Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2023, 10:26
Przynajmniej samochodu ci nie spalą
Odpisz
2 czerwca 2020, 12:41
Wszyscy z Kujaw łączmy się
Odpisz
2 czerwca 2020, 12:53
@KotLeciakpl: Jestem z Kujaw więc się łączę, ale ten kujawsko-pomorskie Paryż to niestety nie Kujawy.
Odpisz
3 czerwca 2020, 19:04
@OlgaAristowskaya: górale mają suche cipki koło tatr
Odpisz
3 czerwca 2020, 20:19
akurat to dzielnica bodajże Poronina
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:34
@CzeresniakPl: zgadza się
Odpisz
6 czerwca 2020, 00:27
@KotLeciakpl: No to się łączę.
Odpisz
5 czerwca 2020, 13:22
W dzisiejszych czasach chyba lepiej mieszkać w tym w Kujawsko-Pomorskim
Odpisz
27 maja 2020, 14:40
Ciekawe czy mieszkanie w Szwajcarii Kaszubskiej czyni ludzi neutralnymi w konfliktach...
Odpisz
4 czerwca 2020, 09:07
There is another Szwajcaria in Poland
Odpisz
4 czerwca 2020, 11:37
Ciekawe czy mieszkanie w Poroninie nie pozwoli ci mieć dziecka
Odpisz
2 czerwca 2020, 15:07
Fajnie że też mamy Rzym w Polsce
Odpisz
2 czerwca 2020, 15:17
@player203a8: i Stany
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:14
@player203a8: I Wenecję
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:17
@Thyhnd: i Moskwę
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:26
@player203a8: koło mojego miasta jest też Szwajcaria
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:37
@player203a8: i Hiszpanię
Odpisz
2 czerwca 2020, 17:56
i Radom
Odpisz
2 czerwca 2020, 19:03
@Drag_on: i Amerykę
Odpisz
2 czerwca 2020, 23:06
@player203a8: jest też wieś Afryka
Odpisz
3 czerwca 2020, 20:43
@player203a8: i Pragę
Odpisz
2 czerwca 2020, 19:58
Mamy Czechy w Wielkopolsce
Odpisz
2 czerwca 2020, 16:24
My mamy takie coś jak Hawaje nawet tam jeziorko jest i działki
Odpisz
2 czerwca 2020, 14:33
Byłem tam. Wujek powiedział, że zabierze mnie i brata do Paryża. Jako, że mieliśmy chyba 9 i 7 lat uwierzyliśmy mu. Więc jedziemy sobie, jedziemy... I po jakiś 20 minutach wujek mówi, że jesteśmy na miejscu. Wysiadamy, patrzymy... A tu zwykła wieś, pola i jakieś domki. Pytamy się, ,,gdzie jest ten Paryż?". Na to wujek pokazuje tabliczkę z nazwą miejscowości. W każdym razie mieli tam dość wysoki słup z liniami energetycznymi.
O to historia, jak chyba pierwszy raz w życiu ktoś mnie ztrollował.
Odpisz
2 czerwca 2020, 15:25
@Figarus:
Odpisz
2 czerwca 2020, 12:32
Moje województwo takie piękne
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2020, 12:14
Ale to Paryż w Kiribati:
Odpisz
27 maja 2020, 15:14
Ja byłem w Stanach. Po drodze jak jechałem do Nowej Soli
Odpisz
27 maja 2020, 14:51
Ludzie w Chinach posunęli się nawet o kilka kroków dalej i mają u sb miasta dosłownie skopiowane od tych z Europy czy Ameryki np. mają swój Nowy York i inne takie dzielnice nazwane innymi znanymi miastami. Pragnę też tu przytoczyć że nawet budynki skopiowali.
Odpisz
27 maja 2020, 15:08
@Paranienormalne: a usa skopiowalo chiny i zrobili chinatown i jest rowno
Odpisz
27 maja 2020, 15:11
@MemePaladin399: no tylko Chiny se jeszcze Londyn zrobili i inne takie tam.... najlepsze że w tych dzielnicach prawie nikt nie chce tam mieszkać.
Odpisz
27 maja 2020, 14:49
pfyyy ja w pomorskim byłem w Ameryce
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 14:37
Ludzie północy są mało kreatywni, ja na wycieczce klasowej w Wielkopolsce mieszkałem w Wenecji
Odpisz
27 maja 2020, 14:40
@RudyRydz: Nie wiedziałem że w Wielkopolsce jest takie miasto
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 14:46
W zasadzie to była wieś w kujawsko-pomorskim, ale tuż przy granicy
Odpisz
27 maja 2020, 14:41
Albo w Wenecji nad Jeziorem Biskupińskim lub w Niemczech na Podlasiu.
Odpisz