Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Nie po oczach
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2020, 08:33
Ja to mam nazwisko, które jest imieniem z błędem ortograficznym.
Odpisz
28 stycznia 2020, 08:35
Krzysztof?
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:14
Ja tak samo.
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:29
@Noteus: Nie
Odpisz
19 września 2020, 18:19
a jakie?
Odpisz
6 października 2020, 08:17
.
Odpisz
28 października 2021, 12:52
.
Odpisz
28 października 2021, 19:27
@pawelec323232e2: hyhy nie powiem
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:26
Nazwisko koleżanki mojej siostry z liceum-Kipirzepa
Odpisz
29 stycznia 2020, 01:12
Czytając komentarze uświadamiam sobie że nie mam zje**nego nazwiska
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:31
Polecam
Moja nazwisko to "kieliszek" xD
Odpisz
28 stycznia 2020, 21:32
Agi z jakim nazwiskiem?
Odpisz
28 stycznia 2020, 17:39
Mój pan z informatyki z poprzedniej szkoły miał na imię Jurek a na nazwisko Ogórek
Odpisz
28 stycznia 2020, 21:08
@Hacia27: Jurek Ogórek kiełbasa i sznurek.....
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:36
U mnie w klasie jest chłopak który ma na nazwisko Piątek i ma nr.13 W dzienniku
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:59
@marton: Gdybym był za to odpowiedzialny zrobiłbym to pomimo kolejności alfabetycznej
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:36
@Piotro165: moze maja duzo zarembow i witkoeskich, albo wyjatkowo malo osob?
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:50
łącznie że mną w klasie jest 13 osób
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:44
ja tylko mówię co bym zrobił nie jak jest
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:19
Była nauczycielka mojego kolegi miała na nazwisko Kiełbasa.
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:48
A mój nauczyciel muzyki nazywał się Żurek
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:48
@Mikrus19: Pasowaliby do siebie.
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:04
Gdyby tak jeszcze adoptowali dziecko z nazwiskiem Jajko....
Rodzinka w komplecie....
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:05
@Mikrus19: I zamieszkali razem w Chlebie.
Odpisz
28 stycznia 2020, 14:25
Heh, mój nauczyciel w liceum miał na nazwisko Kiełbasa.
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:34
Takz ciekawosci, jadles kiedys taki dobry polski zurek w bochenku chleba?
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:49
@Mikrus19: mam koleżankę o tym nazwisku xd
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:56
@marton: Jajko? Ja znałem koleżankę o nazwisku Jaje. Taka podróbka Jeja
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:58
@Mikrus19: chińskie jeja
Odpisz
28 stycznia 2020, 16:40
Mój od religii ma na nazwisko Rosół
Odpisz
28 stycznia 2020, 17:32
@Aoi_Edelstain: Skojarzyło mi się z Mikołajkiem (moja ulubiona książka)
Odpisz
28 stycznia 2020, 14:26
Mój nauczyciel ma na nazwisko Je*ie
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:30
@NesquikBoi: nauczyciel biologii?
Odpisz
28 stycznia 2020, 16:45
niestety nie, historii
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:16
Ja mam głupie nazwisko, niby nie wulgarne, ale głupio brzmiące. Zawsze gdy ktoś mnie woła po nazwisku przechodzi mnie dreszcz, bo mam takie głupie nazwisko.
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:50
@JaBezTrybu: Podziel się tym
Odpisz
28 stycznia 2020, 12:41
@Mikrus19: Nie podam ci mojego nazwiska. Zresztą bardzo możliwe, że jest głupie tylko dla mnie, a dla innych przeciętne.
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:03
@JaBezTrybu: Twój komentarz jest jak post nastolatki na Facebooku
"😭😭😭😭😭Mam cholernie 😭😭😭 zły dzień 😭😭😟"
Komentarz: Co ci jest?
Ona: Nieważne.
(Emoji na potrzeby oddania realizmu)
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:57
mój kolega ma "biedny" a nauczycielka "niewolna"
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:50
@reedy7: Gdyby się pobrali, albo on z jej córką, ona nazywała by się biedna niewola
Odpisz
28 stycznia 2020, 10:51
Nauczycielka starej szkoły mojej kuzynki nazywała cię Fi*towka
Odpisz
28 stycznia 2020, 10:15
Dobrze że nie Ku*wigrzyb.
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:44
Jak chodziłam do gimnazjum, to na korytarzu były wywieszane jakieś prace plastyczne i była tam jakaś praca typka, co miał na nazwisko Fi*tek.
Odpisz
28 stycznia 2020, 09:27
A moja koleżanka na ten przykład ma na nazwisko "Frajer".
Ale jak to mówią, los frajera nie wybiera.
Odpisz