A Ty na czym siedzisz, kiedy grasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Miło z ich strony, śliczne są
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2025, 06:32
1. Nawet jak gram na konsoli. Ale mam budżetowy fotel za 100 zł. Na czymś trzeba oszczędzać.
Odpisz
8 kwietnia 2022, 17:25
1 ale też 3
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:38
Ja tam siedzę na dupie xD
Odpisz
12 października 2020, 08:53
@dawii55:
Odpisz
24 stycznia 2020, 14:48
Ja akurat łącze komputer i konsole bo mam jedno stanowisko na obie platformy
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:39
@Szypkirzuuf: Mam tak samo
Odpisz
31 stycznia 2020, 15:26
@Mikrus19: no ja też
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:48
ja siedzę na tym:
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:46
Czy tylko ja mam taki fotel?
Odpisz
28 stycznia 2020, 14:25
@Mikrus19: raczej tak
Odpisz
28 stycznia 2020, 21:12
@Mikrus19: Ja tez
Odpisz
28 stycznia 2020, 19:50
Na dupie
Odpisz
28 stycznia 2020, 17:50
Gry planszowe
Odpisz
28 stycznia 2020, 14:33
Siedzę na wszystkim
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:21
Ja tam siedzę na tym 1-szym, ale czarno-białym
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:18
@Stulej4: Nie masz kolorowego ekranu?
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:19
@Stulej4: ej fajny avatar
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:20
@Artox: do siebie napisałeś?
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:21
tak jakby
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:21
tak jakby
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:33
A co jak stoję?
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:17
Odpisz
28 stycznia 2020, 10:01
Ja siedze na wszystkich trzech
Odpisz
28 stycznia 2020, 08:13
Siedze na komputerze
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:32
@Hestio: Zgnieciesz
Odpisz
28 stycznia 2020, 08:56
Ja najczęściej siedzę na tym pierwszym
Odpisz
24 stycznia 2020, 15:54
Yes
Odpisz