Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2020, 19:06
Chciałbym taką drabinę.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:07
@Eliteq_PL: to se kup
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:07
@Portinio: gdzie
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:07
@Eliteq_PL: w sklepie
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:07
@Portinio: dobra jadę
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:03
@Eliteq_PL: halo, jak to jedziesz? Kwarantanna jest, policja już po ciebie jedzie
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:06
@Matelko: Jadę z opiekunem.
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:08
@Eliteq_PL: noo już lepiej, jak już kupisz to napisz czy warta swojej ceny
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:09
@Matelko: Spoko.
Odpisz
14 kwietnia 2020, 15:11
@Eliteq_PL: .
Odpisz
28 marca 2021, 21:58
@Eliteq_PL: nadal czekamy
Odpisz
14 stycznia 2022, 08:46
@Eliteq_PL: i co
Odpisz
24 maja 2020, 02:33
Tak pytanie z innej beczki. Czy takie podświetlanie spodu samochodu jest w Polsce legalne?
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:14
Zawsze mnie zastanawiało na ch*j mu ta drabina
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:22
@polska_cebulka: jak masz porządną drabinę to masz szacunku na dzielni
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:31
@polska_cebulka: Chyba wychodzi z założenia że więcej spojlerów lepszy docisk
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:48
@Oldjedai: To ten ma niezłą przyczepność pewnie
Odpisz
14 kwietnia 2020, 16:10
@polska_cebulka: mój faworyt
Odpisz
14 kwietnia 2020, 17:48
@polska_cebulka:
Odpisz
14 kwietnia 2020, 17:48
@Kangurur28: Praktyczne
Odpisz
14 kwietnia 2020, 15:50
ten ostatni z tymi trzema krążkami wygląda jak giorno
Odpisz
14 kwietnia 2020, 15:34
Fajnych mam tych ziomeczków?
Niestety czwarty się zgubił
Odpisz
14 kwietnia 2020, 15:19
Ale bym sobie teraz kebaba opie**olił, OPie zrobiłeś mi smaka
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:15
Kocham Auta "1"
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:48
ma swój klimat
Odpisz
12 kwietnia 2020, 00:06
A co to za nielegalne zbiorowisko
Odpisz
14 kwietnia 2020, 14:47
Spokojnie,są ok. 2 m od siebie.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:22
ale świecicie
Odpisz
11 kwietnia 2020, 20:11
to tylko złudzenie wywołane nietrzeźwością
Odpisz
11 kwietnia 2020, 19:07
Dobrze że ten egipski turek ma otwarte 24/7
Odpisz