcze nie jest na to gotowy, albo nie ma ochoty, albo ceni sobie swoją cnotę i nic nikomu do tego.
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2020, 11:38
jezu chryste, ja tylko przytoczyłem mema, a wcale tak nie uważam, więc chill. Do tego, wszystko co napisałaś uważam za właściwe i każdy powinien mieć takie podejście, ja natomiast rzuciłem żart, głupi tekst z jakiegoś mema co mi wysłali na grupce
Odpisz
17 stycznia 2020, 19:43
@Cotosiestanelo: No co wybacz, ale ja się spotkałam w internacie że ludzie rzucają tym tekstem zupełnie na poważnie, jako aRGuMeNT oSTaTeCzNy. No i po prostu nie zrozumiałam twojej wypowiedzi jako sarkastycznej czy coś i po prostu się striggerowałam.
także sorry mate
Odpisz
18 stycznia 2020, 01:36
Spoko, w sumie to mogłem to jakoś wyraźniej zaznaczyć albo w ogóle wstawić samego mema, ale jakoś nie mogłem znaleźć, my bad
Odpisz
17 stycznia 2020, 09:14
♂+♂=⚣
Odpisz
17 stycznia 2020, 12:55
@BARTEKAUX: 👴+👦🏼=🇻🇦
Odpisz
17 stycznia 2020, 13:07
🙍+🙍=☭
Odpisz
17 stycznia 2020, 13:13
@BARTEKAUX: 🐒+👽=👦🏻
Odpisz
17 stycznia 2020, 15:47
🌹+🌺+🌼=💐
Odpisz
17 stycznia 2020, 15:50
PolskiMaster=☭♾
Odpisz
17 stycznia 2020, 15:51
@BARTEKAUX: Już nie.
Odpisz
17 stycznia 2020, 11:50
Po trzech się zeruje, a co się dzieje po dziesięciu?
Odpisz
17 stycznia 2020, 12:02
@Dawek65: raz to nie gej. Drugi jest po przyjacielsku a trzeci zeruje. Czyli wyzerowało się 3 razy i ten 10 to nie gej
Odpisz
14 stycznia 2020, 18:59
Zaoraned
Odpisz
14 stycznia 2020, 18:53
Jest starym milionerem
Odpisz
14 stycznia 2020, 18:49
Well yes but actually yes
Odpisz