Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2021, 19:23
powinniście się cieszyć że rodzeństwo docenia to co nagrywaliście
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2020, 14:07
Ja w ogóle nie wiem jak można się urodzić po roku 2011.
Odpisz
18 lutego 2020, 21:32
@d0wek: a tak że moja siostra urodziła się w 2014
Odpisz
18 lutego 2020, 21:36
@adsjds: PRZECIEŻ W 2012 BYŁO EURO 2012 W POLSCE. MY SIĘ BAWILIŚMY NA EURO, A ONI SIĘ NAWET NIE URODZILI. JEDZIEMY NA EURO!! ZŁOTE CZASY
Odpisz
18 lutego 2020, 21:37
@d0wek: ja tam nie wiem oco chodzi bo w 2012 miałem 3 lata
Odpisz
18 lutego 2020, 21:38
@d0wek: Mój brat urodził się w 2004, ale wbrew stereotypowi, nowe gry go zupełnie nie interesują.
Odpisz
18 lutego 2020, 21:41
@adsjds: XD 2009 do czego zmierza ten świat?
Odpisz
18 lutego 2020, 21:42
@d0wek: weź nie obrażaj, to nie ode mnie zależy
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2020, 21:51
@adsjds: Proszę nie brać żadnych moich komentarzy tutaj na poważnie.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2020, 21:55
@adsjds: Ale nie rozumiem jak można być w podstawówce w 2020 roku i nie przechodzić przez to całe gówno z rocznikami. Kocham 2005.
Odpisz
18 lutego 2020, 22:13
@d0wek: o ktoś mnie kocha co to się stanęło się XD
Odpisz
18 lutego 2020, 22:30
@Azkis: no homo
Odpisz
19 lutego 2020, 06:56
@d0wek: ale jak pomyśę o kuzynie z 2k12 i to że on teraz będzie przechodził do wszystko
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2020, 11:02
@d0wek: i w 2012 był koniec świata
Odpisz
19 lutego 2020, 11:58
@adsjds: ja 6
Odpisz
19 lutego 2020, 13:43
tyle to ja wiem
Odpisz
18 lutego 2020, 21:37
Ale boży za ten tytuł zostałeś boomerem
Odpisz