A potem się dziwią, że nikt nie chce chodzić do szkoły
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Z klasą się trzeba urodzić
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2020, 14:17
dzisiaj chodziłem po lesie i widziałem spi***alajoncego zajonca
Odpisz
19 lutego 2020, 14:41
@Ajgorak: Przed czym spi***alał.
Odpisz
19 lutego 2020, 14:45
@Polish_Soldier: przede mnom
Odpisz
19 lutego 2020, 14:50
@Ajgorak:
Odpisz
19 lutego 2020, 14:58
@Polish_Soldier: potem znalazłem poroże
Odpisz
19 lutego 2020, 16:10
@Ajgorak: duże?
Odpisz
19 lutego 2020, 23:21
kot dla porównania
Odpisz
19 lutego 2020, 23:25
@Ajgorak: dzięki, że chciało ci się kupować kota
Odpisz
19 lutego 2020, 18:16
Ulstalmy jedno: zawinia tutaj system edukacji, nie sama w sobie szkoła
Odpisz
19 lutego 2020, 09:43
Lmao po co miałoby cię to obchodzić lepiej mieć totalną czilerę i utopię
Odpisz
17 lutego 2020, 11:35
Szkoła: Każe się uczyć w większości zbędnych informacji, wystawia uczniów na ogromny stres i kpiny ze strony rówieśników
Uczniowie: Uczą się coraz gorzej przez brak wsparcia ze strony nauczycieli, którzy dają coraz więcej materiału do nauczenia
Szkoła: "Co się z tą dzisiejszą młodzieżą dzieję, żeby nawet podstawowych (w ich mniemaniu) informacji nie wiedzieć, takich jak: jakie prądy opływają afrykę i jaki wpływ mają na tamtejszą florę i faunę"
Odpisz
17 lutego 2020, 12:37
@starmagedon: Lawa pod powierzchnią Ziemi nazywana jest magmą
Odpisz
19 lutego 2020, 08:49
Mejoza to proces dzielenia się komórek
Odpisz
19 lutego 2020, 09:16
@starmagedon: Do gimnazjum szkoła ma za zadanie naprowadzić cię na droge, którą później pójdziesz. Dlatego własnie wystawia cię na nauki z różnych jej dziedzin abyś mógł spróbować wszystkiego i wybrać tę, która ci najbardziej będzie odpowiadała i którą wybierzesz jako przedmiot rozszerzony w liceum lub technikum (chyba że szkoła zawodowa, ale zdziwiłbyś się jak tam niektóre te "bezużyteczne rzeczy się przydają) . Więc dopóki wybierasz szkołe kształcącą ogólnie, musisz pogodzić się z faktem, że kształcisz się ogólnie, a każda bezużyteczna informacja jest jakimś wstępem do bardziej rozszerzonego tematu, który później również będzie bardziej rozwijany.
Odpisz
19 lutego 2020, 09:29
@xMacius: Zdaje sobie sprawę z tego, że każdy przedmiot jest potrzebny, ale jako uczeń technikum uważam, że wiedza w szkole jest przekazywana w bardzo uproszczonej i suchej postaci, przez co zniechęca się dobrych, wręcz wybitnych, ludzi do dalszego kształcenia. Jeśli jesteś wybitny z matematyki a słaby z języków, to i tak nie zdasz przez te języki. A potem ludzie się dziwią, że jest tak źle
Odpisz
19 lutego 2020, 09:35
@starmagedon: Jeślibyłby tak wybitny z matematyki to zrozumiałby że 10 lat edukacji języka to dużo w ch*j a 10 minut powtórki przed lekcją to krótko. Jeżeli ktoś ma problem z jakimś przedmiotem wystarczy podejść do nauczyciela - on po to tam jest. I nikt mi nie wmówi że jeżeli uczeń spytałby się nauczyciela czego ma się nauczyć, co poprawić to nauczyciel by mu nie pomógł. Z minimum wysiłku bez problemu można 3 dostac, wystarczą chęci i szczypta dyscypliny.
Odpisz
19 lutego 2020, 09:09
kU*wA PRzeZ tĘ szKóŁĘ MI psyChA SiADAaaAaA
Bo to wcale nie jest tak ze idziesz do szkoly na srednio 7x45m + ~7x10 (6.4h)
A po szkole masz 8 godzin na robienie czegokolwiek. Dodatkowo poziom w szkole jest na tyle niski, że aktywność na lekcji i 10 minutowa powtórka przed nią z notatek z niej wystarczą na dostanie przynajmniej 4 lub poprostu nie dostanie pały.
Odpisz
19 lutego 2020, 14:33
@Polish_Soldier: że 30 minut powtorki żeby nie dostać paly?
Odpisz
19 lutego 2020, 14:36
@xMacius: Po pierwsze zapomniałeś o pracach domowych, które oznaczają dodatkową pracę, więc mniej czasu dla siebie po szkole. Po drugie "wyniki w nauce" zależą od ucznia, gdyż nikt nie jest taki sam, każdy uczy się inaczej. Jedna osoba nauczy się czegoś szybko, gdyż interesuje ją ta rzecz lub jest dla niej łatwa, a druga osoba może tej rzeczy w ogóle nie rozumieć albo po prostu nie chce się jej tego uczyć, ponieważ może uważać, że ta rzecz jest dla niej zbędna.
Odpisz
19 lutego 2020, 14:41
@Polish_Soldier: Poziom edukacji jest tak niski że każdy z odrobiną wykrzesanej chęci może wszystko na dostateczny zdać. Jezeli ktoś uważa jakiś przedmiot za zbędny i nie zamierza się go uczyć to jego sprawa że będzie dostawał pały, tylko później nie lamentuje że szkoła komuś niszczy psyche - bo jest to żałosne.
Odpisz
19 lutego 2020, 14:50
@xMacius: Tutaj się z tobą zgodzę, że wystarczy tylko chcieć to wtedy można wszystko zdać, ale żeby mieć wyższe wyniki w nauce to trzeba się bardziej "przyłożyć". Są jednak tacy ludzie, którzy po prostu nie rozumieją niektórych rzeczy i nie umieją się ich nauczyć.
Odpisz
19 lutego 2020, 14:51
@Polish_Soldier: Jak już pod innym komentarzem napisałem z - wystarczy isć do nauczyciela i spytać o pomoc.
Odpisz
20 lutego 2020, 07:53
@xMacius: Przez przypadek dałem ci zieloną
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2020, 11:42
Ja tam niezbyt chcę chodzić do szkoły ze względu na klasę, niby okej, ale jakoś nie mam kontaktu co jednak mnie męczy, szczególnie na przerwach i w pracach grupowych, a moje jedynie ziomki w innych szkołach. Chciałabym się przenieść, ale że to środek szkoły średniej to jestem trochę takim więźniem i pozostaje mi tu tylko zostać i odcierpieć szkołę średnią, która wg wielu jest rajem, jednym z najlepszych okresów w życiu
Odpisz
17 lutego 2020, 11:38
Hipity hopity u r piss of shit
Odpisz
17 lutego 2020, 11:35
Odpisz
17 lutego 2020, 11:36
@Kapitalista:
Odpisz
17 lutego 2020, 11:38
@Kapitalista: madGI: KHHHHH! MiOOOłAAAm RaaaacjieEEEERR. KHHHHH!!!
Odpisz