Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2020, 12:31
Przez takie gówno ta strona jest coraz gorsza
Odpisz
5 marca 2020, 12:59
Odpisz
15 marca 2020, 21:15
Przez takie rzeczy tworzy się kultura tej strony.
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2020, 21:47
jeśli ci się nie podoba tam są drzwi nik cię tu nie trzyma
* Pokazuje na drzwi z napisem " STRZELNICA WIEŻYCZEK ZAKAZ WSTĘPU "*
Odpisz
16 marca 2020, 03:56
Shitposty i paruwy ratują tą stronę. Ostatnio memy to dno. Zdaje mi się, że niektórzy po prostu dają upvote dla każdego mema, bo to aż niemożliwe
Odpisz
16 marca 2020, 08:23
jeszcze się spotkamy
Odpisz
5 marca 2020, 12:26
Kiedy jesz sobie wódke i popijasz parówką
Odpisz
5 marca 2020, 09:32
Kiedy jesz dynamit i słyszysz nadciagajcy pociąg
Odpisz
5 marca 2020, 09:53
@Krzyniu: *parówki
Odpisz