Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ForceArcher2

30 czerwca 2011, 17:54

Policja:"Poproszę dowód osobisty oraz zezwolenie na używanie wiaderka i łopatki."
Dziecko:"Nie mam"
Policja:"To będzie mandacik za wandalizm 500 zł"

taka jest policja teraz nawet na dziecko sie rzuca żeby kase mieć z tego

Avatar pawlikok

27 marca 2019, 22:49

@ForceArcher2: Nie wiem czy to ironia czy serio nie wiesz o co chodzi...

Avatar benek10

17 października 2017, 22:25

ciekawe co tam się działo

Avatar Vardes

29 czerwca 2011, 07:57

pewnie zakopał bombę :)

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2012, 12:20

@Vardes: albo kokainę

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2011, 10:51

hahaha super ***!

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2011, 12:20

4/5

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2011, 11:07

3 policjantów na 1 dzieciaka? Ciekawe co zrobił?

Avatar DeaDe

29 czerwca 2011, 13:23

no 5/5

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2011, 20:56

trzech na jednego to banda... ŁYSEGO ;D

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2011, 20:56

mój OJCZYM tak kiedyś miał... ;D

Avatar Kubizan

29 czerwca 2011, 23:59

Co powie policja: nie pamiętamy, chyba prędkość przekroczył...
Co powiedzą media: polskie służby policyjne zatrzymały groźnego terrorystę
Co powiedzą wolne media: policjanci próbowali poczęstować nieletniego papierosem
Co powie PO: dzięki naszym wysiłkom, przestępczość w Polsce zmalała o 17%
Co powie PiS: zbrodniczy reżim Tuska otwiera piaskownice koncentracyjne dla młodych bojowników wolnej Polski
Co powiedzą użytkownicy Jeja.pl: czytaj niżej...

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2011, 10:50

@Kubizan: hehe święta prawda

Avatar lezio

29 czerwca 2011, 18:09

Pewnie miał granata.

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2011, 14:27

policja w polsce jest tylko narzędziem propagandy rządu PO i nadaje się tylko by zamknąc w więzieniu kogoś takiego jak wyżej pokazane dziecko

Avatar Bevan0108

29 czerwca 2011, 13:47

nawet fajne 5/5 i do ulu

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2011, 13:38

eee 2/5.. nie podoba mi sie jakoś

Avatar Pozeraczka_Zelkow_xD

29 czerwca 2011, 13:37

Już nie będę się bawić w piaskownicy! :D 5/5 ;)

Avatar Hubertus999

29 czerwca 2011, 10:50

bezsens
nudzi im się i dzieciaki zaczepiają

Avatar Alvinek34

29 czerwca 2011, 10:27

"Poproszę dowód osobisty oraz zezwolenie na używanie wiaderka i łopatki." ;P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niezniszczalne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Równi i równiejsi

Dobrze czasem się oderwać

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka