Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Figarus

13 kwietnia 2020, 11:18

Nareszcie!

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2020, 11:13

Nie trzeba nikogo leczyć. Trzeba natomiast mieć wyje**ne i przestać szerzyć panikę

Avatar polak922

Edytowano - 12 kwietnia 2020, 11:30

ale ty wiesz że nieleczony koronawirus jest bardziej śmiertelny niż 3%, nie?

Avatar MemePaladin399

Edytowano - 12 kwietnia 2020, 11:33

czyli na czilku wyje**ne, pozwalać mu się rozszerzać na cały świat, aż każdy go będzie miał, a w międzyczasie zaje**nie tych kilku procent (jeśli śmiertelność się przez ten czas jakoś utrzyma na tym samym poziomie) wszystkich ludzi, tak?

Avatar WielkiSpod

12 kwietnia 2020, 12:06

@MemePaladin399: Nie utrzyma

Avatar KrewetkaModliszkowa

12 kwietnia 2020, 12:20

-Boris Johnson, kilka tygodni temu

Avatar MemePaladin399

12 kwietnia 2020, 12:44

@WielkiSpod: i o to chodzi

Avatar kurczak1122

13 kwietnia 2020, 11:12

Avatar Saaaaasuke

13 kwietnia 2020, 14:00

koniec z przeludnieniem lol

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2020, 14:05

@Saaaaasuke: Nie ma żadnego przeludnienia. Po prostu ta choroba nic nie robi i jest niegroźna.

Avatar kurczak1122

13 kwietnia 2020, 14:05

@Saaaaasuke: za niska śmiertelność

Avatar Saaaaasuke

13 kwietnia 2020, 14:15

mysle ze 7 miliardów to jest przeludnienie

Avatar marianosk8

13 kwietnia 2020, 14:28

@Saaaaasuke: jeśli chodzi o miejsce to na Ziemi spokojnie zmieszczą sie dziesiątki miliardów ludzi,ale wraz ze wzrostem ludności coraz więcej ludzi żyje w skrajnej nędzy i coraz bardziej niszczymy Planetę.Matka Ziemia to przetrzyma bo w całej jej historii ludzkosc to tylko kilkudniowe przeziębienie i w sumie wcale jej nie szkodzimy tylko wlasnemu rodzajowi.

Avatar kurczak1122

13 kwietnia 2020, 14:29

@Saaaaasuke: jak na obecne możliwości ludzkości tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Powodzenia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Były nóżki, nie ma nóżek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka