Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lekki69

16 marca 2020, 11:03

U nas jeden ciągle sra i zawsze potem robi zdjęcie swoich nóg z opuszczonymi spodniami i gaciami i wysyła to na klasową grupę

Avatar BetonowyMur

16 marca 2020, 22:45

@Lekki69: Poka

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2020, 22:53

@Lekki69: Też chce

Avatar Lekki69

17 marca 2020, 13:10

@BetonowyMur: lepiej nie

Avatar rozwalgo

5 marca 2020, 11:28

Ja wczoraj srałem w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku i zostałem przygwożdżony przez śpiewających pijaków

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Internetowymedrzec

16 marca 2020, 13:39

@rozwalgo: A byłaby taka fajna opowieść.

Avatar xXkuba22Xx

16 marca 2020, 22:37

@rozwalgo: mmmmmmm burrito

Avatar wyrwe_ci_organy

15 marca 2020, 23:07

Zostałam boginią. Sram w szkolnej toalecie raz tygodniowo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar wyrwe_ci_organy

16 marca 2020, 20:55

Koszalińskie szkoły pozdrawiają

Avatar xXkuba22Xx

16 marca 2020, 22:37

@wyrwe_ci_organy: u nas jak ktos siedzi w kabinie, to moczą w kiblu szczotkę do kibla i przerzucają górą do kabin, więc wchodzi się na własne ryzyko...

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2020, 09:38

Woźny Mietek:

Avatar Debok

16 marca 2020, 08:55

Ostatnio kiedy srałem w szkolnym kiblu to grupa patusów weszła i zaczęła odprawiać rytuały

Avatar BialyZRT

16 marca 2020, 02:48

Tacy to słabeusze są, co innego nasrać do pisuaru

Avatar jajo_kury

16 marca 2020, 00:09

Czuje się tak jakby ten mem pochwalal mnie i innych ludzi którzy odważyli się, lub po prostu nie wytrzymali

Avatar madmaxeledus04

5 marca 2020, 12:23

Nie ma mocnych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Anekoyashya

15 marca 2020, 21:33

@Jurekis_: ja w ciągu 1-szego semestru wysrałem sie w obrzydliwym kibelku szkolnym nie 10.. a 26 razy

Avatar Jurekis_

15 marca 2020, 23:03

@masisi: Uczcie mnie. Obydwaj, błagam

Avatar xzq_szymon_2115

15 marca 2020, 22:21

najlepiej iść w trakcie lekcji tam wtedy nikogo nie ma

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2020, 09:55

A gdzie ludzie, którzy piją wodę ze szkolnych kibli? (tak, znam kogoś takiego)

Avatar Yoda_MLG

5 marca 2020, 10:02

skręca mnie na samą myśl. Wydaje mi się, że można nawet od tego umrzeć, domestos też pomoże

Avatar BetonowyMur

15 marca 2020, 21:45

Opowiedz więcej

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2020, 22:03

@BetonowyMur: moja koleżanka... ma coś nie tak z głową (i kto to mówi... ale inna to sprawa) i naprawdę dziwne rzeczy je i pije. I udaje wilkołaka. Tylko czasem zachowuje się bardziej jak pies. No i masz odpowiedź.

Avatar haslo123

15 marca 2020, 21:55

Avatar D0minik

15 marca 2020, 21:43

Ja stałem kilka razy w tym roku szkolnym
i musiałem niestety w kabinie bez zamka
Bo tylko w tej kabinie jest deska

Avatar rysiu311

15 marca 2020, 21:36

Jestem robotem

Avatar Stulej4

15 marca 2020, 21:34

U mnie szkolne kible są czyste i schludne, więc mogę tam nawet osiągać Nirvanę

Avatar gracjan_pl

15 marca 2020, 21:10

Ja bardzo przepraszam, dlaczego jestem na tym memie?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Angielskie śmieszki

Dwa oblicza

To będzie bolało

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka