Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Młodzi gniewni
Tymi się chodzi
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2013, 20:47
Najśmieszniejsze te obrazki,na których śmieje się bóg i diabeł :D
Odpisz
2 października 2013, 18:28
no dokładnie
Odpisz
2 października 2013, 18:11
Mam tak zawsze ;-; dla tego chodzę z kolegami tylko po to żeby się pośmiać a nie żeby tańczyć ._.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2013, 18:17
@jacek1s: dlatego* kanapko. Dlatego.
Aha i kanapki nie majo koleguf
Odpisz
2 października 2013, 18:24
@Karso21Respawn: "Popełnij jeden błąd i wszyscy jakby oszaleli"
Odpisz
2 października 2013, 22:45
@Karso21Respawn: a inne kanapki?
Odpisz