memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 stycznia 2020, 18:14
Rudy daj Gomezowi
Odpisz
24 stycznia 2020, 13:13
@Kyoko1278: Rudą potrząśnij
27 stycznia 2020, 12:00
@B1234567890: kilofem potrząśnij, kilofem potrząśnij, ooo
19 stycznia 2020, 17:58
Znając życie to gra z nimi w gwinta
19 stycznia 2020, 18:06
To jak? Zagramy w Gwinta?
19 stycznia 2020, 18:10
Jak chce ktoś grać mam karty
19 stycznia 2020, 18:12
@Rosse303: masz skellige?
19 stycznia 2020, 18:16
@Rosse303: Skąd masz takie pudełka? Bo ja mam tylko te talie które były w dodatkach do Wieśka 3.
@RamkaKlamka: Oczywiście
19 stycznia 2020, 18:20
@Rosse303: WHAT THE HECC?
19 stycznia 2020, 18:21
@MCAssassin: To zdjęcie z neta ale sprawdziłam na necie to na allegro można znaleźć
19 stycznia 2020, 19:52
@Rosse303: Gdzie?
19 stycznia 2020, 20:22
@MCAssassin: Wpisz w allegro gwint i ci wyskoczy
23 stycznia 2020, 15:04
@Rosse303: jak ja kupiłem to mam tylko królestwa północy i nilfgard
23 stycznia 2020, 15:09
@Memoznawca: no ja mam wszystkie 4 ofichalne talie. Ale te pierwsze zdjęcia som dziwne. I skąd talia skellige?
23 stycznia 2020, 15:24
@MCAssassin: może ktoś sam zrobił
23 stycznia 2020, 14:51
Odruchowo chciałem kciuka w górę dać
23 stycznia 2020, 14:31
Chyba w zamtuzie.
19 stycznia 2020, 21:10
Chciałbym prosić o......o wyjątkową usługę.Tylko niech to pozostanie między nami
23 stycznia 2020, 14:02
@Oldjedai: to co zagramy w gwinta?
19 stycznia 2020, 17:48
Grosza daj ladacznicy
19 stycznia 2020, 18:24
masz dam ci nawet dwa grosze.
19 stycznia 2020, 18:25
@Sebzer: you got scammed
Edytowano - 19 stycznia 2020, 17:58
Jakby napisał że gra w gwinta to bym nawet uwierzył
19 stycznia 2020, 17:52
Dlavzego ja zawsze muszę je**ąć literówkę
19 stycznia 2020, 17:54
@Sebzer: Nie wiem, może czujesz do niej jakiś ukryty afekt, pogrzebany pod toksycznymi wzorcami?
Gorsza
19 stycznia 2020, 17:51
@d0wek: Gorsza, daj wiedźminowi! Temu chędożonemu dziwakowi! Gorsza, daj wiedźminowi! Bo on w podryw nie umieeeeee!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2020, 18:14
Rudy daj Gomezowi
Odpisz
24 stycznia 2020, 13:13
@Kyoko1278: Rudą potrząśnij
Odpisz
27 stycznia 2020, 12:00
@B1234567890: kilofem potrząśnij, kilofem potrząśnij, ooo
Odpisz
19 stycznia 2020, 17:58
Znając życie to gra z nimi w gwinta
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:06
To jak? Zagramy w Gwinta?
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:10
Jak chce ktoś grać mam karty
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:12
@Rosse303: masz skellige?
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:16
@Rosse303: Skąd masz takie pudełka? Bo ja mam tylko te talie które były w dodatkach do Wieśka 3.
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:16
@RamkaKlamka: Oczywiście
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:20
@Rosse303: WHAT THE HECC?
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:21
@MCAssassin: To zdjęcie z neta ale sprawdziłam na necie to na allegro można znaleźć
Odpisz
19 stycznia 2020, 19:52
@Rosse303: Gdzie?
Odpisz
19 stycznia 2020, 20:22
@MCAssassin: Wpisz w allegro gwint i ci wyskoczy
Odpisz
23 stycznia 2020, 15:04
@Rosse303: jak ja kupiłem to mam tylko królestwa północy i nilfgard
Odpisz
23 stycznia 2020, 15:09
@Memoznawca: no ja mam wszystkie 4 ofichalne talie. Ale te pierwsze zdjęcia som dziwne. I skąd talia skellige?
Odpisz
23 stycznia 2020, 15:24
@MCAssassin: może ktoś sam zrobił
Odpisz
23 stycznia 2020, 14:51
Odruchowo chciałem kciuka w górę dać
Odpisz
23 stycznia 2020, 14:31
Chyba w zamtuzie.
Odpisz
19 stycznia 2020, 21:10
Chciałbym prosić o......o wyjątkową usługę.Tylko niech to pozostanie między nami
Odpisz
23 stycznia 2020, 14:02
@Oldjedai: to co zagramy w gwinta?
Odpisz
19 stycznia 2020, 17:48
Grosza daj ladacznicy
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:24
masz dam ci nawet dwa grosze.
Odpisz
19 stycznia 2020, 18:25
@Sebzer: you got scammed
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2020, 17:58
Jakby napisał że gra w gwinta to bym nawet uwierzył
Odpisz
19 stycznia 2020, 17:52
Dlavzego ja zawsze muszę je**ąć literówkę
Odpisz
19 stycznia 2020, 17:54
@Sebzer: Nie wiem, może czujesz do niej jakiś ukryty afekt, pogrzebany pod toksycznymi wzorcami?
Odpisz
19 stycznia 2020, 17:48
Gorsza
Odpisz
19 stycznia 2020, 17:51
@d0wek:
Gorsza, daj wiedźminowi!
Temu chędożonemu dziwakowi!
Gorsza, daj wiedźminowi!
Bo on w podryw nie umieeeeee!
Odpisz