Przebrania na Halloween dla dwóch osób
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2019, 17:15
Holmes wygląda jak Varg Vikernes
Odpisz
9 stycznia 2018, 16:24
Czy tylko mi koleś przebrany za Zeldę ((_______)) przypomina Leonarda Di Caprio?
Odpisz
6 października 2013, 08:11
Ekhem... OSÓB... Nie psa...
Odpisz
11 maja 2016, 14:52
@shark2199: Dla dwóch osób pisze... Nie pisze za kogo, tylko dla kogo...
Odpisz
7 kwietnia 2016, 12:48
hohlhohhoo
Odpisz
6 kwietnia 2016, 19:37
Michael i Tulio !
Tulio i Michael !
Odpisz
23 lipca 2015, 06:22
Cosmo i Wanda. Dzieciństwo...
Odpisz
15 lipca 2015, 17:46
Najlepsze zdjęcie z chrzestnymi
Pozdro dla kumatych
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:27
Odpisz
5 października 2013, 19:04
Skądś kojarzę obraz z farmerem z widłami i kobietą, to z jakiegoś filmu?
Odpisz
5 października 2013, 19:31
Nie. To po prostu obraz. "American gothic" czy jakoś tak
Odpisz
Edytowano - 5 października 2013, 23:16
@Milios: Dziękuję. :) Btw motyw tego obrazu został wykorzystany w filmie o tym samym tytule (chociażby okładka). :D
Odpisz
16 kwietnia 2014, 15:32
To obraz 'Amerykański gotyk' Granta Wooda.
Odpisz
17 kwietnia 2014, 10:59
@NieMaKota: Spoko, już mi Milos napisał. ^^
Odpisz
23 września 2014, 19:44
O tytule Noc w muzeum 2
Odpisz
23 września 2014, 22:53
@Rander: Mi tam chodziło o "Amerykański gotyk".
Odpisz
25 listopada 2013, 19:30
6. Bioshock?
Odpisz
6 października 2013, 12:19
Good job ;)
Odpisz
6 października 2013, 09:27
zelda mnie rozwaliła
Odpisz
6 października 2013, 11:44
@bezlada: To jest Link i Navi ._.
Odpisz
6 października 2013, 20:12
@bezlada: To są Link i Navi. A poza tym,te kostiumy,oni...
... ROBIĄ TO ŹLE!
Odpisz
7 października 2013, 09:30
powinno być na odwrót, bo tak to to sensu nie ma, no chyba że ...
Odpisz
7 października 2013, 09:32
... chyba że oby dwaj to faceci, i to chyba prawda bo dziewczyna by chyba wydepilowała nogi XD
Odpisz
7 października 2013, 16:12
On i tak nie wygląda jak Navi. A Link to tak nawet wyszedł.
Odpisz
7 października 2013, 17:21
jedyne co mu daje charakter linka, to triforce na tarczy
Odpisz
7 października 2013, 17:47
Hylian Shield to jedyne,co z Linka pozostało. Dlatego tak nawet.
Odpisz
5 października 2013, 17:16
Kosmo i Wanda! :D
Odpisz
5 października 2013, 17:54
@flamefrost20: Powinno być Cosmo i Wanda :<
Odpisz
6 października 2013, 08:12
@kulujulu: Gizmo i Wandal.
Odpisz
5 października 2013, 17:52
Kosmo i Wanda najlepsi :P
Odpisz
5 października 2013, 17:54
@DuSsia734: źle to piszesz :<
Odpisz
5 października 2013, 19:07
@kulujulu: Czuje dól bupy :c
Odpisz
5 października 2013, 18:15
Drugie naj,bo jest WILSON |!!! :p
Odpisz