Bardzo cenię XVIII-wiecznych piratów. To byli wolni ludzie, którzy nie podporządkowywali się władzy, cieszyli się życiem, zamiast ciągle słuchać ludzi, których los obdarował jakąś posadką lub urodzili się w bogatych domach.
@Broski: + napadali na statki albo grabili ludność cywilną na lądzie przez co sprawiali innym nie tylko dużo cierpienia, ale i stawali się wrogami publicznymi przez co choćby chwilowe pokazanie się niewłaściwej osobie mogło poskutkować stryczkiem
+ cierpieli na liczne choroby (łącznie z malarią, żółtą febrą, reumatyzmem, kiłą, szkorbutem, przepukliną, czerwonką, rakiem) przez co najczęściej umierali przed trzydziestką
+ żywili się zapasami nadpsutego czy wręcz robaczywego mięsa, tudzież zzieleniałą wodą z braku lepszego pożywienia na morzu
Komentarze
Odśwież26 maja 2020, 22:55
Czy tylko ja zauważyłem symbol insygnii śmierci z hp na tym macbooku?
Odpisz
25 maja 2020, 19:25
Bardzo cenię XVIII-wiecznych piratów. To byli wolni ludzie, którzy nie podporządkowywali się władzy, cieszyli się życiem, zamiast ciągle słuchać ludzi, których los obdarował jakąś posadką lub urodzili się w bogatych domach.
Odpisz
26 maja 2020, 11:01
@Broski: + napadali na statki albo grabili ludność cywilną na lądzie przez co sprawiali innym nie tylko dużo cierpienia, ale i stawali się wrogami publicznymi przez co choćby chwilowe pokazanie się niewłaściwej osobie mogło poskutkować stryczkiem
+ cierpieli na liczne choroby (łącznie z malarią, żółtą febrą, reumatyzmem, kiłą, szkorbutem, przepukliną, czerwonką, rakiem) przez co najczęściej umierali przed trzydziestką
+ żywili się zapasami nadpsutego czy wręcz robaczywego mięsa, tudzież zzieleniałą wodą z braku lepszego pożywienia na morzu
Takie tam szczegóły
Odpisz
26 maja 2020, 16:47
@RhobarIV: Sam O'Nella zrobił świetny film o nich.
Odpisz
26 maja 2020, 10:33
A po wypiciu rumu umrę na szkorbut
Odpisz
25 maja 2020, 19:45
hehe, a ja mam wszystko legalne, nie gram w gry, zamiast windowsa mam linuxa
Odpisz
25 maja 2020, 23:34
@DJ_Linux:
Odpisz
26 maja 2020, 10:11
@DJ_Linux: Możecie mi nie wierzyć ale na prawde przyjemnie mi się używa linuxa
Odpisz
25 maja 2020, 23:28
Holy shit!!!
Is that a motherfucker "Hari Pota" reference???
Odpisz
25 maja 2020, 21:58
4000 lat temu to dłubianki pływały a nie piraci xD
Odpisz
25 maja 2020, 22:08
@darcus: Ale tu jest 400
Odpisz
25 maja 2020, 22:20
@mkiuytfdsxcvbnk: Oj, sorki xD
Odpisz
25 maja 2020, 22:21
@darcus: Spoko
Odpisz
24 maja 2020, 19:44
fun fact 9 na 10 przypadków abordażu kończyło się na natychmiastowym poddaniu załogi przeciwnej więc walka nie była konieczna
Odpisz
25 maja 2020, 20:01
@Polski_Ziemniok: ah, yes. Sam o'Nella
Odpisz
25 maja 2020, 20:02
@JakePies: hey kids
Odpisz
25 maja 2020, 20:08
@Polski_Ziemniok: W tym przypadku powinno być "Hey little Jimmy", ale ok
Odpisz
25 maja 2020, 19:05
Można prosić o szablon?
Odpisz
25 maja 2020, 20:00
@OstatniSith2005:
Odpisz
25 maja 2020, 19:32
Albo:
Hehe jadę 61km/h przy ograniczeniu do 60km/h
Odpisz
25 maja 2020, 19:05
A w Somalii wciąż istnieją
Odpisz
25 maja 2020, 19:05
Dlaczego tam są insygnia śmierci na tym laptopie?
Odpisz
25 maja 2020, 18:52
Ale praktycznie rzecz biorąc to prawdziwi piraci dzisiaj są na uboczu.
Odpisz
25 maja 2020, 18:37
Hały Poteł?
Odpisz
24 maja 2020, 21:45
Czemu on ma znak insygni śmierci na lapku
Odpisz
24 maja 2020, 20:09
czemu cheems płacze?
Odpisz
24 maja 2020, 20:59
Bo nie ma pieniędzy na normalną grę i musi ściągać Craka.
Odpisz