Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2020, 19:08

P o l s k a policja

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar Legolas9988

16 kwietnia 2020, 20:29

I

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2021, 20:30

Avatar Ale_nuda

12 kwietnia 2020, 17:37

Avatar davpol09

12 kwietnia 2020, 14:17

Niedługo za wyjście z domu będą strzelać do ludzi, a wybory mają być normalnie, takie to jest zycie w panstwie dyktatorskim

Avatar malinowy_kot

12 kwietnia 2020, 11:19

U mnie na wsi nie widziałam jeszcze policji (tzn. by patrolowali), tylko raz się przejechali i coś ogłaszali przez dyktafon, ale tak to nie widać ich w ogóle.

Avatar shturmowiec

11 kwietnia 2020, 23:52

ILEEEEEE
Skąd mam ci wziąć
Nie mam

Avatar RoseQuartz

11 kwietnia 2020, 23:54

@shturmowiec: w równonoc wiosenną musisz się udać... i dalej nie pamiętam coś że guziec, taka świnia z Afryki

Avatar RoseQuartz

11 kwietnia 2020, 23:54

@shturmowiec: no ale ogólnie 5 złoty

Avatar Aragornek

11 kwietnia 2020, 23:43

Państwo policyjne mamy. co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Szkoda, że wiele osób ma to gdzieś dopóki mogą dostawać 13 emeryturę i 500 na gówniaka. Co z tego, że w podatkach rosnących oddają 2 razy tyle, a wychodząc z domu trzeba się policji tłumaczyć?

Avatar axis551

12 kwietnia 2020, 07:35

@Aragornek: Przypominam mamy kwarantannę i jak tak bardzo chcesz wychodzić to licz się z tym, że stwarzasz zagrożenie

Avatar PepeTheCrusader

11 kwietnia 2020, 21:17

Najbardziej mnie śmieszą te osoby, które nie znają prawa i nie wiedzą jak funkcjonuje państwo ale wielcy bojownicy przeciwko zuej policji XD.

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2020, 20:24

ja tam szanuję policję

Avatar PepeTheCrusader

11 kwietnia 2020, 21:15

Dobrze, jak każda normalna zdrowo myśląca osoba :P

Avatar kub405

Edytowano - 10 kwietnia 2020, 21:53

Ja wyszedłem z psem na spacer pod blok bo sam w domu byłem, ledwo wyszedłem a już sie niebiescy przyczepili, i mandatem 10 tysięcy grozili
Plus wycieczką na komisariat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Równi i równiejsi

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

Rel

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka