Mój ból jest lepszy niż twój
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Co to takiego?
Płać pan
Dwa oblicza
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2020, 10:00
Jak wiadomo na depresję najlepsze jest bieganie. Najlepiej takie do momentu kiedy nie zaczniesz sobie zdzierać stóp
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:01
Albo ci pikawa nie siądzie
Odpisz
14 czerwca 2020, 22:37
@Witciu: yup normalnie maraton bym ukończył
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 10:07
Obejrzyj sobie pytanie na śniadanie, włóż ołówek do ust, zajdź w ciążę i pobiegaj, a depresja jak ręką odjął
Odpisz
11 czerwca 2020, 12:07
Nie zapominaj o makaronie
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:32
Ok boomer
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:58
@BabkaZmarihuano:
Odpisz
13 czerwca 2020, 01:10
@BabkaZmarihuano:
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:00
szablonik?
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:05
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:05
szablonik dla pana
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:13
danke
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:14
zawsze wiedziałem że jesteś szkopem
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:15
@tata113m: szkop nie szkop i tak człowiek
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:16
no wiem, e wiedziałem bo ma rycerza przeciętnie niemieckiego na avk
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:17
@tata113m: w takim razie nie wiesz nic o historii
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:49
@tata113m: ale to nie krzyżak tylko krzyżowiec
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:38
Klllier bean to film na poziomie Zkazanych na Shawsenk i Pulp Fiction
\__/
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:09
Genialny tytuł.
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:25
JaK NiE KuPiSz Mi NoWeGo SrAjFoNa To SiĘ WyPrOwAdZę !1
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:01
Według mnie ta taka dEpReSjA wzięła się z angielskiego "I'm depressed", co nie zawsze znaczy "mam depresję", ale polaczki mają to gdzieś i znowu udają cool usa
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:03
A jak inaczej byś określił słowo "Depresja"? (Tak, wiem że jest to synonim słowa dołek)
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 10:04
jeżeli chodzi o tą prawdziwą to określiłbym to jako mentalna choroba wywołująca ogromny smutek
A tą fake depresję jako właśnie "dołek", bo to najlepiej to wyjaśnia
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:05
Cóż, w takim wypadku Depresja też pasuje bo są to słowa bliskoznaczne więc nie wiem w czym problem
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:06
hmmm, w sumie to tak, ale to może po prostu moja wina że wkurzają mnie nastolatki codziennie dostający depresję koedy ja rozumiem to inaczej niż oni
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:08
Cóż, oni wkurzają wszystkich. Zacznijmy od tego że jeśli rzeczywiście masz depresję to w większości przypadków powinna być ona stwierdzona przez psychologa/psychiatrę + jesli rzeczywiście znajdujesz się w tym stanie to raczej ochoczo nie mówisz o tym każdemu kogo spotkasz
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:12
te nastolatki tak naprawdę znajdują się w stanie apatii, i jako że nigdy dotąd nie przeżyły takiej tragedii jaką jest np telefon nie takiej firmy jakiej chciały, myślą że to jest depresja
Oczywiście ich apatia oraz rozpacz z tak idiotycznego powodu nie ma najmniejszego sensu
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:13
@ZSRRBall: holy words
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:15
tak taki wielki dołek na mapie niby na wysokości pod wodą ale jednak zdała od wody to jest wręcz pięknę ale już wystarczy mojego pie**olenia
Odpisz