Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2021, 09:46
kreatywnie fajnie
Odpisz
10 maja 2020, 14:28
Nie wnikam
Odpisz
10 maja 2020, 13:36
Ja do dziś pamiętam
Odpisz
10 maja 2020, 13:00
Stojaki na zbroje to najłatwiejsza część wszystkich komend
Odpisz
10 maja 2020, 13:43
@NesquikBoi: najłatwiejsze jest /say
Odpisz
10 maja 2020, 16:04
@QWERTIOX: albo give
Ale stojaki też są w ch*j łatwe
Odpisz
10 maja 2020, 19:21
@NesquikBoi: od /give łatwiejsze jest /tell
Odpisz
10 maja 2020, 19:39
@QWERTIOX: /gamemode
Odpisz
11 maja 2020, 00:39
@NesquikBoi: No nie wiem zapamiętanie wszystkich tagów do stojaka jest całkiem trudne w porównanie do np scoreboard którego nauczenie się działania tej komendy zajmuje mniej niż 10m.
Odpisz
11 maja 2020, 19:38
nietrzeba znać tagów wystarczy wpisać /data entity @e[sort=nearest,type=armor_stand] i ci wyświetli (zależnie od wersji czasami trzeba coś zmienić aby zadziałało to wystraczy wpisać test:1b
Odpisz
16 maja 2020, 01:56
@QWERTIOX: no nie zgodzę się jeżeli robisz no mapkę to zależy na czasie a i bardziej mi chodzi o zapamiętanie kolejności wpisywanie kiedy np. chcesz ustawić mu rękę w odpowiednim miejscu. I do teraz słabo rozumiem komendę data bo usunęli mi ukochanę entitydata, z tego co wiem że działa podobnie ale działa też chyba na bloki, ale to nie to samo
Odpisz
16 maja 2020, 09:50
masz w necie generatory armor standów
Odpisz
16 maja 2020, 10:38
@QWERTIOX: tu chodzi żeby robić to w locie co jest już prostrze bo kopiuj wklej ale, i tak armięstand to nie najłatwiejsza część komend bo ja np dalej mam problemy z execute chodzi wiem jak korzystać tyle że do teraz nie rozumiem do czego służą wszystkie słowa po ececute
Odpisz
16 maja 2020, 11:21
ja znam execute na 1.12.2 ale 1.13+ ogarniam narazie tylko run
Odpisz
17 maja 2020, 00:37
@QWERTIOX: polecam sobie powtórzyć bo ja z execute nie wiem jak działają z 3 na chyba 9 a execute to teraz taki lepszy testfor
Odpisz
7 maja 2020, 18:20
Szablon
Odpisz
7 maja 2020, 18:23
@Slenderowiec2012: bardziej normalny szablon od CupOfWater
Odpisz
7 maja 2020, 18:23
@Slenderowiec2012: Szablon: Gold Edition
Odpisz
7 maja 2020, 18:24
@Slenderowiec2012: moj i tak bije twoj
Odpisz
7 maja 2020, 18:24
Jest bardziej uniwersalny i łatwiejszy w obróbce.
Odpisz
7 maja 2020, 18:24
such a low quality is simply insulting
Odpisz
7 maja 2020, 18:25
@Slenderowiec2012: jest nieostry ma te sama jakosc jak twoj
Odpisz
7 maja 2020, 18:26
Wygląda jak pomazany pędzlem z Messengera.
Odpisz
7 maja 2020, 18:27
@Slenderowiec2012: patrz teraz twoj jest low quality i co
Odpisz
7 maja 2020, 18:27
@Slenderowiec2012: weź usuń ten tekst w pierwszych dwóch kadrach i go pobijesz zomeik
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 18:29
blank
i tak nikt tego nie użyje
Odpisz
7 maja 2020, 18:32
@Slenderowiec2012: ja nie mam tego cienia pod kwadracikiem elo poroboiony
Odpisz
7 maja 2020, 18:32
Ale ten kwadracik tam ma być, kalarepo.
Odpisz
7 maja 2020, 18:33
@Slenderowiec2012: to czemu go nie ma na oryginalnym komiksie u autora hmm
Odpisz
7 maja 2020, 18:35
bo to jest szablon remastered z lepszym shaderem
Odpisz
7 maja 2020, 18:35
@Slenderowiec2012: a moj jest oryginalny untouched vintage edition
Odpisz
7 maja 2020, 18:38
Pomazałeś go i zmieniłeś kolor kwadracików, więc stracił wartość kolekcjonerską.
Odpisz
7 maja 2020, 18:39
@Slenderowiec2012: mowie o tym z 18:32 ten z 18:23 ukradlem od cupofwater
Odpisz
7 maja 2020, 18:42
i said you pomazałeś
Odpisz
7 maja 2020, 18:43
@Slenderowiec2012: o ku*wa masz mn
Odpisz
7 maja 2020, 18:44
Jako nagrodę pocieszenia dostaniesz reaction meme. Idź w pokoju.
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2020, 18:44
szablon.finalfinal.final.v2.final.fixed.dowyslania.jpg
teraz jest juz idealnie
Odpisz
7 maja 2020, 18:47
Ja mam pocieniowane zgięcia na niebieskim prostokącie.
Odpisz
7 maja 2020, 18:48
@Slenderowiec2012: a ja mam oryginal w ktorym tego nie ma no helol moj szablon jest classic original edition
Odpisz
7 maja 2020, 18:55
A mój to remastered full HD with new shading technology
Odpisz
7 maja 2020, 18:56
@Slenderowiec2012: dobra nie ma sie co spierac oba sa git jeden jest jak minecraft vanilla a drugi jak minecraft + optifine + shaderki + texturepaczek ale i jeden i drugi jest git
pozdro bylo milo do nastepnego
Odpisz
7 maja 2020, 19:05
Halo to ja miałem w planach zakończyć wątek w tej właśnie wypowiedzi
Odpisz
7 maja 2020, 19:08
@Slenderowiec2012: dobra to wiesz co nie lubie twojego szablonu glupi jest
Odpisz