Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NowJejakowiczka

Edytowano - 25 czerwca 2020, 10:56

r.i.p jetix :< [*]

Avatar Big_Chungus

16 czerwca 2020, 16:43

Admin tytul

Avatar Kapichu

6 lutego 2020, 23:10

Jetix się nie skończył poprostu zmienił nazwę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MajnkraftAlusiek

Edytowano - 18 maja 2020, 18:15

@Kapichu: Jak należał do disnepa, to dlaczego wcześniej nie zmienił, i dlaczego pokazywane były w większości nie disneyowskie produkcje?

Avatar Kapichu

18 maja 2020, 19:26

@MajnkraftAlusiek: bo disney nie zawsze był takim ch*jem i dawał na swoim kanale puszczacz zewnętrzne produkcje

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2020, 22:12

Ej ostatnio był tu takie jaja że razem z klasą na nocce klasowej oglądaliśmy
Tytanica a potem był sobie pies 2
Dziewczyny i kujon płakały a chłopacy nie ( bo do kujona się nie przyznajemy )
A gdy wróciłem do domu to wieczorem (chyba na Polsacie) leciało v jak vandetta
I pod koniec aż się wzruszyłem jak v umarł i ona go wysłała tym pociągiem i sie zastanowiłem czy to ze mną jest coś nie tak czy z dziewczynami

Avatar EternalSailorMoon

5 lutego 2020, 22:29

nie to że coś ale jeśli jetix by istniał do tego dnia to by się stoczył pewnie tak samo jak inne kanały z kreskówkami

Avatar krzyychu

6 lutego 2020, 16:05

@EternalSailorMoon: Lepiej pamiętać legendę jaką była, niż patrzeć jak legenda upada na dno

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

6 lutego 2020, 16:31

@krzyychu: np.Cartoon Network

Avatar Katrina2712

6 lutego 2020, 23:22

@krzyychu: "trzeba wiedzieć, kidy ze sceny zejść niepokonanym"

Avatar Gmotek

6 lutego 2020, 20:42

Smutne jest to, że nawet gdyby Jetix został, to puszczaliby na nim ten sam chłam, co na DisneyXD

Avatar patryko1234

6 lutego 2020, 16:21

Ku*wa to już 10 lat ale czuje sie staro

Avatar tartak

6 lutego 2020, 16:35

@patryko1234: *11 lat

Avatar patryko1234

6 lutego 2020, 18:08

@tartak: wyłączyli we wrześniu czyli jeszcze 10 lat jest

Avatar janekelo

6 lutego 2020, 20:41

@patryko1234: nwm jak ale pamiętam jetixa chociaż mam 13 lat

Avatar Figarus

6 lutego 2020, 19:08

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2020, 22:39

Ja pamiętam, jak Fox Kids zamienił się
w JETIX.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2020, 17:14

jesteś boomerem

Avatar damian2500

6 lutego 2020, 18:06

Boomer to wg mnie zachowanie, a nie wiek.

Avatar
Commonwealth

6 lutego 2020, 17:57

Ziemia bez ziemi to tylko a

Avatar JaBezTrybu

6 lutego 2020, 16:22

Nie wiedziałam, że DisneyXD to było wcześniej Jetix

Avatar Sharlatan

6 lutego 2020, 17:09

@JaBezTrybu: A jeszcze wcześniej to było Fox Kids

Avatar Legolasjo

6 lutego 2020, 16:34

Adminie, słaby trochę ten tytuł

Avatar Nikodem8378

6 lutego 2020, 16:14

*płacz*

Avatar Tymek590

6 lutego 2020, 16:02

lmao admin tytułu nie zmienił

Avatar Temple475

6 lutego 2020, 06:43

"Kiedyś to było"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nigdy na to nie wpadną

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka