Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jeja_12

26 maja 2020, 22:55

Czy tylko ja zauważyłem symbol insygnii śmierci z hp na tym macbooku?

Avatar Broski

25 maja 2020, 19:25

Bardzo cenię XVIII-wiecznych piratów. To byli wolni ludzie, którzy nie podporządkowywali się władzy, cieszyli się życiem, zamiast ciągle słuchać ludzi, których los obdarował jakąś posadką lub urodzili się w bogatych domach.

Avatar RhobarIV

26 maja 2020, 11:01

@Broski: + napadali na statki albo grabili ludność cywilną na lądzie przez co sprawiali innym nie tylko dużo cierpienia, ale i stawali się wrogami publicznymi przez co choćby chwilowe pokazanie się niewłaściwej osobie mogło poskutkować stryczkiem
+ cierpieli na liczne choroby (łącznie z malarią, żółtą febrą, reumatyzmem, kiłą, szkorbutem, przepukliną, czerwonką, rakiem) przez co najczęściej umierali przed trzydziestką
+ żywili się zapasami nadpsutego czy wręcz robaczywego mięsa, tudzież zzieleniałą wodą z braku lepszego pożywienia na morzu

Takie tam szczegóły

Avatar Grzechoooo

26 maja 2020, 16:47

@RhobarIV: Sam O'Nella zrobił świetny film o nich.

Avatar lorax12

26 maja 2020, 10:33

A po wypiciu rumu umrę na szkorbut

Avatar DJ_Linux

25 maja 2020, 19:45

hehe, a ja mam wszystko legalne, nie gram w gry, zamiast windowsa mam linuxa

Avatar Kyoko1278

25 maja 2020, 23:34

Avatar DJ_Linux

26 maja 2020, 10:11

@DJ_Linux: Możecie mi nie wierzyć ale na prawde przyjemnie mi się używa linuxa

Avatar Kyoko1278

25 maja 2020, 23:28

Holy shit!!!
Is that a motherfucker "Hari Pota" reference???

Avatar darcus

25 maja 2020, 21:58

4000 lat temu to dłubianki pływały a nie piraci xD

Avatar mkiuytfdsxcvbnk

25 maja 2020, 22:08

@darcus: Ale tu jest 400

Avatar darcus

25 maja 2020, 22:20

@mkiuytfdsxcvbnk: Oj, sorki xD

Avatar mkiuytfdsxcvbnk

25 maja 2020, 22:21

@darcus: Spoko

Avatar Polski_Ziemniok

24 maja 2020, 19:44

fun fact 9 na 10 przypadków abordażu kończyło się na natychmiastowym poddaniu załogi przeciwnej więc walka nie była konieczna

Avatar JakePies

25 maja 2020, 20:01

@Polski_Ziemniok: ah, yes. Sam o'Nella

Avatar Polski_Ziemniok

25 maja 2020, 20:02

@JakePies: hey kids

Avatar JakePies

25 maja 2020, 20:08

@Polski_Ziemniok: W tym przypadku powinno być "Hey little Jimmy", ale ok

Avatar OstatniSith2005

25 maja 2020, 19:05

Można prosić o szablon?

Avatar JakePies

25 maja 2020, 20:00

Avatar podgrzybek126

25 maja 2020, 19:32

Albo:
Hehe jadę 61km/h przy ograniczeniu do 60km/h

Avatar Luszak

25 maja 2020, 19:05

A w Somalii wciąż istnieją

Avatar NesquikBoi

25 maja 2020, 19:05

Dlaczego tam są insygnia śmierci na tym laptopie?

Avatar Mojo21

25 maja 2020, 18:52

Ale praktycznie rzecz biorąc to prawdziwi piraci dzisiaj są na uboczu.

Avatar Rddxrete

25 maja 2020, 18:37

Hały Poteł?

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2020, 21:45

Czemu on ma znak insygni śmierci na lapku

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2020, 20:09

czemu cheems płacze?

Avatar Sernikzrodzynkami

24 maja 2020, 20:59

Bo nie ma pieniędzy na normalną grę i musi ściągać Craka.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar zorger
Dodane przez: zorger

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nigdy na to nie wpadną

Ikony

Dobrze czasem się oderwać

Brawo za czujność!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka