Aczkolwiek z przyzwyczajenia będą bardziej wyzywać sojuszników niż wroga
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2020, 16:59
Współczuję twórcom gier, jeżeli wiedzą że istnieją takiego typu ludzie
Odpisz
18 stycznia 2020, 17:15
Gracze doty: "xaxaxaxaxaxa"
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:35
Szkoda, że Polacy w lolu są aż TAK toksyczni... Naprawde miałem wiele sytuacji gdy ktoś z Polski psuł reszcie grę.
Odpisz
17 stycznia 2020, 21:58
@Anekoyashya: Ostatnio Czesi są jeszcze gorsi xD przy tym fajny język :p
Odpisz
17 stycznia 2020, 22:57
@Shadows_time: Tak się tylko wydaje bo po prostu Polacy stanowią liczną grupę na serwerze dlatego też jest więcej toksycznych Polaków niż innych narodowości
Odpisz
17 stycznia 2020, 23:39
@Anekoyashya: Ja spotykałem sie głównie z toxycznymi zagranicznymi, którzy pisali rzeczy typu "polish kid", a tak samo czesto psuli gry od nas jak wszystkich innych
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:10
@Anekoyashya: Spotkałem tylko 2 osoby z Polski które były dobre. Albo raz spotkałem cały team z polaków z dziewczyna, ona była supportem i grała lulu oje*bala i zdechła 7 razy raz jej się udało zabić i pisała do nas że ez, gj itd w złym znaczeniu tego słowa i był taki jeden przydupas co chodził za nią i zabijał dla niej i on też mnie wyzywał ale wygrałem bo znam więcej przeklenstw
Odpisz
18 stycznia 2020, 09:16
@Noteus: niby spotkałem 4 dobre osoby z polski ale stawali sie toksyczni gdy gorzej grałem
Odpisz
18 stycznia 2020, 10:06
@Shadows_time: Grecy i Węgrzy zaczęli również ostatnio się odpalać w gierkach ze swoją toksycznością
Odpisz
18 stycznia 2020, 10:59
@CytrynOfSky: pozdrawiam Tristane 0/7 która wyszła z meczu w 10 minucie. Braum zabrał jej 7 minionów z Itema A ona na feedowała caitlyn (miała 7/2 bo przyszłaem z topa 2 razy) oczywiscie jg nie pomógł A to wszystko działo się w moim pierwszym rankedzie
Odpisz
18 stycznia 2020, 00:18
/mute all i wszyscy teammaci potulni jak baranki
Odpisz
15 stycznia 2020, 14:53
Niby lol a jednak cs (ostatni obrazek)
Odpisz
15 stycznia 2020, 15:13
dlatego wolę tf2 bo tam mało toksycznych osób
Odpisz
15 stycznia 2020, 22:56
Można grać w obie gry i być takim samym graczem
Odpisz
15 stycznia 2020, 15:35
A gracze Skyrima będą wrzeszczeć
Odpisz
15 stycznia 2020, 14:58
Ta jasne a potem przylatuje smok co r*cha ci starą
Odpisz