Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2022, 13:16
Plot twist po dwóch latach:nie ma czegoś takiego, jak heteroseksualna miłość, bo nawet jeśli kochasz kogoś innej płci, to zarówno ty i ta osoba nie musi być heteroseksualna
Odpisz
25 lutego 2020, 21:35
Heteroseksualny wyraz miłości białych chrześcijan: *istnieje*
Czarni buddyjscy gejowie: *mike wazowski z ryjem sullivana*
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:29
Ok, co do ...
Odpisz
17 stycznia 2020, 23:24
niestety narkołyki nie są za darmo...
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:18
Odpisz
17 stycznia 2020, 21:52
@Maritix:
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:54
Przeszło lol
Odpisz
14 stycznia 2020, 21:50
ah heteroseksualna miłość białych chrześcijan.
jest tu jakaś konserwatywka?
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:10
Niekoniecznie chrześcijan.
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:19
@GdanskiTermos: w memie masz ,,heteroseksualny wyraz miłości białych CHRZEŚCIJAN"
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:21
W życiu już nie
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:22
@GdanskiTermos: teraz nie rozumiem, czy mógłbyś rozwinąć swą wypowiedz?
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:26
Ateistów jeszcze trochę na tym świecie jest. I nie tylko, bo istnieje jidysz, islam kilka mitologii, a do tego inne orientacje seksualne oraz kolory skóry
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:28
@GdanskiTermos: no tak, ale heteroseksualny biały chrześcijanin jest takim jakby europejskim obrazem koserwatyzmu.
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:29
Dlatego jestem kapitalistą
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:29
@GdanskiTermos: Bo nie jestem chrześcijaninem
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:22
Brodawki weneryczne nie są za darmo, bo w największej ilości przypadków musisz najpierw mieć segz, żeby je dostać. Przedawkowanie też nie jest za darmo, bo musisz najpierw mieć dostęp do narkotyków/leków i pieniądze na nie.
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:23
Było https://memy.jeja.pl/390215,najlepsze-rzeczy-w-zyciu.html
Odpisz
14 stycznia 2020, 21:46
Chyba było, coś kojarzę, że przy drugim obrazku był napis "schizofrenia".
Odpisz
14 stycznia 2020, 21:48
@ewelkapl: Też kojarzę
Odpisz
14 stycznia 2020, 21:51
@ewelkapl: Same
Odpisz