Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Senedrom

5 czerwca 2020, 10:00

Jak wiadomo na depresję najlepsze jest bieganie. Najlepiej takie do momentu kiedy nie zaczniesz sobie zdzierać stóp

Avatar Witciu

11 czerwca 2020, 11:01

Albo ci pikawa nie siądzie

Avatar Matiozowiec

14 czerwca 2020, 22:37

@Witciu: yup normalnie maraton bym ukończył

Avatar
Marowak12

Edytowano - 5 czerwca 2020, 10:07

Obejrzyj sobie pytanie na śniadanie, włóż ołówek do ust, zajdź w ciążę i pobiegaj, a depresja jak ręką odjął

Avatar Arkusowaty

11 czerwca 2020, 12:07

Nie zapominaj o makaronie

Avatar BabkaZmarihuano

11 czerwca 2020, 11:32

Ok boomer

Avatar kamilowski2004

11 czerwca 2020, 11:58

Avatar Peroczek

13 czerwca 2020, 01:10

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:00

szablonik?

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:05

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:05

szablonik dla pana

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:13

danke

Avatar tata113m

5 czerwca 2020, 10:14

zawsze wiedziałem że jesteś szkopem

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:15

@tata113m: szkop nie szkop i tak człowiek

Avatar tata113m

5 czerwca 2020, 10:16

no wiem, e wiedziałem bo ma rycerza przeciętnie niemieckiego na avk

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:17

@tata113m: w takim razie nie wiesz nic o historii

Avatar Drag_on

11 czerwca 2020, 10:49

@tata113m: ale to nie krzyżak tylko krzyżowiec

Avatar Sernikzrodzynkami

11 czerwca 2020, 10:38

Klllier bean to film na poziomie Zkazanych na Shawsenk i Pulp Fiction
\__/

Avatar Broski

11 czerwca 2020, 10:09

Genialny tytuł.

Avatar DRAGON_POLSKA

5 czerwca 2020, 10:25

JaK NiE KuPiSz Mi NoWeGo SrAjFoNa To SiĘ WyPrOwAdZę !1

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:01

Według mnie ta taka dEpReSjA wzięła się z angielskiego "I'm depressed", co nie zawsze znaczy "mam depresję", ale polaczki mają to gdzieś i znowu udają cool usa

Avatar
Senedrom

5 czerwca 2020, 10:03

A jak inaczej byś określił słowo "Depresja"? (Tak, wiem że jest to synonim słowa dołek)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 czerwca 2020, 10:04

jeżeli chodzi o tą prawdziwą to określiłbym to jako mentalna choroba wywołująca ogromny smutek
A tą fake depresję jako właśnie "dołek", bo to najlepiej to wyjaśnia

Avatar
Senedrom

5 czerwca 2020, 10:05

Cóż, w takim wypadku Depresja też pasuje bo są to słowa bliskoznaczne więc nie wiem w czym problem

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:06

hmmm, w sumie to tak, ale to może po prostu moja wina że wkurzają mnie nastolatki codziennie dostający depresję koedy ja rozumiem to inaczej niż oni

Avatar
Senedrom

5 czerwca 2020, 10:08

Cóż, oni wkurzają wszystkich. Zacznijmy od tego że jeśli rzeczywiście masz depresję to w większości przypadków powinna być ona stwierdzona przez psychologa/psychiatrę + jesli rzeczywiście znajdujesz się w tym stanie to raczej ochoczo nie mówisz o tym każdemu kogo spotkasz

Avatar ZSRRBall

5 czerwca 2020, 10:12

te nastolatki tak naprawdę znajdują się w stanie apatii, i jako że nigdy dotąd nie przeżyły takiej tragedii jaką jest np telefon nie takiej firmy jakiej chciały, myślą że to jest depresja
Oczywiście ich apatia oraz rozpacz z tak idiotycznego powodu nie ma najmniejszego sensu

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2020, 10:13

@ZSRRBall: holy words

Avatar tata113m

5 czerwca 2020, 10:15

tak taki wielki dołek na mapie niby na wysokości pod wodą ale jednak zdała od wody to jest wręcz pięknę ale już wystarczy mojego pie**olenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Dobrze czasem się oderwać

Co to takiego?

Płać pan

Dwa oblicza

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka