Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stulej4

8 kwietnia 2020, 11:53

Podobno Jormungand jest niegroźny, więc wyje**ne

Avatar El_jaro_03

Edytowano - 8 kwietnia 2020, 11:44

Poczekajmy jeszcze trochę, a niedługo wrócą słowiańskie demony.

Avatar Dziwak

8 kwietnia 2020, 11:17

pradawni się budzą

Avatar Kapichu

8 kwietnia 2020, 11:14

a za god of war to wgóre

Avatar Cytuuseq

8 kwietnia 2020, 10:28

Przypadek

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2020, 21:22

Kisneeeeee

Avatar jacek1s

6 kwietnia 2020, 20:23

Czy Jormungand mógłby tam wrócić biorąc pod uwagę, że oplata całą Ziemie? W teorii skoro jest wszędzie jednocześnie to nie mógł opuścić Skandynawii, bo nawet jakby chciał to ogon by tam został, więc chyba by jej nie opuścił.

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2020, 20:11

No to będziemy mieli Ragnarök jak nic

Avatar ArsenLupin

6 kwietnia 2020, 19:53

Byo

Avatar AlMalina

Edytowano - 6 kwietnia 2020, 20:03

@ArsenLupin: Well no... Wpisałem w wyszukiwarkę frazy: Włochy, delfiny, Wenecja, kwarantanna a nawet koronawirus i niczego podobnego nie znalazłem

Edit: Wpisałem jeszcze frazę Skandynawia by mieć ponad 150% pewności że nie było i mema nie było

Avatar ArsenLupin

6 kwietnia 2020, 20:43

@AlMalina: Na reddicie było

Avatar AlMalina

6 kwietnia 2020, 21:06

@ArsenLupin: Panie... Jakie to ma znaczenie na jakiej innej stronie to było. Po za tym ten mem przetłumaczyłem na polski. A to znaczy, że chcę aby Polacy zrozumieli tego mema. Z resztą dzięki temu Polacy mogą uczyć się języka poprzez przeglądanie memów. Czyli krótko mówiąc zaimportowałem mema z Reddita a to robi połowa tej strony

Avatar MrPoopybutthole

Edytowano - 8 kwietnia 2020, 10:55

@ArsenLupin: ''Na reddicie było'' bruh

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 11:12

@ArsenLupin: nie na tym polega pisanie, że mem był

Avatar DrogaMleczna

8 kwietnia 2020, 12:47

@ArsenLupin: Wyobraź sobie że nie każdy ma Reddita

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Miło z ich strony, śliczne są

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Nie znoszę kleszczy

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka