Każdy ma już dosyć tej kwarantanny, a Elon jest człowiekiem jak każdy z nas, On tylko napisał jeden post że kwarantanna jest głupia i nic więcej. Gorzej już by było gdyby zachęcał ludzi do wychodzenia na miasto, a on tylko wyraził swoje zdanie z którym sami się utożsamiamy
Nie.
" FREE AMERICA NOW "
" Now give people back their freedom "
" Give people their freedom back "
I jeszcze tweet w którym gratuluje Teksasowi który otworzył restauracje i inne bary.
Elon wspaniały człowiek
Chce po prostu skończyć starshipa.
Nikt nie pamięta co on dobrego zrobił, np rozdał 50 tys masek albo oddał wentylatory do szpitali
Ale czy właściwie jest jakiś wybór? Kwarantanna nie może trwać w nieskończoność, a ten wirus już nie zniknie. Trzeba czekać na szczepionkę, ale ona prawdopodobnie nie pojawi się szybko, i nie można na taki okres czasu całkowicie zamknąć społeczeństwa.
Ale można przeczekać jeszcze tydzień czy dwa żeby sytuacja się troche uspokoiła i dopiero wtedy luzować obostrzenia, tak jak to jest robione w innych krajach. A w USA codziennie jest po kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy przypadków i zniesienie kwarantanny w takim momencie przyczyniło by się do jeszcze szybszego rozprzestrzeniania się wirusa.
Myślę, że to jest za trudna sprawa, żeby wydawać takie osądy. Po pierwsze za 1-2 tygodnie prawdopodobnie wcale nie będzie lepiej. Po drugie USA to pół kontynentu, nie normalnych rozmiarów kraj, i dlatego te liczby szokują.
Ja sama nie optuję jakoś bardzo za końcem kwarantanny, bo szczerze mówiąc, uważam, że to jest trochę sytuacja bez wyjścia i nie ma tu żadnego dobrze i źle. Z jednej strony życie ludzi, z drugiej ekonomia leży i kwiczy.
Komentarze
Odśwież5 maja 2020, 19:10
Dzisiaj mówiłem o tym na angielskim.
Odpisz
5 maja 2020, 10:09
Tak. Seks jest fajny, ale czy kiedykolwiek próbowałeś oskórowywać królika
Odpisz
5 maja 2020, 16:24
@MajnkraftAlusiek: co
Odpisz
5 maja 2020, 13:04
Odpisz
2 maja 2020, 22:04
Macie się mnie słuchać
Odpisz
5 maja 2020, 10:16
@ElonMusk: Mordo naje**łeś się
Odpisz
5 maja 2020, 10:17
@Stulej4: bo cie wyszczele w kosmos na rakiecie
Odpisz
2 maja 2020, 19:48
Bo wtedy upadnie rząd i Elon będzie mógł z łatwością przejąć władze w USA, a potem nad całym światem.
Odpisz
2 maja 2020, 19:57
@MeliPL:
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 20:54
sounds like idiocracy
Odpisz
2 maja 2020, 21:13
@polak922: But that's ok
Odpisz
2 maja 2020, 20:21
Każdy ma już dosyć tej kwarantanny, a Elon jest człowiekiem jak każdy z nas, On tylko napisał jeden post że kwarantanna jest głupia i nic więcej. Gorzej już by było gdyby zachęcał ludzi do wychodzenia na miasto, a on tylko wyraził swoje zdanie z którym sami się utożsamiamy
Odpisz
2 maja 2020, 20:27
Nie jeden, nie. Trzy lub cztery.
Odpisz
2 maja 2020, 20:29
@Yeyau: co nie jeden?
Odpisz
2 maja 2020, 20:33
Nie.
" FREE AMERICA NOW "
" Now give people back their freedom "
" Give people their freedom back "
I jeszcze tweet w którym gratuluje Teksasowi który otworzył restauracje i inne bary.
Odpisz
2 maja 2020, 20:48
@Yeyau: hmm, to co innego, ale wciąż nie postrzegam go za szaleńca który myśli tylko o swoich sprawach
Odpisz
2 maja 2020, 20:08
Elon po prostu chciał się po prosty wpasować w innych geniuszy jak Van Gogh czy Tesla
Odpisz
2 maja 2020, 19:56
Elon wspaniały człowiek
Chce po prostu skończyć starshipa.
Nikt nie pamięta co on dobrego zrobił, np rozdał 50 tys masek albo oddał wentylatory do szpitali
Odpisz
2 maja 2020, 19:57
dobre rzeczy które zrobiłeś w przeszłości nie usprawiedliwiają idiotycznych rzeczy które robisz teraz
Odpisz
2 maja 2020, 20:03
Hitler co prawda spowodował śmierć milionów ludzi,no ale oddawał swoje pieniądze jego siostre po śmierci ich matki więc był dobry
Odpisz
2 maja 2020, 19:52
no, dokładnie tak samo jak pozostali ludzie, więc niby co w tym dziwnego?
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 19:56
Zniesienie kwarantanny narazi tysiące jak nie miliony ludzi na śmieć, a Elon wydawał mi się mądrym czlowiekiem, więc nje powinien tego popierać.
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 20:02
Ale czy właściwie jest jakiś wybór? Kwarantanna nie może trwać w nieskończoność, a ten wirus już nie zniknie. Trzeba czekać na szczepionkę, ale ona prawdopodobnie nie pojawi się szybko, i nie można na taki okres czasu całkowicie zamknąć społeczeństwa.
Odpisz
2 maja 2020, 20:02
Nie przekonuje mnie to, abym uważał Elona za kogoś szalonego i nierozumnego
Odpisz
2 maja 2020, 20:07
Ale można przeczekać jeszcze tydzień czy dwa żeby sytuacja się troche uspokoiła i dopiero wtedy luzować obostrzenia, tak jak to jest robione w innych krajach. A w USA codziennie jest po kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy przypadków i zniesienie kwarantanny w takim momencie przyczyniło by się do jeszcze szybszego rozprzestrzeniania się wirusa.
Odpisz
2 maja 2020, 20:09
Ja też go za takiego nie uważam ale człowiek tak mądry jak on nie powinien popierać takich nierozsądnych decyzji.
Odpisz
2 maja 2020, 20:16
Myślę, że to jest za trudna sprawa, żeby wydawać takie osądy. Po pierwsze za 1-2 tygodnie prawdopodobnie wcale nie będzie lepiej. Po drugie USA to pół kontynentu, nie normalnych rozmiarów kraj, i dlatego te liczby szokują.
Ja sama nie optuję jakoś bardzo za końcem kwarantanny, bo szczerze mówiąc, uważam, że to jest trochę sytuacja bez wyjścia i nie ma tu żadnego dobrze i źle. Z jednej strony życie ludzi, z drugiej ekonomia leży i kwiczy.
Odpisz
2 maja 2020, 20:30
Przecież on nawet nic nie popierał, a napisał że kwarantanna jest głupia
Odpisz
2 maja 2020, 19:48
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 19:52
@rumcajschr: Kiedy z jednej z najbardziej lubianych osób stał się jedną z najbardziej znienawidzonych przez ludzi praktycznie w jeden dzień
Odpisz