Czyli musisz zapłacić podatek od Twojej śmierci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2020, 12:37
Jeśli coś zyskałem a dochodu nie stworzyłem bo wyszedłem na 0 to nie płace podatku
Odpisz
19 lutego 2020, 18:16
A jakby tak nie opodatkowywać i dać ludziom żyć w spokoju
Odpisz
22 lutego 2020, 23:19
@cotthlette: niech opodatkują opodatkowywanie.
Ku*wa, jestem geniuszem.
Odpisz
22 lutego 2020, 23:20
@Przemek572: nielimitowane pieniądze
Odpisz
22 lutego 2020, 21:05
Podobno mają wprowadzić podatki za oddychanie
Odpisz
22 lutego 2020, 21:09
@adsjds: To nie będę oddychać. Proste? Proste!
Odpisz
22 lutego 2020, 21:23
@adsjds: I każdy krok podczas chodzenia.
Odpisz
22 lutego 2020, 21:27
@adsjds: Nie zapeszaj towarzyszu.
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2020, 21:34
@MajnkraftAlusiek: Osoby na wózku nie mają czym się martwić w tym przypadku
Odpisz
22 lutego 2020, 22:30
@max1234: wózki i protezy pewnie też opodatkują
Odpisz
19 lutego 2020, 15:47
Odpisz
22 lutego 2020, 22:11
modern podatkas*
Odpisz
19 lutego 2020, 15:36
Trzeba doliczyć jeszcze podatek od potencjalnych dochodów, jakie mógłbyś mieć, gdybyś nie umarł.
Odpisz