A więc to stąd się wzięła...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Cóż za brak szacunku
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ikony
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2020, 00:07
500 razy to już było na głównej a jejaki nadal się dziwią
Odpisz
16 maja 2020, 11:28
Odpisz
16 maja 2020, 00:15
Aż musiałem to dodać
Odpisz
15 maja 2020, 23:04
The... what?
A więc ten mem pochodzi ze stojaka na produkty...
Odpisz
13 maja 2020, 23:16
Czacie tak łażąc po sklepie wyjąć telefon i zrobić zdjęcie? Trzeba mieć niezłą odwagę by podołać presji społecznej..
Odpisz
13 maja 2020, 23:16
@Lueziss: tak, czamy
Odpisz
13 maja 2020, 23:18
@Lueziss: A jaka to presja zrobić zdjęcie? xD
Odpisz
13 maja 2020, 23:19
Społeczna.
Odpisz
13 maja 2020, 23:36
Ja ostatnio byłem w Lidlu po miesięczne zapasy używek typu zupki, Monsterki i inne itemki tego pokroju. Akurat trafiłem na godzinę policy.. TFU! dla seniorów i ekspedientka kazała mi wyperdalać grożąc mandatem. Stwierdziłem że co to, to nie i po prostu zrobiłem sobie trochę takie 60 seconds, bo brałem co się nawinęło pod rękę i też taką trochę misję skradankową, lub jak kto woli nieskończoną Ikeę wraz z strażnikami. Jak wypakowałem wszystko na kasę, staruchy w kolejce gapiły się na mnie jakbym im rodzinę wymordował, a i kasjerka nie była zbytnio zadowolona, kasowała te produkty jakby ją sam Lucyfer książę piekiel wraz z 117 upadłymi aniołami gonił.
Odpisz
14 maja 2020, 00:24
@Lueziss: Stare qrwy je**ć prądem
Odpisz
15 maja 2020, 21:10
@Lueziss: Ja pamiętam jak moja matka powiedziała bym zrobiła potajemnie zdjęcia cen na stoisku mięsnym (jest kierowniczką w innym sklepie tej samej sieci). Nie wiem po co, ale k. Podeszłam, przyczaiłam się, popatrzyłam na mięsa i sery, wyciągnęłam telefon i zrobiłam zdjęcie z... flashem. K#rwa takiego wstydu jeszcze nie poczułam. Ale mam to zdj i szybko spi#rdalam do matki przy kasie, pokazuję, a ona na to "idź jeszcze raz, rozmazane". Myślałam, że na zawał j#bne jak pomyślałam o ponownym pójściu tam.
Morał jest taki, by upewnić się, że masz wyłączony flash i meliske przy sobie.
Odpisz
15 maja 2020, 22:06
@Aoi_Edelstain: co to za przypał robić zdjęcie? xD Ja prawie zawsze robię drifty wózkiem albo mój brat mnie pcha a ja siedzę i udaje lorda. (mam 14 lat)
Odpisz
15 maja 2020, 20:39
Czy ona jest z tego mema
The
What?
Odpisz
15 maja 2020, 21:35
@NesquikBoi: ano
Odpisz
14 maja 2020, 09:15
Odpisz
14 maja 2020, 08:22
Kolejna zagadka rozwiązana. Brawo opie, wygrałeś bilet, na ku*wę i Gillette
Odpisz
13 maja 2020, 23:54
telezakupy mango
Odpisz