Ona: Naprawdę nie płakałeś na Titanicu. Czy ty masz jakiekolwiek uczucia?Ja:
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 czerwca 2020, 10:56
r.i.p jetix :< [*]
Odpisz
16 czerwca 2020, 16:43
Admin tytul
Odpisz
6 lutego 2020, 23:10
Jetix się nie skończył poprostu zmienił nazwę
Odpisz
16 maja 2020, 23:48
@Kapichu: A produkcje tam pokazywane to co?
Odpisz
17 maja 2020, 17:22
@MajnkraftAlusiek: co? Przestały być puszczane
Odpisz
17 maja 2020, 18:07
@Kapichu: Już po zmianie na disney xd przestały, więc nie tylko nazwa.
Odpisz
18 maja 2020, 09:01
@MajnkraftAlusiek: ale jetix skasowany nie został tylko zmienił nazwę i puszczane produkcje bo wbrew temu co większość myśli jetix od zawsze należał do disneya
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2020, 18:15
@Kapichu: Jak należał do disnepa, to dlaczego wcześniej nie zmienił, i dlaczego pokazywane były w większości nie disneyowskie produkcje?
Odpisz
18 maja 2020, 19:26
@MajnkraftAlusiek: bo disney nie zawsze był takim ch*jem i dawał na swoim kanale puszczacz zewnętrzne produkcje
Odpisz
7 lutego 2020, 22:12
Ej ostatnio był tu takie jaja że razem z klasą na nocce klasowej oglądaliśmy
Tytanica a potem był sobie pies 2
Dziewczyny i kujon płakały a chłopacy nie ( bo do kujona się nie przyznajemy )
A gdy wróciłem do domu to wieczorem (chyba na Polsacie) leciało v jak vandetta
I pod koniec aż się wzruszyłem jak v umarł i ona go wysłała tym pociągiem i sie zastanowiłem czy to ze mną jest coś nie tak czy z dziewczynami
Odpisz
5 lutego 2020, 22:29
nie to że coś ale jeśli jetix by istniał do tego dnia to by się stoczył pewnie tak samo jak inne kanały z kreskówkami
Odpisz
6 lutego 2020, 16:05
@EternalSailorMoon: Lepiej pamiętać legendę jaką była, niż patrzeć jak legenda upada na dno
Odpisz
6 lutego 2020, 16:31
@krzyychu: np.Cartoon Network
Odpisz
6 lutego 2020, 23:22
@krzyychu: "trzeba wiedzieć, kidy ze sceny zejść niepokonanym"
Odpisz
6 lutego 2020, 20:42
Smutne jest to, że nawet gdyby Jetix został, to puszczaliby na nim ten sam chłam, co na DisneyXD
Odpisz
6 lutego 2020, 16:21
Ku*wa to już 10 lat ale czuje sie staro
Odpisz
6 lutego 2020, 16:35
@patryko1234: *11 lat
Odpisz
6 lutego 2020, 18:08
@tartak: wyłączyli we wrześniu czyli jeszcze 10 lat jest
Odpisz
6 lutego 2020, 20:41
@patryko1234: nwm jak ale pamiętam jetixa chociaż mam 13 lat
Odpisz
6 lutego 2020, 19:08
Odpisz
5 lutego 2020, 22:39
Ja pamiętam, jak Fox Kids zamienił się
w JETIX.
Odpisz
6 lutego 2020, 17:14
jesteś boomerem
Odpisz
6 lutego 2020, 18:06
Boomer to wg mnie zachowanie, a nie wiek.
Odpisz
6 lutego 2020, 17:57
Ziemia bez ziemi to tylko a
Odpisz
6 lutego 2020, 16:22
Nie wiedziałam, że DisneyXD to było wcześniej Jetix
Odpisz
6 lutego 2020, 17:09
@JaBezTrybu: A jeszcze wcześniej to było Fox Kids
Odpisz
6 lutego 2020, 16:34
Adminie, słaby trochę ten tytuł
Odpisz
6 lutego 2020, 16:14
*płacz*
Odpisz
6 lutego 2020, 16:02
lmao admin tytułu nie zmienił
Odpisz
6 lutego 2020, 06:43
"Kiedyś to było"
Odpisz