memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 kwietnia 2021, 19:23
powinniście się cieszyć że rodzeństwo docenia to co nagrywaliście
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2020, 14:07
Ja w ogóle nie wiem jak można się urodzić po roku 2011.
18 lutego 2020, 21:32
@d0wek: a tak że moja siostra urodziła się w 2014
18 lutego 2020, 21:36
@adsjds: PRZECIEŻ W 2012 BYŁO EURO 2012 W POLSCE. MY SIĘ BAWILIŚMY NA EURO, A ONI SIĘ NAWET NIE URODZILI. JEDZIEMY NA EURO!! ZŁOTE CZASY
18 lutego 2020, 21:37
@d0wek: ja tam nie wiem oco chodzi bo w 2012 miałem 3 lata
18 lutego 2020, 21:38
@d0wek: Mój brat urodził się w 2004, ale wbrew stereotypowi, nowe gry go zupełnie nie interesują.
18 lutego 2020, 21:41
@adsjds: XD 2009 do czego zmierza ten świat?
18 lutego 2020, 21:42
@d0wek: weź nie obrażaj, to nie ode mnie zależy
Edytowano - 18 lutego 2020, 21:51
@adsjds: Proszę nie brać żadnych moich komentarzy tutaj na poważnie.
Edytowano - 18 lutego 2020, 21:55
@adsjds: Ale nie rozumiem jak można być w podstawówce w 2020 roku i nie przechodzić przez to całe gówno z rocznikami. Kocham 2005.
18 lutego 2020, 22:13
@d0wek: o ktoś mnie kocha co to się stanęło się XD
18 lutego 2020, 22:30
@Azkis: no homo
19 lutego 2020, 06:56
@d0wek: ale jak pomyśę o kuzynie z 2k12 i to że on teraz będzie przechodził do wszystko
Edytowano - 19 lutego 2020, 11:02
@d0wek: i w 2012 był koniec świata
19 lutego 2020, 11:58
@adsjds: ja 6
19 lutego 2020, 13:43
tyle to ja wiem
Ale boży za ten tytuł zostałeś boomerem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2021, 19:23
powinniście się cieszyć że rodzeństwo docenia to co nagrywaliście
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2020, 14:07
Ja w ogóle nie wiem jak można się urodzić po roku 2011.
Odpisz
18 lutego 2020, 21:32
@d0wek: a tak że moja siostra urodziła się w 2014
Odpisz
18 lutego 2020, 21:36
@adsjds: PRZECIEŻ W 2012 BYŁO EURO 2012 W POLSCE. MY SIĘ BAWILIŚMY NA EURO, A ONI SIĘ NAWET NIE URODZILI. JEDZIEMY NA EURO!! ZŁOTE CZASY
Odpisz
18 lutego 2020, 21:37
@d0wek: ja tam nie wiem oco chodzi bo w 2012 miałem 3 lata
Odpisz
18 lutego 2020, 21:38
@d0wek: Mój brat urodził się w 2004, ale wbrew stereotypowi, nowe gry go zupełnie nie interesują.
Odpisz
18 lutego 2020, 21:41
@adsjds: XD 2009 do czego zmierza ten świat?
Odpisz
18 lutego 2020, 21:42
@d0wek: weź nie obrażaj, to nie ode mnie zależy
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2020, 21:51
@adsjds: Proszę nie brać żadnych moich komentarzy tutaj na poważnie.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2020, 21:55
@adsjds: Ale nie rozumiem jak można być w podstawówce w 2020 roku i nie przechodzić przez to całe gówno z rocznikami. Kocham 2005.
Odpisz
18 lutego 2020, 22:13
@d0wek: o ktoś mnie kocha co to się stanęło się XD
Odpisz
18 lutego 2020, 22:30
@Azkis: no homo
Odpisz
19 lutego 2020, 06:56
@d0wek: ale jak pomyśę o kuzynie z 2k12 i to że on teraz będzie przechodził do wszystko
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2020, 11:02
@d0wek: i w 2012 był koniec świata
Odpisz
19 lutego 2020, 11:58
@adsjds: ja 6
Odpisz
19 lutego 2020, 13:43
tyle to ja wiem
Odpisz
18 lutego 2020, 21:37
Ale boży za ten tytuł zostałeś boomerem
Odpisz