Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2020, 00:02
O kurna, przecież ja mam z tym płytę
Odpisz
2 czerwca 2020, 16:42
@EleganckiPan: "Micha postrzela Grimshaw"
Dutch:"KtO MnIe ZdRADzA"
Odpisz
27 maja 2020, 18:35
Właśnie zacząłem 3 podejście, nie grałem w to od prawie roku, jakieś porady co zrobić, żeby było ciekawiej?
Odpisz
2 czerwca 2020, 13:12
@RudyRydz: zależy jak chcesz grać na singlu to staraj wykorzystywać rzeczy z których nigdy nie korzystałeś zacznij być bardziej honorowym lub nie honorowym kowbojem lub przestań w jak największym stopniu korzystać ze sklepów starając żyć się mnimalistycznie lub zrób sobie taki cykl przykładowo oczyszczasz kryjówkę gangu wroga następnie wpadasz do saloonu na obiad później idziesz polować wracasz z łupami pod wieczór i idziesz spać do saloonu zacznij trochę bardziej zamieniać konie przykładiwi jedziesz na polowanie bieżesz ciężkiego wieszchoeca lecz gdy idziesz polować na bandziorów zwinego i szybkiego polecam też przed zakończeniem fabuły porobić wyzwania dla kabur pasów amunicyjnych lub dla strojó legendy wschodu porób unikatowe spluwy i podkrywaj znajdźki bo mogą być przydatne polecam znaleźć wszystkie łapacze snów bo dostaniesz grot strzały i boost do łuku zacząć szukać unikatowych ubrań mam nadzieję że troszkę pomogłem miłej gry i pozdrawiam
Odpisz
2 czerwca 2020, 13:15
@wiadrowy512: Ano, wysłałem właśnie nad takim Arturem-człowiekiem dziczy, teraz próbuję przejść grę na 100%
Odpisz
27 maja 2020, 23:05
dobre memy dzisiaj
Odpisz
2 czerwca 2020, 12:30
@Ajgorak: masz rację
Odpisz
2 czerwca 2020, 12:07
Lolek przynajmniej w przeciwieństwie do brata nie wpadł za współpracę z komunistami
Odpisz
27 maja 2020, 17:55
Jak dla mnie złoto
Odpisz
27 maja 2020, 17:32
Mam gdzieś w domu wszystkie części
Odpisz
27 maja 2020, 17:25
Bolek i Lolek na dzikim zachdzie to był jeden z moich ulubionych filmow animowanych w dzieciństwie
Odpisz
27 maja 2020, 17:10
who amongst you is with me
and who
is betrayin me
Odpisz
27 maja 2020, 16:57
Złoto daje 5/5
Odpisz
27 maja 2020, 16:58
@KowalZMetina: i do ulu
Odpisz
27 maja 2020, 16:58
A podobno w RDR2 dzieci są nieśmiertelne... cóż, gość zaraz się przekona czy to prawda
Odpisz