Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Płać pan
Drewniany kominek
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 marca 2020, 15:57
Nam zbiórki w harcerstwie odwołali. Jedyna rzecz, jakiej mi szkoda.
Odpisz
11 marca 2020, 19:15
@NoWitam: Mi jeszcze nie odwołali żadnej, ale też bym tego nie chciał
Odpisz
11 marca 2020, 19:19
Najgorzej będzie, jak nie cofną tego zakazu do maja, bo przepadnie nam biwak a dosyć długo pracowałam nad fabułą.
Odpisz
11 marca 2020, 19:20
@NoWitam: szanuje
Odpisz
11 marca 2020, 19:26
@NoWitam: No mi właśnie przepadł biwak na którym miałem być oboźnym
Mam nadzieje że się odbędzie tylko że po tym wszystkim
Odpisz
11 marca 2020, 20:40
@NoWitam: też mam taką nadzieję w tym roku mam mieć Wielkie harce majowe, których nie chciałbym stracić
Odpisz
11 marca 2020, 23:21
@NoWitam: A ZHR czy ZHP?
Odpisz
12 marca 2020, 10:28
@ami_dami_kamikadze: Wiesz, że właśnie rozpocząłeś wojnę gangów?
Odpisz
12 marca 2020, 10:29
@ami_dami_kamikadze: A tak wgl to ZHP.
Odpisz
12 marca 2020, 11:07
@NoWitam: FSE
Odpisz
12 marca 2020, 14:40
wytłumaczy mi ktoś co te wszystkie złowa znaczą?
Odpisz
12 marca 2020, 14:43
@NoWitam: ja też ZHP
Odpisz
12 marca 2020, 14:46
@JustinekFilmsYT: ZHP- Związek Harcerstwa Polskiego
FSE- Federacja Skautingu Europejskiego
ZHR- Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej
Odpisz
12 marca 2020, 15:11
@Przytulaniec: Wiem że jest jeszcze ZHA
Związek Harcerstwa Adwentystycznego
Ale ja jestem ZHP
Odpisz
12 marca 2020, 15:15
@C5G7RX60Ra905G: A to odwołanie działalności harcerskiej poszło z naczelnictwa na cały związek co nie?
Odpisz
12 marca 2020, 15:21
@Przytulaniec: Nie mam pojęcia, mi o tym pisali na stronie hufca.
Odpisz
12 marca 2020, 15:28
@NoWitam: Z którego hufca jesteś?
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2020, 15:35
@Przytulaniec: Radom-Miasto
Odpisz
12 marca 2020, 15:42
@NoWitam: A to nie znam tam nikogo
Odpisz
12 marca 2020, 16:13
@NoWitam: przepraszam chciałem po prostu się dowiedzieć kto gdzie przynależy, a tak w ogóle to ja w ZHR
Odpisz
12 marca 2020, 16:35
@ami_dami_kamikadze: spoczko
Odpisz
12 marca 2020, 18:00
@Przytulaniec: a u was osoba która jest za młoda na bycie harcerzem ale już by chciała jak się u was nazywa? U nas to są wilczki
Odpisz
12 marca 2020, 18:16
W ZHP są 4 piony wiekowe: zuchy 1 - 3 klasa, harcerze 4 - 6 klasa HS-i (harcerze starsi) 7 - 8 klasa i wędrownicy, czyli od 1 liceum do 21 lat. Poza tym są jeszcze konary (nw czy taka nazwa obowiązuje w całym środowisku, czy tylko nasz hufiec tak mówi) czyli tacy seniorzy, którzy nie prowadzą żadnej drużyny, no i instruktorzy.
Odpisz
12 marca 2020, 18:38
@NoWitam: Pozwól że spytam, co myślisz o zuchach?
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2020, 18:54
@Przytulaniec: Nigdy nie miałam z nimi do czynienia, jestem przyboczną harcerzy, ale za chwilę będziemy zakładać gromadę, i chyba osoby, które będą ją prowadzić, mają świadomość, że zuchy mogą ich roznieść na małe kawałki. Ale nigdy nie byłam w zuchach, więc moja opinia kształtuje się wyłącznie na podstawie obserwacji i tego, co mówią inni.
Odpisz
12 marca 2020, 19:12
@NoWitam: Konary to widocznie tylko nazwa u was. Nie pamiętam jak to się poprawnie nazywa, u nas nazywamy ich łosie
Odpisz
12 marca 2020, 19:14
@Przytulaniec: A jeśli chodzi o to zawieszenie działalności to treść oficjalnego komunikatu:
"Główna Kwatera ZHP zawiesza organizację wszelkich zbiórek i innych spotkań harcerskich prowadzonych przez Związek Harcerstwa Polskiego do dnia 31 marca 2020 roku."
Odpisz
12 marca 2020, 21:15
@C5G7RX60Ra905G: U nas to są wędrownicy od 18 lat aż do zrezygnowania. To tam ludzie się przygotowują na bycie opiekunem młodszych grup
Odpisz
12 marca 2020, 23:31
No w sensie wędrole są oczywiście, krąg instruktorski, a potem możesz przejść do takich jakby seniorów jak już jesteś za stary na wędrolowanie
Odpisz
12 marca 2020, 23:34
@C5G7RX60Ra905G: u nas czegoś takiego nie ma aczkolwiek ja nie wiem
Odpisz
18 marca 2020, 00:18
@NoWitam: Nam też. Wsm ja nic nie mam, bo wszystko zawieszone
Odpisz
18 marca 2020, 13:31
A my wczoraj zrobiliśmy sobie zbiórkę przez Skype'a. A i jeszcze hufiec założył własny serwer w MC więc jest git
Odpisz
18 marca 2020, 17:06
@NoWitam: my mamy zbiórki na discordzie, a minecrafta mają dwie drużyny z czego w jednej jestem, a drugiej jestem przyjacielem
Odpisz
18 marca 2020, 23:41
@Przytulaniec: Właśnie podrzuciliście mi niezły pomysł
Odpisz
26 marca 2020, 18:42
@Przytulaniec: My też będziemy mieli jutro na Discordzie
Odpisz
11 marca 2020, 19:35
Tak dla osób które by nie wiedziały o co chodzi.
Odpisz
11 marca 2020, 20:13
@bateran: o nie! Harcerze nie będą mogli srać w lesie i wpi***alać szyszek.
Odpisz
12 marca 2020, 15:12
@kazekage895: Nawet nie wiesz jak dużo tracimy, nie mogę pojechać na sesje srania w lesie i jedzenia szyszek którą miałem mieć
Odpisz
11 marca 2020, 19:35
niech zakłady pracy u prywaciarzy pozamykają a nie kurna roboty mi dokładać będą
Odpisz
11 marca 2020, 16:57
daj ktos bez watermarka
Odpisz
11 marca 2020, 19:11
Odpisz
11 marca 2020, 15:19
Generalnie to morawiecki ale ok
Odpisz