Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zwierzezla6

16 listopada 2020, 16:59

Współczuję twórcom gier, jeżeli wiedzą że istnieją takiego typu ludzie

Avatar guniov

18 stycznia 2020, 17:15

Gracze doty: "xaxaxaxaxaxa"

Avatar Anekoyashya

17 stycznia 2020, 20:35

Szkoda, że Polacy w lolu są aż TAK toksyczni... Naprawde miałem wiele sytuacji gdy ktoś z Polski psuł reszcie grę.

Avatar Shadows_time

17 stycznia 2020, 21:58

@Anekoyashya: Ostatnio Czesi są jeszcze gorsi xD przy tym fajny język :p

Avatar killer111

17 stycznia 2020, 22:57

@Shadows_time: Tak się tylko wydaje bo po prostu Polacy stanowią liczną grupę na serwerze dlatego też jest więcej toksycznych Polaków niż innych narodowości

Avatar DeMajkel

17 stycznia 2020, 23:39

@Anekoyashya: Ja spotykałem sie głównie z toxycznymi zagranicznymi, którzy pisali rzeczy typu "polish kid", a tak samo czesto psuli gry od nas jak wszystkich innych

Avatar Noteus

18 stycznia 2020, 09:10

@Anekoyashya: Spotkałem tylko 2 osoby z Polski które były dobre. Albo raz spotkałem cały team z polaków z dziewczyna, ona była supportem i grała lulu oje*bala i zdechła 7 razy raz jej się udało zabić i pisała do nas że ez, gj itd w złym znaczeniu tego słowa i był taki jeden przydupas co chodził za nią i zabijał dla niej i on też mnie wyzywał ale wygrałem bo znam więcej przeklenstw

Avatar Anekoyashya

18 stycznia 2020, 09:16

@Noteus: niby spotkałem 4 dobre osoby z polski ale stawali sie toksyczni gdy gorzej grałem

Avatar CytrynOfSky

18 stycznia 2020, 10:06

@Shadows_time: Grecy i Węgrzy zaczęli również ostatnio się odpalać w gierkach ze swoją toksycznością

Avatar Dosek

18 stycznia 2020, 10:59

@CytrynOfSky: pozdrawiam Tristane 0/7 która wyszła z meczu w 10 minucie. Braum zabrał jej 7 minionów z Itema A ona na feedowała caitlyn (miała 7/2 bo przyszłaem z topa 2 razy) oczywiscie jg nie pomógł A to wszystko działo się w moim pierwszym rankedzie

Avatar Litops

18 stycznia 2020, 00:18

/mute all i wszyscy teammaci potulni jak baranki

Avatar
FarciaZ

15 stycznia 2020, 14:53

Niby lol a jednak cs (ostatni obrazek)

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2020, 15:13

dlatego wolę tf2 bo tam mało toksycznych osób

Avatar Tajdeus

15 stycznia 2020, 22:56

Można grać w obie gry i być takim samym graczem

Avatar
darkisz

15 stycznia 2020, 15:35

A gracze Skyrima będą wrzeszczeć

Avatar Bright32

15 stycznia 2020, 14:58

Ta jasne a potem przylatuje smok co r*cha ci starą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Należy się za piękne oczy

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka