U mnie na wsi nie widziałam jeszcze policji (tzn. by patrolowali), tylko raz się przejechali i coś ogłaszali przez dyktafon, ale tak to nie widać ich w ogóle.
Państwo policyjne mamy. co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Szkoda, że wiele osób ma to gdzieś dopóki mogą dostawać 13 emeryturę i 500 na gówniaka. Co z tego, że w podatkach rosnących oddają 2 razy tyle, a wychodząc z domu trzeba się policji tłumaczyć?
Ja wyszedłem z psem na spacer pod blok bo sam w domu byłem, ledwo wyszedłem a już sie niebiescy przyczepili, i mandatem 10 tysięcy grozili
Plus wycieczką na komisariat
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2020, 19:08
P o l s k a policja
Odpisz
10 kwietnia 2020, 19:09
Sama nazwa kraju wystarcza.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 19:17
żyjemy w policyjnym państwie
Odpisz
10 kwietnia 2020, 19:18
@naruto12345678: żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
10 kwietnia 2020, 19:19
@UZMAjejownik: też racja
Odpisz
10 kwietnia 2020, 19:29
@UZMAjejownik: We live in a policiety
Odpisz
10 kwietnia 2020, 21:11
@UZMAjejownik:
Żyjemy
Odpisz
11 kwietnia 2020, 21:24
@AxonDeHudin: Ż
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2020, 09:18
@PepeTheCrusader: Y
Odpisz
15 kwietnia 2020, 16:28
@Legolas9988: J
Odpisz
15 kwietnia 2020, 20:48
@PepeTheCrusader: E
Odpisz
15 kwietnia 2020, 20:51
@Legolas9988: M
Odpisz
15 kwietnia 2020, 20:55
@naruto12345678: Y
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:04
@Legolas9988: *średnik, by ktoś chciał coś dopowiedzieć*
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:07
*spacja*
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:07
@Legolas9988: W
Odpisz
16 kwietnia 2020, 12:13
*spacja*
Odpisz
16 kwietnia 2020, 13:20
@Legolas9988: W
Odpisz
16 kwietnia 2020, 14:46
S
Odpisz
16 kwietnia 2020, 14:52
@Legolas9988: Z
Odpisz
16 kwietnia 2020, 14:54
E
Odpisz
16 kwietnia 2020, 15:59
@Legolas9988: C
Odpisz
16 kwietnia 2020, 16:12
H
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:11
@Legolas9988: Ś
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:36
W
Odpisz
16 kwietnia 2020, 19:40
@Legolas9988: I
Odpisz
16 kwietnia 2020, 19:44
E
Odpisz
16 kwietnia 2020, 19:45
@Legolas9988: C
Odpisz
16 kwietnia 2020, 20:29
I
Odpisz
21 listopada 2021, 20:30
@Legolas9988: E
Odpisz
12 kwietnia 2020, 17:37
https://youtu.be/mkR0m8cqG64
Odpisz
12 kwietnia 2020, 14:17
Niedługo za wyjście z domu będą strzelać do ludzi, a wybory mają być normalnie, takie to jest zycie w panstwie dyktatorskim
Odpisz
12 kwietnia 2020, 11:19
U mnie na wsi nie widziałam jeszcze policji (tzn. by patrolowali), tylko raz się przejechali i coś ogłaszali przez dyktafon, ale tak to nie widać ich w ogóle.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 23:52
ILEEEEEE
Skąd mam ci wziąć
Nie mam
Odpisz
11 kwietnia 2020, 23:54
@shturmowiec: w równonoc wiosenną musisz się udać... i dalej nie pamiętam coś że guziec, taka świnia z Afryki
Odpisz
11 kwietnia 2020, 23:54
@shturmowiec: no ale ogólnie 5 złoty
Odpisz
11 kwietnia 2020, 23:43
Państwo policyjne mamy. co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Szkoda, że wiele osób ma to gdzieś dopóki mogą dostawać 13 emeryturę i 500 na gówniaka. Co z tego, że w podatkach rosnących oddają 2 razy tyle, a wychodząc z domu trzeba się policji tłumaczyć?
Odpisz
12 kwietnia 2020, 07:35
@Aragornek: Przypominam mamy kwarantannę i jak tak bardzo chcesz wychodzić to licz się z tym, że stwarzasz zagrożenie
Odpisz
11 kwietnia 2020, 21:17
Najbardziej mnie śmieszą te osoby, które nie znają prawa i nie wiedzą jak funkcjonuje państwo ale wielcy bojownicy przeciwko zuej policji XD.
Odpisz
10 kwietnia 2020, 20:24
ja tam szanuję policję
Odpisz
11 kwietnia 2020, 21:15
Dobrze, jak każda normalna zdrowo myśląca osoba :P
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2020, 21:53
Ja wyszedłem z psem na spacer pod blok bo sam w domu byłem, ledwo wyszedłem a już sie niebiescy przyczepili, i mandatem 10 tysięcy grozili
Plus wycieczką na komisariat
Odpisz