Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

5 maja 2020, 19:10

Dzisiaj mówiłem o tym na angielskim.

Avatar MajnkraftAlusiek

5 maja 2020, 10:09

Tak. Seks jest fajny, ale czy kiedykolwiek próbowałeś oskórowywać królika

Avatar NesquikBoi

5 maja 2020, 16:24

Avatar TheExpertt

5 maja 2020, 13:04

Avatar ElonMusk

2 maja 2020, 22:04

Macie się mnie słuchać

Avatar Stulej4

5 maja 2020, 10:16

@ElonMusk: Mordo naje**łeś się

Avatar ElonMusk

5 maja 2020, 10:17

@Stulej4: bo cie wyszczele w kosmos na rakiecie

Avatar MeliPL

2 maja 2020, 19:48

Bo wtedy upadnie rząd i Elon będzie mógł z łatwością przejąć władze w USA, a potem nad całym światem.

Avatar
Introwertyk9

2 maja 2020, 19:57

Avatar polak922

Edytowano - 2 maja 2020, 20:54

sounds like idiocracy

Avatar kazdan480

2 maja 2020, 21:13

@polak922: But that's ok

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:21

Każdy ma już dosyć tej kwarantanny, a Elon jest człowiekiem jak każdy z nas, On tylko napisał jeden post że kwarantanna jest głupia i nic więcej. Gorzej już by było gdyby zachęcał ludzi do wychodzenia na miasto, a on tylko wyraził swoje zdanie z którym sami się utożsamiamy

Avatar Yeyau

2 maja 2020, 20:27


Nie jeden, nie. Trzy lub cztery.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:29

@Yeyau: co nie jeden?

Avatar Yeyau

2 maja 2020, 20:33


Nie.
" FREE AMERICA NOW "
" Now give people back their freedom "
" Give people their freedom back "
I jeszcze tweet w którym gratuluje Teksasowi który otworzył restauracje i inne bary.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:48

@Yeyau: hmm, to co innego, ale wciąż nie postrzegam go za szaleńca który myśli tylko o swoich sprawach

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:08

Elon po prostu chciał się po prosty wpasować w innych geniuszy jak Van Gogh czy Tesla

Avatar
Introwertyk9

2 maja 2020, 19:56

Elon wspaniały człowiek
Chce po prostu skończyć starshipa.
Nikt nie pamięta co on dobrego zrobił, np rozdał 50 tys masek albo oddał wentylatory do szpitali

Avatar polak922

2 maja 2020, 19:57

dobre rzeczy które zrobiłeś w przeszłości nie usprawiedliwiają idiotycznych rzeczy które robisz teraz

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:03

Hitler co prawda spowodował śmierć milionów ludzi,no ale oddawał swoje pieniądze jego siostre po śmierci ich matki więc był dobry

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 19:52

no, dokładnie tak samo jak pozostali ludzie, więc niby co w tym dziwnego?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 maja 2020, 19:56

Zniesienie kwarantanny narazi tysiące jak nie miliony ludzi na śmieć, a Elon wydawał mi się mądrym czlowiekiem, więc nje powinien tego popierać.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 maja 2020, 20:02

Ale czy właściwie jest jakiś wybór? Kwarantanna nie może trwać w nieskończoność, a ten wirus już nie zniknie. Trzeba czekać na szczepionkę, ale ona prawdopodobnie nie pojawi się szybko, i nie można na taki okres czasu całkowicie zamknąć społeczeństwa.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:02

Nie przekonuje mnie to, abym uważał Elona za kogoś szalonego i nierozumnego

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:07

Ale można przeczekać jeszcze tydzień czy dwa żeby sytuacja się troche uspokoiła i dopiero wtedy luzować obostrzenia, tak jak to jest robione w innych krajach. A w USA codziennie jest po kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy przypadków i zniesienie kwarantanny w takim momencie przyczyniło by się do jeszcze szybszego rozprzestrzeniania się wirusa.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:09

Ja też go za takiego nie uważam ale człowiek tak mądry jak on nie powinien popierać takich nierozsądnych decyzji.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:16

Myślę, że to jest za trudna sprawa, żeby wydawać takie osądy. Po pierwsze za 1-2 tygodnie prawdopodobnie wcale nie będzie lepiej. Po drugie USA to pół kontynentu, nie normalnych rozmiarów kraj, i dlatego te liczby szokują.

Ja sama nie optuję jakoś bardzo za końcem kwarantanny, bo szczerze mówiąc, uważam, że to jest trochę sytuacja bez wyjścia i nie ma tu żadnego dobrze i źle. Z jednej strony życie ludzi, z drugiej ekonomia leży i kwiczy.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 20:30

Przecież on nawet nic nie popierał, a napisał że kwarantanna jest głupia

Avatar rumcajschr

2 maja 2020, 19:48

Avatar
Kolorblind

Edytowano - 2 maja 2020, 19:52

@rumcajschr: Kiedy z jednej z najbardziej lubianych osób stał się jedną z najbardziej znienawidzonych przez ludzi praktycznie w jeden dzień

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Co za przypadek

Przypałowo

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka