Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kyoko1278

22 lutego 2020, 21:07

Albo robienie zdjęć majtek dziewczyn, zabijanie innych uczniów, palenie ich zwłok w piecu i ogólne zacieranie śladów

Avatar Aserli

22 lutego 2020, 23:08

@Kyoko1278: Zazwyczaj także jeszcze wykonywanie okultystycznych rytuałów, masowe ludobójstwo za pomocą eboli czy innych gaster blasterów, ewentualnie glithowanie nauczycielek w krzesełkach

Avatar Kyoko1278

23 lutego 2020, 00:17

@Aserli: A to wszystko w imię miłości

Avatar PanPiekarnik

19 maja 2023, 18:42

@Aserli: *glitchowanie

Avatar perwes

23 lutego 2020, 00:54

U mnie zapychali pisuary jabłkami i wożna póżniej ze szczotą ganiała

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar MemicznyInkwizytor

5 marca 2020, 07:31

@Stulej4: To czemu napisałeś "Fuhrëra" zamiast "Führera"?

Avatar Stulej4

5 marca 2020, 09:21

Avatar niemaznekto

22 lutego 2020, 22:07

U mnie w gimnazjum gość na matmie robił sobie tatuaż nacinając skórę żyletką, a potem wlewając w ranę atrament z długopisu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Kyoko1278

Edytowano - 23 lutego 2020, 00:18

@niemaznekto: Niczym starożytni Majowie

Avatar kvp48

25 lutego 2020, 22:30

@niemaznekto: moja mama sobie zrobiła w dość podobny sposób w młodości i ma to do dziś. Nawet niezle jej wyszedł

Avatar xXkuba22Xx

22 lutego 2020, 21:13

Mój kolega z klasy w tym gra, a inny kumpel w "szpitalu"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar xXkuba22Xx

23 lutego 2020, 21:15

moze to ty jestes?

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2020, 21:55

@xXkuba22Xx: Gdyby nie imie i nazwisko to może

Avatar LEWANDOSKIOrzelPOski

23 lutego 2020, 11:06

Ciekawostka na planie statystów jest czasem tylko 10 i kwestią perspektywy żeby było nas więcej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar LEWANDOSKIOrzelPOski

24 lutego 2020, 00:58

@CookieKitty: chillera

Avatar CookieKitty

24 lutego 2020, 19:23

@LEWANDOSKIOrzelPOski: fajne masz profilowe

Avatar kenway1999

23 lutego 2020, 22:20

Gram w tej produkcji i tam nawet reżyserzy twierdzą że scenariusze są mocno poje**ne xD

Avatar Sharlatan

Edytowano - 23 lutego 2020, 00:14

Gdyby ta "Szkoła" trwała godzinę przynajmniej to jestem pewien że mogłaby być ciekawsza. Bo póki co jest ciekawa fabuła często. Jak zaczynają się reklamy to się zastanawiam, jak bohater/ka wyjdzie z tej sytuacji. Po reklamach, w sumie rozwiązanie dosyć proste. A bo kolega, który miał nikomu nic nie mówić o danym kłamstwie jednak powie. Tak z d*py przyjdzie do danej osoby i powie jej wprost jak jest manipulowana przez tego, bo tak. Albo po prostu bohater źle się poczuje że tak zrobił i sam się przyzna do swej. Albo jakaś nauczycielka, kolega/żanka, rodzina z nim porozmawia i od teraz będzie dobrym człowiekiem.
Fajnie budują napięcie, ale potem cały problem zostaje w prosty i szybki sposób rozwiązany, no bo w końcu trzeba się wyrobić w 30 min.

Avatar LEWANDOSKIOrzelPOski

23 lutego 2020, 21:09

@Sharlatan: no niestety ale brak większego czasu na antenie mordo

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2020, 17:44

U nas to kolega przyszedł napi**dolony jak szpak i zaliczył zgona i go karetka wzięła

Avatar DHF1232

23 lutego 2020, 07:28

U mnie było gorzej

Avatar Ajgorak

Edytowano - 22 lutego 2020, 22:33

Kiedy w "Szkolę" wydaję się jakiś sekret to w 100% przypadków uczniowie mówili o tym za głośno i ktoś usłyszał lol

Avatar Noxen

22 lutego 2020, 22:09

Ten serial to takie zobrazowanie tego jak wygląda dzisiejsza młodzież oczami "boomerów".

Avatar adsjds

22 lutego 2020, 21:07

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2020, 19:02

I są w stanie to wszystko zrobić na jednej przerwie

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2020, 19:32

ogarnąć dziarę w 10 minut to naprawdę szacun by był.

Avatar Gekonnen

18 lutego 2020, 19:06

Ja naprawdę widziałem gw**** w szkole. Ale serio.
Otwieram łazienkę, a stamtąd "AAAA! O-o-o! AAAA!" wchodzę bo chcę się wyszczać a tam....wolę nie opisywać bo bana dostanę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Gekonnen

18 lutego 2020, 19:30

nie ja powiadomilem, bo ta dziewczyna to zrobiła
Ten typek ze szkoły wyleciał

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2020, 19:31

@Gekonnen: A, to dobrze. To trzeba było od razu mówić, że później to wyszło na jaw i już.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Jakby trochę nie fair

Żartownisie

Nie znoszę kleszczy

Rel

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka