Bo wojna... Wojna nigdy się nie zmienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Hobby dla faceta
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2020, 13:09
Ale ta Greta ma ryj brzydki
Odpisz
5 marca 2020, 15:05
@Crln_7:
Odpisz
5 marca 2020, 17:17
@Casul: zgłosiłem to na policję typie
Odpisz
5 marca 2020, 17:31
@Crln_7: Więcej towaru Greto-podobnego czeka
Odpisz
5 marca 2020, 19:17
@Casul: dawaj
Odpisz
5 marca 2020, 23:36
@Crln_7:
Odpisz
4 maja 2020, 17:19
@Casul: stfu
Odpisz
28 kwietnia 2020, 18:54
Gerta na tym zdjęciu wygląda jak Olejnik
Odpisz
22 kwietnia 2020, 22:28
Zniszczyć grete
Odpisz
28 lutego 2020, 14:14
Jakby nie patrzeć, nawet ładna ta Niemka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 marca 2020, 15:53
@Grabarz069: no jak na niemke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 marca 2020, 17:02
@Grabarz069: Ale oczy to ma dziwnie za szeroko lol
Odpisz
5 marca 2020, 19:50
@Vlwer2212: Może tak, ale i tak lepsza od Grety.
Odpisz
5 marca 2020, 23:07
@Grabarz069: ochydna jak japie**ole
Odpisz
6 marca 2020, 01:22
@Grabarz069: obleśna jest
Odpisz
11 marca 2020, 23:29
@Grabarz069: jako profesjonalny koneser płci pięknej totalnie zaprzeczam i stwierdzam u ciebie chorobę bezguścia 2giego stopnia.
Odpisz
12 marca 2020, 12:00
@Sebzer:
Są gusta i guściki.
Sam też jakiś że mnie nie jest przystojniak.
Połączenie Festera Adamsa z Gimlim z władcy pierścieni.
Odpisz
12 marca 2020, 12:20
@Grabarz069: rozwala mnie jak ludzie biora takie komentarze jak moj powyzej na serio
Odpisz
11 marca 2020, 23:28
cóż obie nie mają za bardzo wiedzy i doświadcenia aby się wypowiadać obie są marionetkami i obie są szpetne więc można to olać jak zwykle
Odpisz
7 marca 2020, 20:29
"Pojawiła się antygreta"
Czyli typowo medialne robienie sensacji z niczego.
Setki tysięcy osób uważają działania tej irytującej aktorki (Grety) za bezsensowne, ale, że ktoś publicznie o tym powiedział, to jest "antygretą"?
Odpisz
6 marca 2020, 16:32
Greta mam maksymalnie bliskie oczy
A Naomi maksymalnie rozjechane
Odpisz
5 marca 2020, 15:59
Naomi to zajebiste imię
Odpisz
6 marca 2020, 08:28
@jejaplxiaomi: Najomi Hanter
Odpisz
6 marca 2020, 16:21
@jejaplxiaomi: nom, jeśli będę mieć w przyszłości córkę to chcę ją tak nazwać
Odpisz
28 lutego 2020, 15:02
Ku*wa opie
Tak to se każdy może, i jest zwykłym komentatorem
Antygreta to by była jakby jakaś dziewczyna w jej wieku zaczęła drzeć ryja że musimy wyje**ć filtry, wykopać cały węgiel świata i zrobić z tego ognisko smażąc na tym plastikowe pianki a następnie wyrzucić je do morza
Odpisz
6 marca 2020, 08:30
Niezła biba
Odpisz
6 marca 2020, 01:23
I już ma suba, tak dla zasady, bo nie lubię Grety.
Odpisz
28 lutego 2020, 13:11
Oh.. czyli jednak są ładne niemki
Odpisz
28 lutego 2020, 13:24
jak to jest dla ciebie ładne to współczuję xD
Odpisz
28 lutego 2020, 13:41
pewnie jakaś imigrantka
Odpisz
28 lutego 2020, 14:12
Ładne Niemki to pozostałości z Wojny. Nie mają Niemieckich korzeni.
Odpisz
28 lutego 2020, 15:31
@CJ_stole_my_bike: Tak, jak dla mnie jest całkiem ładna
Odpisz
5 marca 2020, 19:16
zgadzam się
Odpisz
5 marca 2020, 17:13
Polać jej
Odpisz
5 marca 2020, 19:13
@Mr_Quicky:
Odpisz
5 marca 2020, 18:20
Jezu czy tylko mi wydaje się że są identyczne tylko że ta jutuberka jest umalowana i ma rospuszczone włosy?
Odpisz
5 marca 2020, 17:43
Antywirus na ukochaną(znienawidzoną) Gretę
Odpisz
5 marca 2020, 17:13
Ona nie lubi przydomku "antygreta", bo sugeruje, że jest ona przeciwna ekologii. Tymczasem twierdzi, że owszem, globalne ocieplenie istnieje, ale że zamiast wrzeszczeć na polityków, powinniśmy coś zrobić.
Odpisz