Jestem niewidzialnym ninja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Ładne rzeczy
Równi i równiejsi
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2020, 17:27
A co z tymi co nigdy nie czytają a cały czas piszą?
Odpisz
16 maja 2020, 12:42
To ja
Odpisz
16 maja 2020, 07:35
O to nie ja
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 23:50
*Czyta komentarze innych samemu nic nie pisząc*
Odpisz
15 maja 2020, 23:18
No to ja jestem
Odpisz
15 maja 2020, 22:01
it's me
Odpisz
13 maja 2020, 10:57
Wgl ja mam w klasie takiego cichego typa który ma coś z głową nie tak i nigdy nic nie pisze na grupie ale raz się wku*wił i zaczął po każdym z klasy jechać, przez następny tydzień się z niego śmiali "Jezu jaki agresor, Adam nie denerwuj się"
Odpisz
13 maja 2020, 11:48
Pytanie 1: Jaki mógł mieć to tego powód?
Odpisz
13 maja 2020, 15:30
@Landark: że się wkurzył? W sumie żaden, koledzy sobie żartowali z niego na grupie tak jak zawsze żartują sobie sami z siebie i nie było to jakieś obraźliwe
Odpisz
13 maja 2020, 17:17
Co dla jednych jest podłogą, dla innych jest sufitem. Raczej inaczej się żartuję że znajomymi, a inaczej z przyjaciółmi.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 19:21
Kiedy śmiejecie się z cichego dzieciaka, "który ma coś z głową nie tak", prawdopodobnie nie ma niczyjego wsparcia i jest na samym dole hierarchii klasowej, a potem dziwicie się, że reaguje jak zaszczute zwierzę i zaczyna się odgryzać najmocniej jak umie (nie do końca umiejętnie), bo chce spokoju
Odpisz
15 maja 2020, 21:42
dobra bo w sumie trochę krytyki się na mnie wylewa, więc dopowiem istotną rzecz xd
On w szkole sam potem się śmiał z tego jak im odpowiadał, a kiedy koledzy dla żartu mu mówili "ty chyba chcesz na odstrzał iść" to reagował uśmiechem i mówił "no chyba ty"
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2020, 21:54
Z jednej strony to wiele nie zmienia, poprostu mógł uświadomić, że przesadził i próbował wyjść z tego obronną ręką.
Jednakże z drugiej strony mógł tak chcieć zasymilować się z klasą, i zaczął bawić się razem z wami w tą grę, ale nie miał okazji nauczyć się dobrze w takie gierki grać i nie będąc świadomym przesadził. Myślał, że tak się w to bawi i nie widział problemu.
W sumie raczej nie dowiemy się tego jaka jest prawda i możemy tylko dywagować.
Odpisz
15 maja 2020, 20:39
/gamemode spectator
Odpisz
15 maja 2020, 19:32
Odpisz
15 maja 2020, 19:24
To ja
Odpisz
15 maja 2020, 19:12
To zawsze ja.
Odpisz
13 maja 2020, 13:02
O to ja!
Odpisz
13 maja 2020, 10:11
Jakie anime?
Odpisz
13 maja 2020, 10:13
@SG1030526: ,,Sakamoto desu ga?"
Odpisz
13 maja 2020, 10:20
@CupOfWater: dzięki
Odpisz
13 maja 2020, 10:10
Odpisz