Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zaspanymen33

7 maja 2020, 00:24

Avatar Peter_Sellers

6 maja 2020, 21:33

*sad Hopper noises*

Avatar OstatniSith2005

6 maja 2020, 20:12

Można prosić o szablon?

Avatar Nanook

Edytowano - 2 maja 2020, 22:13

Andy Warhol, Jackson Pollock, Mark Rothko, George Catlin, Edward Hopper i można by jeszcze dalej wymieniać znanych i szanowanych malarzy amerykańskich. Wielu z nich zapoczątkowało nowe nurty artystyczne, stworzyło nowe techniki malarskie czy stworzyli popkulturowe ikony... ale oczywiście jest to tylko mem, a ja jestem trochę panem marudą. No i racja, malarstwo włoskie i tak wygrywa.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 22:15

@Nanook: Z wymienionych przez ciebie tylko Hoppera lubię, ale to tylko mje zdanie.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 22:17

@Nanook: Ja rozumiem tych tu ziomków nie znać, ale Warhola nie dać to dosyć gruba przesada

Avatar Nanook

2 maja 2020, 22:21

Jasne, absolutnie zrozumiałe. To jak odbieramy sztukę jest przecież subiektywne. A jaki jest twój ulubiony malarz? Ogólnie, z całego świata?

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2020, 11:21

@Nanook: Giuseppe Arcimboldo

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 22:01

Myślałem że będą Niemcy z Adolfem Hitlerem

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 22:08

Było wielu niemieckich malarzy:
Caspar Friedrich
Carl Spitzweg
Salomon Adler
Lucas Cranach
Edouard Richter

Avatar Ukryty_W_Cieniu

2 maja 2020, 23:50

*Austria.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 maja 2020, 21:52

Pragnę zauważyć, że w czasach kiedy żyli wyżej wspomniani Włosi USA jeszcze nie istniało

Avatar KufelMleka

2 maja 2020, 22:00

Kolejny punkt dla Włoch.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 22:01

@KufelMleka: z jednej strony racja, z drugiej op trochę niesprawiedliwie ich potraktował i przez to mi smutno

Avatar KufelMleka

2 maja 2020, 22:05

Pocieszę cię jakimś orkiem z Mordoru:

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 22:15

@KufelMleka: świetny jest dziękuje

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2020, 22:00

Jeszcze George Catlin

Avatar VincyI

2 maja 2020, 21:48

Godny przeciwnik

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Co za przypadek

Chciał tylko pomóc

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

I po kłopocie

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka