Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

31 lipca 2023, 10:26

Przynajmniej samochodu ci nie spalą

Avatar KotLeciakpl

2 czerwca 2020, 12:41

Wszyscy z Kujaw łączmy się

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 21:34

@CzeresniakPl: zgadza się

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2020, 00:27

@KotLeciakpl: No to się łączę.

Avatar rozwalgo

5 czerwca 2020, 13:22

W dzisiejszych czasach chyba lepiej mieszkać w tym w Kujawsko-Pomorskim

Avatar
LastCloneTrooper

27 maja 2020, 14:40

Ciekawe czy mieszkanie w Szwajcarii Kaszubskiej czyni ludzi neutralnymi w konfliktach...

Avatar Polalak

4 czerwca 2020, 09:07

There is another Szwajcaria in Poland

Avatar CzeresniakPl

4 czerwca 2020, 11:37

Ciekawe czy mieszkanie w Poroninie nie pozwoli ci mieć dziecka

Avatar player203a8

2 czerwca 2020, 15:07

Fajnie że też mamy Rzym w Polsce

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Caset

2 czerwca 2020, 23:06

@player203a8: jest też wieś Afryka

Avatar AlMalina

3 czerwca 2020, 20:43

@player203a8: i Pragę

Avatar ParufczanPospolity

2 czerwca 2020, 19:58

Mamy Czechy w Wielkopolsce

Avatar Luszak

2 czerwca 2020, 16:24

My mamy takie coś jak Hawaje nawet tam jeziorko jest i działki

Avatar Figarus

2 czerwca 2020, 14:33

Byłem tam. Wujek powiedział, że zabierze mnie i brata do Paryża. Jako, że mieliśmy chyba 9 i 7 lat uwierzyliśmy mu. Więc jedziemy sobie, jedziemy... I po jakiś 20 minutach wujek mówi, że jesteśmy na miejscu. Wysiadamy, patrzymy... A tu zwykła wieś, pola i jakieś domki. Pytamy się, ,,gdzie jest ten Paryż?". Na to wujek pokazuje tabliczkę z nazwą miejscowości. W każdym razie mieli tam dość wysoki słup z liniami energetycznymi.

O to historia, jak chyba pierwszy raz w życiu ktoś mnie ztrollował.

Avatar Chiroaka

2 czerwca 2020, 15:25

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2020, 12:32

Moje województwo takie piękne

Avatar JestemNormikiem

Edytowano - 2 czerwca 2020, 12:14

Ale to Paryż w Kiribati:

Avatar Kejdzej

27 maja 2020, 15:14

Ja byłem w Stanach. Po drodze jak jechałem do Nowej Soli

Avatar Paranienormalne

27 maja 2020, 14:51

Ludzie w Chinach posunęli się nawet o kilka kroków dalej i mają u sb miasta dosłownie skopiowane od tych z Europy czy Ameryki np. mają swój Nowy York i inne takie dzielnice nazwane innymi znanymi miastami. Pragnę też tu przytoczyć że nawet budynki skopiowali.

Avatar MemePaladin399

27 maja 2020, 15:08

@Paranienormalne: a usa skopiowalo chiny i zrobili chinatown i jest rowno

Avatar Paranienormalne

27 maja 2020, 15:11

@MemePaladin399: no tylko Chiny se jeszcze Londyn zrobili i inne takie tam.... najlepsze że w tych dzielnicach prawie nikt nie chce tam mieszkać.

Avatar FajnyCzuek

27 maja 2020, 14:49

pfyyy ja w pomorskim byłem w Ameryce

Avatar RudyRydz

Edytowano - 27 maja 2020, 14:37

Ludzie północy są mało kreatywni, ja na wycieczce klasowej w Wielkopolsce mieszkałem w Wenecji

Avatar
Senedrom

27 maja 2020, 14:40

@RudyRydz: Nie wiedziałem że w Wielkopolsce jest takie miasto

Avatar RudyRydz

Edytowano - 27 maja 2020, 14:46

W zasadzie to była wieś w kujawsko-pomorskim, ale tuż przy granicy

Avatar KufelMleka

27 maja 2020, 14:41

Albo w Wenecji nad Jeziorem Biskupińskim lub w Niemczech na Podlasiu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar FajnyZiomek
Dodane przez: FajnyZiomek

Pilne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka