memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 czerwca 2020, 08:07
Ok normik ze takich niemodnych nazw uzywa
Odpisz
7 maja 2020, 13:58
Yhym
3 maja 2020, 12:47
Ale ten gamer wielgachny
3 maja 2020, 12:50
@polak922: widocznie zjadł cały granulat dla gamerów
3 maja 2020, 12:52
@polak922: Może po prostu jest bliżej, kwestia perspektywy.
7 maja 2020, 12:54
@Gateusz: i połamał krzesło, klawiaturę, oraz serwery EA i udaje niewiniątko
7 maja 2020, 13:22
@Gateusz: i udaje niewiniątko
7 maja 2020, 13:18
hurr durr nIE gRAJ W tE GRy TYlKo idIOci gRajĄ W gRY KoMPUterOWE BaW sIĘ nA dWorZe hurr durr A co mam robić na dworze? Nudzić się, czy nudzić się?
7 maja 2020, 12:46
A jakby zarzucił to ktoś młodszy?
7 maja 2020, 13:15
@DeMajkel: ok kid
7 maja 2020, 13:16
@DeMajkel: ok zoomer
Lepszy argument niż nie pyskuj
7 maja 2020, 13:09
Za każdym razem jak wchodze na Jeja takiego rodzaju mem pojawia mi sie jako pierwszy.
3 maja 2020, 13:29
Ok gamer
3 maja 2020, 12:41
"ocZy cI wYgnIjĄ oD teGo KoMpuTrA"
Edytowano - 3 maja 2020, 12:42
@Gateusz: oK BoOMeR
3 maja 2020, 12:46
@Oliwier256: ReMoOB kO
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2020, 08:07
Ok normik ze takich niemodnych nazw uzywa
Odpisz
7 maja 2020, 13:58
Yhym
Odpisz
3 maja 2020, 12:47
Ale ten gamer wielgachny
Odpisz
3 maja 2020, 12:50
@polak922: widocznie zjadł cały granulat dla gamerów
Odpisz
3 maja 2020, 12:52
@polak922: Może po prostu jest bliżej, kwestia perspektywy.
Odpisz
7 maja 2020, 12:54
@Gateusz: i połamał krzesło, klawiaturę, oraz serwery EA i udaje niewiniątko
Odpisz
7 maja 2020, 13:22
@Gateusz: i udaje niewiniątko
Odpisz
7 maja 2020, 13:18
hurr durr nIE gRAJ W tE GRy TYlKo idIOci gRajĄ W gRY KoMPUterOWE BaW sIĘ nA dWorZe hurr durr
A co mam robić na dworze?
Nudzić się, czy nudzić się?
Odpisz
7 maja 2020, 12:46
A jakby zarzucił to ktoś młodszy?
Odpisz
7 maja 2020, 13:15
@DeMajkel: ok kid
Odpisz
7 maja 2020, 13:16
@DeMajkel: ok zoomer
Odpisz
7 maja 2020, 13:16
Lepszy argument niż nie pyskuj
Odpisz
7 maja 2020, 13:09
Za każdym razem jak wchodze na Jeja takiego rodzaju mem pojawia mi sie jako pierwszy.
Odpisz
3 maja 2020, 13:29
Ok gamer
Odpisz
3 maja 2020, 12:41
"ocZy cI wYgnIjĄ oD teGo KoMpuTrA"
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2020, 12:42
@Gateusz: oK BoOMeR
Odpisz
3 maja 2020, 12:46
@Oliwier256: ReMoOB kO
Odpisz