Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szarok

6 listopada 2021, 08:28

Amerykanie święci nie byli i nie są, ale bez przesady

Avatar maslo123_5

2 grudnia 2020, 09:19

Korea ma tak powalony sposób myślenia że chyba nawet mieszkańcy już w to nie wierzą

Avatar HYPER_SMOKI

4 października 2013, 13:05

Korea północna jest tak po***ona , ze jak się patrzy na nią z kosmosu w nocy to widać czarną dziurę w kształcie ich kraju, ta dziura symbolisuje ich wielki debilizm :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar HYPER_SMOKI

20 grudnia 2016, 16:30

@Maszterek583: Tak, i właśnie stwierdziłem ze ciężko się domyślić bo jest za duże zbliżenie, więc dałem tamto z dalszej odległości :)

Avatar Maszterek583

20 grudnia 2016, 16:49

@HYPER_SMOKI: xd pewnie dlatego ze kim niepozwala sie obserwowac satelitom i w ogóle ze KP nie powinna byc czescia tej planety igz de

Avatar Maszterek583

19 grudnia 2016, 10:36

hmm ciekawe skąd koreańczycy mają takie poje**ne pomysły... czyż nie?

Avatar ozi12

15 czerwca 2015, 23:10

a co jeśli się okaże, że oni mają racje a nas panuje propaganda

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2015, 12:11

a tym czasem jest odwotnie

Avatar mmatik

26 lipca 2014, 18:38

propaganda koreańskich władz... im bardziej zniechęcają społeczeństwo do zachodnich krajów tym bardziej przejmują kontrolę nad ludźmi

Avatar
Konto usunięte

3 października 2013, 15:37

A myślałem że to japońce są posrani.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar jasnib

10 października 2013, 17:38

Avatar amekninja555

10 października 2013, 19:36

@jasnib: Mmphm, mphmm, mmmph!

Avatar Meniks16

7 października 2013, 16:59

Mądre....

Avatar SzeResZ

6 października 2013, 20:27

Wszystko się zgadza, tylko mundury już mają inne. Co dziennie w Korei giną setki tysięcy ludzi mordowanych przez Amerykanów. Następna tura ma się składać z wojsk Polsko- Amerykańskich

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2021, 12:19

@SzeResZ: xD nie

Avatar baretos

3 października 2013, 19:17

czy ja dobrze widze że na ostatnim obrazku on mu próbuje wbić gwóźdź siekierą ?! taa... na pewno trafi

Avatar peter302

4 października 2013, 14:41

@baretos: Czy gwoździem, czy siekierą itak zabije.

Avatar baretos

4 października 2013, 14:49

@peter302: chodziło mi o to że trafi sobie w ręke XD

Avatar Seahawk

6 października 2013, 18:09

@baretos: tak, ale nie ostrzem tylko drugą stroną

Avatar SzeResZ

6 października 2013, 20:26

@baretos: Trzeba być idiotą, żeby nie dać rady wbić gwoździa siekierą... Kamieniem się nawet da, widziałem gościa, który wbija ręką...
Ale ty mowisz, że gostek sobie walnie w rękę, bo sie nie zna, straszny z ciebie idiota...

Avatar Mnich1

6 października 2013, 17:56

Dlatego nie lubię USA do takich zbrodni dochodzi w Korei przez nich !

Avatar StarSured

6 października 2013, 16:51

umszyjcie wszyscy heheheheh

Avatar Near1

3 października 2013, 15:26

To prawda, ludziom z Korei Północnej robią wodę z mózgu.

Avatar krzychu777

6 października 2013, 16:05

@Near1: Nad głupim ludem łatwiej zapanować.

Avatar Flyingseeker

Edytowano - 3 października 2013, 22:30

Podobnie było z Polską za czasów Kim Dzong Ila.
Kiedy u nas była wielka powódź to w Korei Północnej wykorzystano w wiadomościach fragment na którym jest obóz koncetracyjny jaki mamy za zabytek żeby wmówić koreańczykom że w Polsce jest wiele takich obozów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ikony

Trzeba brać osobną torbę

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka