Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2011, 16:33
pewnie tak
Odpisz
31 lipca 2011, 15:09
A gdzie regulaminowe trącenie butem?
Odpisz
3 lipca 2011, 12:19
heh 5/5 i do ulu
Odpisz
29 czerwca 2011, 23:50
Obawiam się, że ta wersja pierwszej pomocy jest kompatybilna tylko z Rosją.
Odpisz
30 czerwca 2011, 06:55
@Kubizan: i z Polską
Odpisz
30 czerwca 2011, 17:50
@Kubizan: także nie tylko z ruskimi i polakami ale z innymi
Odpisz
30 czerwca 2011, 10:16
niezłe xD
Odpisz
29 czerwca 2011, 22:19
5/5 ul
Odpisz
29 czerwca 2011, 20:38
xDDD 100/100 i do ulu !!
Odpisz
29 czerwca 2011, 14:00
niezle 5/5 i do ulu :D
Odpisz
29 czerwca 2011, 13:38
hahaha 5/5 do ulu xD
Odpisz
29 czerwca 2011, 13:36
Ciekawe czy bym zdała na taki test bo mi się bardzo trudny wydaje... ;d 4/5
Odpisz
29 czerwca 2011, 13:22
5/5 i do ulu
Odpisz
29 czerwca 2011, 11:14
no niestety tak czasem jest...4/5
Odpisz
29 czerwca 2011, 09:18
Niestety tak jest w polsce ktoś zasłabnie na chodniku i ludzie myślą że pijany ponieważ nie chcą udzielić pomocy zawsze znadą jakąś wymówkę taki jest polski naród
Odpisz
29 czerwca 2011, 09:32
Nie przesadzajmy. Mało kto przejdzie obojętnie obok kogoś leżącego, chyba że z wyglądu będzie przypominał żula czy czy kogoś podobnego. Ale jak co do czego przyjdzie, to znajdzie się ktoś skory do pomocy :)
Ale obrazek i tak wymiata, 5/5 :)
Odpisz
29 czerwca 2011, 11:02
@saviola: Ale zdarzają się takie przypadki
A obrazek jest spoko
Odpisz
29 czerwca 2011, 09:14
byłoooooooooooooooooooooooo
Odpisz
29 czerwca 2011, 07:58
Hahaha
Odpisz