Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SleppyGulr

22 kwietnia 2021, 14:37

Pije herbate z mlekiem i jest to dobre UwU

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2020, 01:23

płatki z herbatą i dżemem, dość osobliwe doświadczenie jednak moim zdaniem nie było to takie złe

Avatar bananmlgdoge

3 maja 2020, 23:40

wy chyba nigdy nie jedliście płatków z wodą po ogórkach

Avatar oldrandomtroll

3 maja 2020, 23:13

Zjedzcie sobie płatki z piwem.

Avatar KwevreX

3 maja 2020, 22:56

Moja babcia zrobiła mi kakao z wodą i uznała to za normalne

Mniam

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2020, 21:03

Daj szablon, OPie złoty

Avatar iewek

3 maja 2020, 20:02

Ja nawet z zimnym mlekiem nie mogę jeść

Avatar Save_chan

2 maja 2020, 19:40

Ja raz zalałam kakao wodą

Avatar xXkuba22Xx

3 maja 2020, 18:57

@Save_chan: ale to jest akurat dobre

Avatar Pawik132

3 maja 2020, 19:30

@Save_chan: Wodę dole wasz aby się rozpuścilo ale nie wiele takia 1/4 kubka i 3/4 mleka

Avatar xXkuba22Xx

3 maja 2020, 19:36

@Pawik132: tez tak robię, nawet trochę mniej wody

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 maja 2020, 19:46

@Save_chan: a ja kiedyś pomyliłam mleko z maślanką i wypiłam kakao z maślanką

Avatar Beans

3 maja 2020, 19:29

Dobre są

Avatar xXkuba22Xx

3 maja 2020, 18:58

z wódą najlepsze

Avatar NesquikBoi

3 maja 2020, 18:41

Najlepsze z majonezem

Avatar AliceMadnessReturn

3 maja 2020, 18:26

Płatki czekoladowe z kakaem są dobre

Avatar MajnkraftAlusiek

3 maja 2020, 18:24

Po żelkach witaminowych i bimbrze dziadka, nikt ci już nie podskoczy.

Avatar Gryficowa

2 maja 2020, 22:21

komentarz obrazkowy

Avatar Antonio331

2 maja 2020, 22:06

Jakby nie było tak późno to bym sobie poszedł zrobić płatki z wodą żeby zobaczyć jak to smakuje.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kahol05
Dodane przez: Kahol05

Znak czasów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka