Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie po oczach
Nie zadzieraj z bobrami
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2021, 19:43
Od tego się nie da umrzeć
Odpisz
5 marca 2021, 23:20
Smutne ) :
Odpisz
21 stycznia 2021, 20:58
Trzeba go ostatecznie rozpie....ić
Odpisz
23 grudnia 2020, 21:04
F dla biednego pieska ☹️ Koronawirus ty ku#wo je#ana przestań mi ku#wa pieska prześladować!
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 10:23
Macie broń zabijmy koronawirusa
Odpisz
29 maja 2020, 09:36
mam żołnierzy!
Odpisz
29 maja 2020, 09:45
@Peroczek: i e100
Odpisz
29 maja 2020, 10:03
oczywiście mamy pociski dezynfekujące
Odpisz
29 maja 2020, 10:17
@Peroczek: jeszcze jak
Odpisz
29 maja 2020, 14:43
wyślę mój pluton egzekucyjny do pomocy
Odpisz
29 maja 2020, 21:50
@xXkuba22Xx: ja pracuję nad szczepionką w moim tajnym laboratorium.
Odpisz
29 maja 2020, 22:48
@Peroczek: ten typ ci pomoże (0>0)
Odpisz
30 maja 2020, 15:38
A MAMY DYNAMIT?
Odpisz
30 maja 2020, 21:14
@MajnkraftAlusiek: po co?
Odpisz
31 maja 2020, 09:07
@Peroczek: Żeby rozwalić ścianę pokoju w którym siedzi największy koronawirus, finałowy boss, wejść tam i go pokonać.
Odpisz
31 maja 2020, 16:57
@MajnkraftAlusiek: masz bombowca z parówkami
Odpisz
31 maja 2020, 17:38
a ja mam zapas parówek w lodówce
Odpisz
2 czerwca 2020, 22:22
i sąsiadów
Odpisz
2 czerwca 2020, 22:25
@F67098: to ide do was
Odpisz
3 czerwca 2020, 16:22
mogę pilotować parówkowca?
Odpisz
3 czerwca 2020, 16:29
@Peroczek: jasne
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:17
*ziuuuum prpr* yyy jak tankować w powietrzu? *Kaboom*
Odpisz
2 lipca 2020, 15:34
@Peroczek: nie weim
Odpisz
8 lipca 2020, 09:43
masz. To trzymam w piwnicy
Odpisz
8 lipca 2020, 09:47
a ja mam je
Odpisz
8 lipca 2020, 09:49
nie pytaj się skąd mam scp 1471-A
Odpisz
8 lipca 2020, 09:51
ok
Odpisz
8 lipca 2020, 18:02
a ja będę się pytał
Odpisz
9 lipca 2020, 09:57
@Peroczek: o nie
Odpisz
9 lipca 2020, 10:08
@Peroczek: obok mnie jest (a raczej była) placówka SCP. Zaatakowałem i znalazłem tam SCP 1471-A.
Aktualnie trzymam w piwnicy.
Odpisz
9 lipca 2020, 12:32
ok...
Odpisz
9 lipca 2020, 13:13
@Peroczek: a uwolniłem coś jescze
Odpisz
9 lipca 2020, 16:52
nieeeeeeee
Odpisz
3 czerwca 2020, 13:33
Trzeba te gówno rozpie**olić
Odpisz
2 czerwca 2020, 21:44
Noście rękawiczki
Odpisz
31 maja 2020, 21:50
Odpisz
29 maja 2020, 18:36
Dla psa [*]
Dla pana [*]
Odpisz
31 maja 2020, 14:45
@krip909: dla obojga [*] QnQ
Odpisz
30 maja 2020, 11:10
Ja: *próbuję wstrzymać łzy*
Ja po 10 sekundach: *zalewam cały dom łzami* WAAAAhh QmQ
Odpisz
29 maja 2020, 15:41
Tylko nie w uczucia!
Odpisz
29 maja 2020, 11:20
Odpisz
29 maja 2020, 11:23
Ty chole**! Jak mogłeś?! Patrz jak on teraz cierpi przez ciebie, ty bezmózgi wirusie!
Odpisz
29 maja 2020, 11:26
@pesteczka13: .
Odpisz
29 maja 2020, 11:33
ja was przepraszam, to nie miało tak być...
Odpisz
29 maja 2020, 12:49
ok no ale skoro gadasz po polsku to może opuścisz nasz kraj
Odpisz
28 maja 2020, 10:33
Ja czytając wszystkie artykuły o wiernych pieskach czekających na właścicieli, którzy już umarli:
Odpisz
28 maja 2020, 10:44
U mnie to samo ;(
Odpisz
29 maja 2020, 11:55
@TheJPRLD_: U mnie to samo także
Odpisz
29 maja 2020, 08:56
Przypomniał mi się film "Mój przyjaciel Hahiko" czy jakoś tak. Pamiętam, że ryczałem na nim jak dziecko.
Odpisz
29 maja 2020, 11:11
@Wolfix254: też oglądałem hachicko
Odpisz
29 maja 2020, 09:48
Mam przynajmniej nadzieję że ktoś z rodziny tego gościa zabrał go do domu.
Odpisz