@br120907: Rok 420.69 dzień w roku. Wtedy oto narodził się pierwszy florida Man.... Narodził się on na planecie Floryda czyli wiecznie pochłoniętej wojną krainie a pod powierzchnią znajdowało się samo piekło... Przerażające eksperymenty na demonach,magii i super ludziach z owej planety w czeluściach piekieł stworzyły florida mana. Było to dziecko które było groźniejsze niż diabeł albowiem mogło ono pochłaniać wszelkie życie z różnych światów... Diabeł tak się go bał że wysłał go na ziemię tam gdzie nikt nie mógł go wyszkolić lecz i tak posiadł może i na niego słabe lecz nadnaturalne umiejętności a ponieważ używał jedynie 3% swojej mocy nie byłem stanie zagrozić diabłu, przez stulecia rodzili się kolejni florida Manowie aż w końcu jeden z nich nazwał swój stan w kraju w którym mieszkał „floryda“. Za równo 200 lat narodzi się ostatni florida manów który będzie nieśmiertelny i obali samego szatana. - nirqm
Komentarze
Odśwież23 lutego 2020, 11:44
Wytłumaczy mi ktoś o co biega z ludźmi z Florydy i jeźdźcami Apokalipsy bo zapomnialem
Odpisz
6 września 2020, 11:01
@igor_33: Ludzie z Florydy są genetycznie dziwni, oni się tacy rodzą
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2021, 20:03
@igor_33: ludzie z frorydy to amerykańsko/rosyjsko australijczycy , a jeźdźcy Apokalipsy pochodzą z bibli i to głód ,śmierć, zaraza oraz wojna
Odpisz
24 lutego 2020, 18:50
To animacja zawsze mnie przerażała 😬
Odpisz
27 czerwca 2020, 20:40
@BishopPL123: emotki.
Odpisz
23 lutego 2020, 07:57
Odpisz
22 lutego 2020, 21:10
Słyszeliście legendę florida Mana?
Odpisz
22 lutego 2020, 21:42
@nirqm:
Odpisz
22 lutego 2020, 22:00
@br120907: Rok 420.69 dzień w roku. Wtedy oto narodził się pierwszy florida Man.... Narodził się on na planecie Floryda czyli wiecznie pochłoniętej wojną krainie a pod powierzchnią znajdowało się samo piekło... Przerażające eksperymenty na demonach,magii i super ludziach z owej planety w czeluściach piekieł stworzyły florida mana. Było to dziecko które było groźniejsze niż diabeł albowiem mogło ono pochłaniać wszelkie życie z różnych światów... Diabeł tak się go bał że wysłał go na ziemię tam gdzie nikt nie mógł go wyszkolić lecz i tak posiadł może i na niego słabe lecz nadnaturalne umiejętności a ponieważ używał jedynie 3% swojej mocy nie byłem stanie zagrozić diabłu, przez stulecia rodzili się kolejni florida Manowie aż w końcu jeden z nich nazwał swój stan w kraju w którym mieszkał „floryda“. Za równo 200 lat narodzi się ostatni florida manów który będzie nieśmiertelny i obali samego szatana. - nirqm
Odpisz
22 lutego 2020, 21:25
I Penis Man.
Odpisz
19 lutego 2020, 00:58
Paŕówķî
Odpisz
18 lutego 2020, 10:24
Film to gnijąca panna młoda
Odpisz