Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2021, 14:37
Pije herbate z mlekiem i jest to dobre UwU
Odpisz
4 maja 2020, 01:23
płatki z herbatą i dżemem, dość osobliwe doświadczenie jednak moim zdaniem nie było to takie złe
Odpisz
3 maja 2020, 23:40
wy chyba nigdy nie jedliście płatków z wodą po ogórkach
Odpisz
3 maja 2020, 23:13
Zjedzcie sobie płatki z piwem.
Odpisz
3 maja 2020, 22:56
Moja babcia zrobiła mi kakao z wodą i uznała to za normalne
Mniam
Odpisz
3 maja 2020, 21:03
Daj szablon, OPie złoty
Odpisz
3 maja 2020, 20:02
Ja nawet z zimnym mlekiem nie mogę jeść
Odpisz
2 maja 2020, 19:40
Ja raz zalałam kakao wodą
Odpisz
3 maja 2020, 18:57
@Save_chan: ale to jest akurat dobre
Odpisz
3 maja 2020, 19:30
@Save_chan: Wodę dole wasz aby się rozpuścilo ale nie wiele takia 1/4 kubka i 3/4 mleka
Odpisz
3 maja 2020, 19:36
@Pawik132: tez tak robię, nawet trochę mniej wody
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2020, 19:46
@Save_chan: a ja kiedyś pomyliłam mleko z maślanką i wypiłam kakao z maślanką
Odpisz
3 maja 2020, 19:29
Dobre są
Odpisz
3 maja 2020, 18:58
z wódą najlepsze
Odpisz
3 maja 2020, 18:41
Najlepsze z majonezem
Odpisz
3 maja 2020, 18:26
Płatki czekoladowe z kakaem są dobre
Odpisz
3 maja 2020, 18:24
Po żelkach witaminowych i bimbrze dziadka, nikt ci już nie podskoczy.
Odpisz
2 maja 2020, 22:21
Odpisz
2 maja 2020, 22:06
Jakby nie było tak późno to bym sobie poszedł zrobić płatki z wodą żeby zobaczyć jak to smakuje.
Odpisz